Atletico MadrytAtletico Madryt
1 : 1
ValenciaValencia CF
93'

Mecz skończony przez sędziego z Katalonii, spotkanie kończy się remisem, Atletico nie wykorzystało wczorajszego potknięcia Realu i pozostaje na 3 pozycji w tabeli. Serdecznie dziękuję państwu za uwagę, przy okazji życzę Państwu spokojnych i wesołych świąt, Marcel Olczyk.

93'

Filipe Luis już w czasie doliczonym dostaje żóltą kartkę.

92'

3 minuty doliczył sędzia do 2 połowy.

89'

Ricardo Costa uratował najprawdopodobniej zespół, wyciągnął piłkę która szła do niekrytego Falcao.

88'

Raul Garcia kopał w zamieszaniu pod bramką, ale jego strzał obronił Diego Alves.

88'

Parejo kopał z przed pola, ale piłka minęła słupek o kilka metrów.

87'

Viera miękko w pole karne ale wybija Gabi.

84'

Viera melduje się na boisku za schodzącego Piattiego.

81'

Canales wrzucał piłkę ale pewnie wyłapał Thibaut Courtois.

79'

Koke dostaje kartkę za faul na Joao Pereirze.

78'

Strzału z daleka próbował Jonas, ale piłka minęła słupek o kilka metrów.

75'

Nie rozumiem za co dostał kartkę Pereira, najprawdopodobniej za jakis komentarz w kierunku sędziego.

74'

Znów Costa tańczył w polu karnym Valencii, ale jego dogranie było zbyt niedokładne.

72'

Dobre podanie do Diego Costy, ten musiał jednak zaczekać na kolegów i wybił mu piłkę Ricardo Costa.

71'

Ricardo Costa do Piattiego, ten dośrodkowuje ale podanie przecina Godin.

68'

Canales wchodzi na boisko za Banegę.

67'

Ricardo Costa kopnął kolanem w czoło Godina, bez faulu według sędziego.

66'

Za Valdeza na boisku melduje się Cissokho.

66'

Kartka za niesportowe zachowanie dla Costy.

63'

Strzał Godina z rzutu wolnego broni Diego Alves !

62'

Parejo kopnął w powietrzu Diego Costę, ale sędzia nie pokazał mu drugiej żółtej kartki.

62'

Z niewiadomego mi powodu sędzia przerwał akcję po wrzucie piłki z rzutu rożnego.

60'

Falcao do Diego Costy, ten znalazł się sam na sam, ale wybiegł Diego Alves i wybił piłkę przed siebie

59'

Filipe Luis wrzucał w pole karne ale Guardado zdjął piłkę z głowy Diego Costy !

54'

Filipe Luis po nodze rywala trafił w boczną siatkę rywali.

52'

Miranda sfaulowany przez Piattiego.

49'

Valencia nie ma pomysłu jak przejść przez obronę Atletico, które teraz madrze się broni przed atakami.

48'

Falcao walczył w polu karnym z Mathieu, ale obrońca Valencii wybił piłke poza "16".

45'

Pada ulewny deszcz nad stadionem Atletico, ale obie drużyny już na boisku czekają na rozpoczęcie drugiej połowy.

46'

Dośrodkowywał Koke ale nic to dorzucenie piłki nie przyniosło. Koniec pierwszej połowy.

46'

Falcao wycięty od tyłu przez Mathieu.

44'

Gabi dobrze strzela z rzutu wolnego, ale pewnie broni Diego Alves !

44'

Rzut wolny dla gospodarzy, Valdez zagrał piłkę ręką.

43'

Posiadanie piłki: 30% Atletico - 70% Valencia.

42'

Parejo wyciął zawodnika Atletico za co ogląda żółty kartonik.

40'

Strzał Piattiego przeleciał wysoko nad poprzeczką.

37'

Ciekawa statystyka: 9 strzałów Valencii, 1 strzał Atletico !

36'

Falcao walczył wręcz z Ricardo Costą, ten nie był mu dłużny i obaj upadli na ziemię.

35'

CÓŻ ZA OBRONA COURTOUISA ! Obronił strzał a następnie dobitkę ! W polu karnym przewrócił się jeszcze Ricardo Costa ale gwizdek sędziego milczy.

34'

Mathieu do Guardado ten staje w okolicach dziesiątek metra lecz piłka po jego zagraniu trafiła w Valdeza.

