Bayern MonachiumBayern Monachium
94'

BAYERN MONACHIUM MISTRZEM NIEMIEC W JUBILEUSZOWYM 50 SEZONIE BUNDESLIGI !!!

90'

3 minuty dolicza sędzia

88'

Do końca już niewiele czasu pozostało

85'

Martinez przerywa akcję gospodarzy i ogląda żółtą kartkę

84'

Ostatnie minuty meczu przed nami. Bayern szanuje piłkę

82'

Znów kapitalnie bramkarz Bayernu broni uderzenie z bliska zawodników Eintachtu

80'

Ostatnie 10 minut meczu przed nami we Frankfurcie

78'

Manuel Neuer kapitalnie broni uderzenie z 3 metrów Lakica!!! Świetna obrona zawodnika z Monachium

76'

Bez sensu zachowanie Ribery'ego, który zahaczył rywala po tym jak stracił piłkę. Arbiter jednak nie zareagował

75'

Lakic na boisku

74'

Pizzaro za Gomeza

73'

Bayern cofnięty na swoją połowę czeka na kontrę, która szybko się nadarzyła i niespodziewanie Lahm znalazł się sam przed bramkarzem. Nikolov jednak kapitalnym wyjściem przed pole karne wybija piłkę

70'

Stendera zmienia Russa

68'

Japończyk Inui oddaje pierwszy od dawna strzał na bramkę Neurera

66'

Xherdan Shaqiri przepięknie uderza z około 18 metrów na bramkę Nikolova i piłka przelatuje minimalnie obok bramki

64'

Faulowany Oczipka przez Gustavo zawodnik gości ogląda kartkę

62'

...oraz Gustavo za Muellera

62'

Ribery na boisku oraz....

60'

Spadło tempo tego spotkania. Dużo walki w środku pola

58'

Ribery za moment pojawi się na boisku

58'

Mueller zablokowany w ostatniej chwili tuż przed bramką Nikolova

55'

Po tej bramce już nic nie jest w stanie chyba odebrać za około 35 minut koronacji Bayernu!!

53'

G o o o l l l l l ! ! ! ! ! ! ! Przepiękna bramka Schweinsteigera. Pomocnik Bayernu po dośrodkowaniu z prawej strony strzela bramkę piętą!!

51'

Doskonała szansa Robbena i Gomeza zakończona jedynie rzutem rożnym

49'

Bayern w kolejnej ofensywnej akcji pod bramką Eintrachtu

47'

Alaba z 20 metrów uderza nad bramką

46'

Zaczynają goście!!

16:30

Za chwilę rozpoczynamy drugą połowę meczu.

16:27

W tym momencie Bayern jest mistrzem Niemiec!!

45'

A w Dortmundzie niespodzianka - Augsburg prowadzi 2:1. A we Frankfurcie sędzia kończy 1 połowę.

44'

Indywidualnie Robben zatrzymany przez Oczipkę

42'

Muller uderza za lekko głową po dośrodkowaniu Robbena

41'

5 minut do końca pierwszej połowy. W Dortmundzie natomiast prowadzi Borussia 1:0 po goli Schiebera

38'

Boateng nie daje się przepchnąć rywalowi i od bramki zacznie Neurer

36'

Doskonale Schweinsteiger wrzuca piłkę pod bramkę NIkolova, który świetnie wybija piłkę na rzut rożny

35'

Aigner fauluje Boatenga i ogląda żółtą kartkę

34'

Dużo spokojniej na boisku we Frankfurcie. Po niewykorzystanym rzucie karnym spadło napięcie z zawodników lidera Bundesligi

32'

Zabrakło szybkości Bastianowi Schweinsteigerowi i bramkarz gospodarzy złapał podaną do zawodnika Bayernu piłkę

31'

Celozzi zmienia Laniga

29'

Kapitalnie Boateng zatrzymuje Inui!!

28'

David Alaba nie wykorzystuje rzutu karnego!!!!

26'

Karny dla Bayernu!!!

23'

Schweinsteiger ucierpiał po wejściu jednego z rywali i nie wiadomo czy nie będzie potrzebna zmiana

21'

Spokojny mecz we Frankfurcie jak do tej pory. Bayern kontroluje spotkanie ale jeszcze bramek nie zobaczyliśmy.

19'

Szansa dla gospodarzy aby zagrozić bramce Neurera, ponieważ będzie rzut wolny dla Eintrachtu. Szybko jednak skuteczną akcję gospodarzom z głowy wybili goście.

17'

Cały czas na połowie gospodarzy zawodnicy Bayernu rozgrywają piłkę

15'

Xherdan Shaqiri znów potężnie uderza na bramkę gospodarzy ale tym razem Nikolov łapie piłkę

14'

Odpowiedzieć próbowali gracze Veha. Długa piłka do Matmoura, ale Algierczyk nie trafił w piłkę.

12'

Znowu atakuje Bayern. Robben i Gomez próbowali przygotować sobie pozycję do strzału. Nie udało się - obrońcy Eintrachtu wybili piłkę poza pole karne.

10'

Świetna akcja Bayernu! Przed polem karnym Eintrachtu znalazł się Shaqiri. Szwajcar uderzył po ziemi z lewej nogi - piłką odbiła się od słupka i wyszła w pole.

7'

Na moment gra przeniosła się na drugą stronę boiska. Dwukrotnie uderzali podopieczni Armina Veha. Pierwszy strzał został zablokowany, przy drugiej próbie Inui ewidentnie zabrakło precyzji. Piłką wylądowała między krzesełkami na trybunie za bramką Neuera.

6'

Bayern od początku meczu długo utrzymuje się przy piłce. To może być bardzo jednostronne spotkanie.

4'

Groźna akcja gości. Na prawej stronie boiska Muller piętą zgrał piłkę do wbiegającego w pole karne gospodarzy Robbena. Holender dogrywał futbolówkę przed bramkę Eintrachtu, ale niebezpieczeństwo zażegnali defensorzy drużyny z Frankfurtu.

2'

Faul Boatenga w środku boiska. Rzut wolny dla Eintrachtu.

1'

Ze środka boiska rozpoczęli piłkarze gospodarzy.

15:28

Piłkarze obu drużyn wychodzą właśnie na boisko.

15:26

Do spotkania na Commerzbank Arena zostało pięć minut.

15:10

Ławka rezerwowych Bayernu: Starke, Rafinha, van Buyten, Luiz Gustavo, Ribery, Tymoszczuk, Pizarro.

15:09

Ławka rezerwowych Eintrechtu: Özer, Butscher, Celozzi, Djakpa, Kittel, Stendera, Lakic.

15:04

- Nie ignorujemy rekordów, ale przy naszym obecnym rytmie meczowym, powinniśmy się innymi rzeczami martwić - mówił przed meczem pewny siebie trener Jupp Heynckes.

15:04

Bayern Monachium może w rekordowym tempie zapewnić sobie mistrzostwo Niemiec. Wystarczy dzisiaj wygrać z Eintrachtem Frankfurt. Co prawda Bawarczycy myślami są raczej przy meczach Ligi Mistrzów, ale dzisiaj nie zamierzają odpuszczać.