AnzhiAnży Machaczkała
23:02

Ja już dziękuję za uwagę i zapraszam na kolejne relacje na Ekstraklasa.net. Dobranoc

23:00

Gdy wszyscy szykowali się już do dogrywki, bramkę zdobył Cisse, w ostatniej akcji spotkania i zapewnił awans drużynie Newcastle

93'

Koniec spotkania

93'

Sissoko dośrodkował w pole karne. Tam zza pleców obrońcow wybiegł Cisse i strzelil glowa z bliskiej odleglosci.

93'

GOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! CISSE!!!!!!!!!

90'

3 minuty doliczone do regulaminowego czasu gry

88'

Rzut wolny miało Anży. Z ok. 25 metrów w poprzeczkę trafił Boussoufa

87'

Za wysoko podnosił nogę Zhirkov i został ukarany za to żółtą kartką

85'

Gospodarze nie chcą doprowadzić do dogrywki i w ostatnich minutach odważnie atakują

83'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego gospodarzy wypiąstkował Gabulov

83'

Strzelał z ostrego konta Eto'o, ale nie zaskoczyło to Elliota

80'

Naciska Newcastle, ale ataki Anglików notorycznie przerywane

79'

Dobra akcja Sissoko, ale było przy nim dwóch obrońców, którzy szybko przerwali tą akcję

75'

Zmiana w drużynie gości. Wchodzi Shatov za Diarrę

73'

Strzelał Haidara z lewej strony pola karnego, ale jego uderzenie zablokowane

71'

Druga zmiana w drużynie gospodarzy. Za Anitę pojawia się Campbell

70'

Leży na boisku Zhirkov. W walce o piłke upadł na plecy, ale nic poważnego mu się nie stało

69'

Dobra sytuacja gospodarzy. Uderzał tyłem głowy Cisse, ale był na spalonym

68'

Teraz próbują atakować obie drużyny, ale wszystkie akcje kończone niecelnymi strzałami lub podaniami.

64'

Próbował odpowiedzieć Marveaux, ale strzał zablokowany i spokojnie interweniuje Gabulov

61'

Anży po stracie piłkarza wyraźnie nakręcone. Próbują odważnie atakować

58'

Tym razem podobna sytuacja z drugiej strony. Anita ukarany żółtą kartką.

57'

Gonzalez dostaje drugą żółtą kartkę. Wyprostowaną nogą trafił piłkarza Newcasle w goleń. Anży w "10"

53'

Bardzo dobrą sytuację miało Newcastle po rzucie wolnym. Cisse chciał przyjąć, odskoczyła mu piłka i trafiła do Taylora. Anglik źle przyłożył nogę i trafił prosto w ręce Gabulova

52'

Teraz niecodzienna sytuacja. Poślizgnął się sędzia i wylądował na murawie, ale zdołał odgwizdać rękę w ekipie gości

51'

Dobre dośrodkowanie Marveauxa, głową strzelał Sissoko, ale trafił w obrońcę

48'

Żółta kartka za faul taktyczny dla Gonzaleza

47'

Dobra okazja dla Newcastle. Jednak strzał głową Cisse niecelny

46'

Obie ekipy rozpoczęły drugą część meczu bez zmian

46'

I już rozpoczeli gospodarze

22:06

Zawodnicy już wychodzą ba boisko i zaraz rozpocznie się druga połowa

21:53

Ja zapraszam za kwadrans

47'

Koniec pierwszych 45 minut. Po 3\4 dwumeczu nadal mamy wynik remisowy

46'

Doliczona minuta do pierwszej połowy

45'

Znowu starcie Bossoufy i Santona. Wolny dla gospodarzy. Strzelał Taylor głową, ale nad bramką

40'

Teraz okazje dla Anży. Dwa razy Eto'o szukał Ahmedova, ale Kameruńczyk w obu przypadkach niecelnie podawał

37'

Błąd przy wyprowadzeniu piłki w ekipie gospodarzy. Ahmedov miał dobrą sytuację, ale trafił tylko w boczną siatkę

36'

Chyba jakiś uraz Cabaye'a. Francuz musi opuścić boisko, w jego miejsce wchodzi Gutierrez

34'

Santon faulowany przez Boussofe na prawej stronie, na wysokości pola karnego. Nic jednak nie wyszło z tego stałego fragmentu dla gospodarzy

30'

Pierwsze pół godziny pod dyktando gości. Newcastle też szuka swoich szans, ale atakują dość niemarawie

24'

Uderzał Tiote z daleko, ale niecelnie

23'

Z wolnego, na długi słupek dośrodkowywał Jucilei. Zza pleców obrońców wybiegł Joao Carlos, ale uderzył głową, obok bramki

21'

Znowu atakuje Anży. Kolejna próba nieudana

19'

Z rożnego próbował strzelać Ahmedov. Potem dobrą okazję miał Diarra. Obie sytuacje zakończyły się jednak niepowodzeniem

17'

Dwójkowa akcja Eto'o i Diarry, ale piłka szybko wybita przez obrońców

16'

Teraz Gonzalez pokusił się o strzał, ale jego próba mocno nieudana.

12'

Dobrze uderzał z ok. 18 metrów Marveaux. Strzał jednak obok bramki

10'

W pierwszych 10. minutach niewiele się dzieje. Obie drużyny próbują sforsować defensywy rywali, ale obrońcy obu drużyn bardzo skoncentrowani, nie popełniają błędów.

7'

Dobre przejęcie Diarry w środku pola. Podawał do Eto'o, ale bardzo niecelnie

4'

Anży wychodzi z kontrą. Dobrą okazję miał Eto'o, ale Kameruńczyk uderzył obok bramki

3'

Od pierwszych minut próbuje swoich szans Newcastle, ale na razie dosyć niemarawe te ataki gospodarzy

1'

I mamy pierwszy gwizdek sędziego. Rozpoczęli goście

21:00

Piłkarze już w tunelu i spotkanie zaraz się rozpocznie

20:44

W pierwszym meczu padł bezbramkowy remis, więc kwestia awansu rozstrzygnie się dziś na St. James Park

20:40

Dobry wieczór. Rozpoczynamy relację z rewanżowego spotkania 1\8 finału Ligi Europejskiej pomiędzy Newcastle United i Anzy Machaczkała. Michał Przybycień. Zapraszam