33'

Atletico Madryt - Valencia

32'

Pitatti na skrzydło do Banegi, ale ten nieobstawiany nie zdecydował się na strzał lecz próbował zgrać do środka, piłka wybita przez obrońców na rzut rożny.

31'

Gra się trochę uspokoiła, większość walki toczy się w okolicach środka pola.

28'

Ładnie z akcja wychodziło Atletico, ale ostatnie podanie Costy do Falcao nie doszło i od rzutu wolnego zacznie Valencia.

27'

Tak jak mówiłem Arda Turan schodzi z boiska, wchodzi za niego Raul Garcia.

26'

Arda Turan pokazuje że nie bedzie mógł kontynuować gry, rozgrzewa się Raul Garcia.

24'

Banega wbiegł w pole karne i gdy wydawało się że strzeli piłkę z pod nóg wybił mu Gabi

24'

Turan kopnięty przez Guardado, sędzia nie odgwizduje faulu, ale zawodnik wymaga pomocy lekarskiej. Atletico gra w "10"

21'

Parejo strzelał z rzutu wolnego, Thibaut Courtois zdążył musnąć piłkę i przeszła kilka centymetrów nad poprzeczką bramki Atletico.

19'

Banega traci piłkę, na rzecz Koke, który od razu próbował odegrać do Falcao, ale piłka była zbyt mocna jak dla Kolumbijczyka.

18'

Parejo po raz kolejny traci piłkę, Costa zagrywa do Falcao, ale ten zostaje zablokowany przez Mathieu.

17'

Valencia wychodziła z kontrą 3 na 2, ale dobrze zaasekurował Mario Suarez i przejął piłkę, którą chciał odegrać Piatti

15'

Pereira znów dośrodkowywał ale stoper Atletico pewnie zaasekurował, piłka daleko wykopana do Falcao, ale ten przy przyjęciu pomagał sobie ręką.

14'

Banega faulował w ataku Mirande, piłka dla Atletico

12'

Obie drużyny grają wysokim pressingiem, gdy tracą piłkę podbiegają od razu do przeciwnika i starają się odebrać ją z powrotem.

9'

Joao Pereira toczył teraz walkę na skrzydle z Arda Turanem, ale górą zawodnik Atletico.

8'

Ricardo Costa oddaje strzał z przed pola karnego, ale piłka przeleciała daleko od bramki

6'

6'

Cóż za szybka odpowiedź Atletico ! Szykuje nam się arcy-ciekawy mecz w La Liga !

6'

GOOOOOOOL ! Zupełnie niepilnowany w polu karnym Falcao trafia do bramki Diego Alvesa po świetnym zagraniu od Ardy Turana !

5'

GOOOOOOOL ! Jonas ! Miękkie dośrodkowanie Joao Pereiry w pole karne i Jonas pakuje piłkę do bramki Thibaut Courtoisa !

3'

Długa piłka do Piattiego, który zbiegał do środka, ale zawdonik Valencii nie dosięgnął do piłki.

2'

Godin popełnia błąd, na skrzydle traci piłkę na rzecz Piattiego który zagrał prostopadłą piłkę, ale do piłki nie dosięgnął wbiegający napastnik !

1'

Manquillo miękko wrzucał w pole karne ale pewnie wyłapał Diego Alves.

1'

Oba zespoły już ustawione na swoich pozycjach, sędzia odgwizdał rozpoczęcie spotkanie, no to zaczynamy to zamieszanie !

20:59

Oba zespoły już wybiegły na murawę, zaraz rozpocznie się spotkanie które elektryzuje wszystkich fanów ligi hiszpańskiej.

20:53

Ostatnie spotkanie obu drużyn zakończyło się zwycięstwem Valencji 2:0, miebawem się przekonamy czy i dziś Nietoperze dadzą radę pokonać Rojiblancos.

20:52

Ławka Valencji: Guaita, Cissokho, Viera, Bernat, Albelda, Sergio Canales

20:50

Ławka Atletico: Asenjo, Cata Diaz, Insua, Tiago, Raul Garcia, Rodriguez, Oliver, Adrian

20:49

Już za niewiele ponad 10 minut rozpocznie się najciekawsze spotkanie 29. kolejki La Liga, w którym 3 drużyna zmierzy się z 6 drużyną tabeli. Jeśli Atletico dziś wygra przeskoczy Real Madryt i tym samym awansuje na 2 pozycję w tabeli.