2. połowa0 : 0
dogrywka 1. połowa1 : 0
dogrywka 2. połowa2 : 0
123'

Koniec spotkania. Dzięki dwóm bramkom w dogrywce awans do następnej rundy wywalczył Rubin Kazań. Swoje sytuacje miały oba zespoły, ale to Rosjanie okazali się skuteczniejsi.

124'

120'

Jeszcze strzał Natkcho. Zbyt lekki, aby zaskoczyć bramkarza.

117'

Jeszcze Kislyak zmienia Karadeniza.

115'

Strzał Valdo obok bramki.

113'

Szybka kontra Rosjan, długie podanie do Dyadyuna, przegrał jeszcze z nim walkę o piłkę Valdo i napastnik gości znalazł się w sytuacji sam na sam, którą zakończył ze stoickim spokojem. To chyba już jest po wszystkim...

112'

GOLLLLLLLLLLLLLL!!!!!!!!!!!!!DYADYUN!!!!!!!!!!!!

110'

Strzał Ballesterosa z największym trudem broni Ryzhikov.

107'

Eremenko ukarany za faul taktyczny.

107'

Z daleka Barkero, ale ten strzał nie miał prawa zagrozić bramce.

106'

Pozostało jeszcze 15 minut dla Levante na wyrównanie.

105'

Koniec I połowy dogrywki.

105'

Żółtą kartką ukarany Navarro.

103'

Kwestia awansu jest wciąż otwarta, ewentualny wynik 1-1 premiuje Hiszpanów.

101'

Dyadun zmienia Kasaeva.

101'

Natkcho dograł w pole karne, jak spod ziemi tuż przed bramkarzem znalazł się Rondon i pokonał go z najbliższej odległości.

100'

GOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!RONDON!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

99'

Zbyt długo składał się do strzału Valdo i został zablokowany.

96'

Długie podanie do Riosa, za mocne.

94'

Z dystansu strzela Eremenko. Niecelnie.

92'

Dośrodkowuje Karadeniz, wprost na głowę obrońcy rywali.

91'

W Levante mieliśmy ostatnią przysługującą zmianę. Juanlu zmienia Rubena Garcie.

91'

Rozpoczynamy I połowę dogrywki.

94'

A więc czeka nas jeszcze dogrywka. Jak na razie dość przyjemne dla oka i żywe to spotkanie, a jedyne czego mu brakuje to klarowne sytuacje bramkowe.

90'

Lell strzela z ostrego kąta, groźny strzał, jednak pewnie łapie Ryzhikov.

89'

Miękka wrzutka w pole karne gości, szczupakiem strzela Rondon i z największym trudem broni bramkarz.

88'

Zablokowany strzał Karadeniza z ostrego kąta.

86'

Groźne zapowiadał się atak Levante, ale wszystko kończy niedokładne podanie Lella.

83'

Byłaby okazja dla Levante, ale Rios złapany na spalonym.

79'

Żółtą kartką ukarany Kaleschin.

78'

Natkcho po kilku próbach w końcu trafił w światło bramki, mimo, że celował w to miejsce gdzie stał bramkarz to jego potężny strzał sprawił wiele problemów Navasowi.

77'

Mocny wrzut z autu w pole karne Rubinu, ładnie do strzału z woleja złożył się Barkero i piłka przelatuje tuż obok słupka.

76'

Rios wchodzi, El Zhar schodzi z boiska.

75'

Groźna sytuacja dla Rubinu. Na szczęści dla Hiszpanów Lell wygrał pojedynek jeden na jeden z Karadenizem.

73'

Źle wykonany rzut rożny.

72'

Zablokowane dośrodkowanie Karadeniza, będziemy mieli korner.

67'

Zablokowany strzał Natkcho.

66'

Valdo zmienia Aquafresce.

65'

Po błędach Rosjan w obronie do piłki doszedł El Zhar i oddał strzał ze skraju pola karnego, minimalnie niecelne to uderzenie.

62'

Strzał głową Aquafresci minimalnie obok bramki.

60'

Była okazja dla gospodarzy, ale wcześniej sygnalizowany spalony.

57'

Strzela z dystansu Diop, obok bramki.

55'

Dośrodkowuje z rzutu wolnego Natkcho, trochę zamieszania w polu karnym, wybijają obrońcy. Z dystansu próbował jeszcze Orbaiz, ale jego strzał nie miał prawa zagrozić bramce rywali.

54'

Nakładka Navarro i rzut wolny dla Rubinu.

52'

Kolejny dzisiaj strzał Natkcho. Co raz bliżej bramki, ale wciąż za wysoko.

51'

Strzał głową Davida Navarro prosto w bramkarza.

50'

Źle wykonany stały fragment gry.

49'

Faulowany w walce o piłkę Aquafresca, będzie okazja z rzutu wolnego.

46'

Piłkarze Levante rozpoczynają II połowę.

45'

Koniec I połowy.

45'

Dośrodkowanie w pole karne Levante i w ostatniej chwili strzał Orbaiza blokuje Lell.

43'

Orbaiz pada w polu karnym, jednak nie ma mowy o karnym.

40'

Strzela Eremenko, po murze na rzut rożny.

39'

Faulowany Rondon i będzie okazja z rzutu wolnego.

37'

Piłkarze Levante reklamowali zagranie ręką w polu karnym jednego z obrońców rywali, ale gwizdek sędziego milczy.

35'

Świetna wymiana piłki między Rosjanami zakończona fatalnym strzałem Karadeniza.

32'

Mocny strzał po ziemi z dystansu Natkcho pewnie łapie Keylor Navas.

30'

Zamieszanie w polu karnym Levante, kilkukrotnie zablokowane strzały Rosjan i ostatecznie zażegnano niebezpieczeństwo.

28'

OD kilku minut mamy okres spokojniejszej gry i walki w środku pola.

22'

Ładna ,,klepke'' Levante kończy niedokładne podanie Barkero.

20'

Długa piłka do Rondona, miał problemy z jej opanowaniem napastnik, ale ostatecznie zdołał ją przyjąć i wyszedł na sytuacje sam na sam, jednak mając przed sobątylko bramkarza fatalnie przestrzelił.

17'

Kasaev z dystansu. W trybuny.

15'

Jak na razie mamy wyrównane spotkanie.

12'

Strzał głową Diopa i bramkarz gospodarzy zmuszony do pierwszej interwencji w tym meczu.

10'

Dogranie piłki w pole karne Levante, ale nie doszedł do piłki Rondon.

8'

Krótka przerwa w grze. Zwija się z bólu Juanfran.

7'

Spokojnie rozgrywali piłkę Rosjanie, ale traci piłkę Karadeniz.

5'

Natkcho prosto w mur.

4'

Faulowany Kasaeev, będzie okazja z rzutu wolnego.

2'

Pierwsza próba z dystansu. Strzelał Natcho. Wysoko nad bramką.

1'

Rozpoczynają Rosjanie od środka boiska.

17:51

Rubin odprawił już w tym roku jedną drużynę hiszpańską, po emocjonującym dwumeczu Rosjanie pokonali Atletico Madryt.

17:50

Witam wszystkich na relacji live z spotkania 1/8 Ligi Europejskiej Rubin Kazań-Levante. W pierwszym meczu padł remis 0-0, więc jednego możemy być pewni dzisiaj na pewno padną bramki, jeśli nie w regulaminowym czasie gry, to w dogrywce lub serii rzutów karnych, miejmy nadzieję, że nie będziemy musieli tak długo czekać.