1. połowa1 : 2
21:52

Dziękuję za uwagę i zapraszam na kolejne relacje na Ekstraklasa.net

21:52

Real wyraźnie dominował w drugiej połowie. Mallorca praktycznie w niczym nie przypominała drużyny z pierwszej części spotkania

93'

Koniec meczu. Real w lidze nadal niepokonany na Santiago Bernabeu

92'

Real dobija Mallorcę. Świetne prostopadłe podanie Alonso do Higuaina, ten z pierwszej piłki podał do Benzemy, a Francuz tylko dołożył nogę i trafił na 5:2

92'

GOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!! BENZEMA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

90'

O 2 minuty przedłużył sędzia to spotkanie

88'

Kolejna szansa Mallorci. Z prawej strony pola karnego, Alfaro zagrał do Hemeda. Izraelczyk nie trafił jednak w piłkę

87'

Świetnie rozpklepali obronę gracze Mallorci. Najpierw z ostrego konta, w bramkarza trafił dos Santos, a potem z całej siły w jednego z obrońców Realu trafił Pereira

85'

Świetną okazję miał Higuain. Argentyńczyk w sytuacji sam na sam z Aouate strzelił obok bramki

83'

Ostatnią zmianę wykorzystuje Gregorio Manzano. Na boisku melduje się Fontas, a zmienia Tissone

80'

Zmiana w ekipie gości. Za Victora, wchodzi Pereira

80'

Po rzucie rożnym z daleka obok bramki uderzał Pepe

79'

Teraz po ziemii dośrodkowywał Ronaldo, ale przerwał obrońca wybijając piłkę na róg

78'

Dobry strzał Ronaldo po ziemi, ale także świetna interwencja Aouate

77'

Znowu świetnie wyszedł w powietrze Ronaldo. Portugalczyk minął się z piłką po dośrodkowaniu Oezila z lewej strony

75'

Dobra akcja gospodarzy. Ramos zagrał długą piłkę do Oezila, ten zacentrował po ziemii, ale obronił bramkarz

73'

Po dośrodkowaniu dos Santosa, głową, nad bramką uderza Hemed

72'

Swojej szansy znowu szukał Hemed. Piłkę zgarnął mu Coentrao i wybił na rzut rożny

70'

Pierwsza akcja Hemeda po wejściu. Ładnie wymanewrował obrońcę, uderzył po ziemii, w krótki róg, ale dobrze obronił Diego Lopez

68'

Ronaldo pokręcił obrońcami i wywalczył róg. Po stałym fragmencie, głową obok bramki uderzał Ramos

66'

Mallorca nie zamierza się poddawać. Za Nsue wchodzi najlepszy strzelec gości, Tomer Hemed

65'

Sam poszkodowany z wolnego uderza w mur

65'

Indywidualnie próbował dos Santos, ale Meksykanin faulowany ponad 20 metrów od bramki Realu

62'

Ostatnią zmianę przeprowadza Jose Mourinho. Za Kakę, na placu gry melduje się Xabi Alonso

60'

Bardzo źle rozpoczęła drugą połowę obrona Mallorci. Przerwa chyba ich zdekoncentrowała

57'

Już 4:2 dla Realu. "Królewscy" rozklepali obronę gości. w pole karne wpadł Oezil, i spod końcowej linii boiska wyłożył piłkę Higuainowi, a Argentyńczykowi pozostało tylko dopełnić formalności

57'

GOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!! REAL!!!!!!!!!!!!!

54'

Real nie odpuszcza. Dośrodkowanie z lewej strony wybili obrońcy gości, tam na ok. 30 metrze piłkę zebrał Modrić i huknął nie do obrony

54'

GOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!! MODRIĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

51'

Real przycisnął i wywalczył róg. Po dośrodkowaniu Oezila z prawego narożnika boiska, na krótkim słupku, świetnie wyskoczył Ronaldo uprzedził obrońcę i zdobył bramkę, głową strzelając w długi róg

51'

GOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!! REMIS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

48'

Po wolnym z okolic środka boiska, dobrą akcję miała Mallorca. Nożycami składał się Bigas, ale uderzył nad bramką Lopeza

46'

Goście natomiast bez zmian

46'

... a w miejsce Arbeloi pojawił się Benzema

46'

Podwójna zmiana w ekipie gospodarzy. Oezil wchodzi za Moratę...

46'

Rozpoczynamy drugą połowę

20:48

Ja zapraszam za chwilę na drugą część spotkania

20:48

Mallorca gra z aktualnym mistrzem Hiszpanii jak równy z równym. Gospodarze nie mogą poradzić sobie z szybkimi kontrami i stałymi fragmentami Mallorci

47'

Koniec, kwadrans przerwy dla obydwu drużyn

45'

Minutę dłużej potrwa pierwsza połowa

45'

Dobre dośrodkowanie Chorwata piłka odbiła się od głów najpierw gracza Realu a potem Mallorci i trafiła w górną siatkę

44'

Pina faulował Modricia z lewej strony boiska na wysokości pola karnego

42'

Znowu groźnie po rogu dla Mallorci. Hatton głową tuż obok bramki

40'

Portugalczyk uderzył w mur, potem jeszcze poprawił, ale znowu trafił któregoś z graczy gości

40'

Faul tuż przed polem karnym Tissone. Dobra okazja dla Ronaldo

39'

Akcja Realu. Na spalonym był Higuain, ale nie brał udziału w akcji. Zza pleców obrońców, do prostopadłej piłki wybiegł Ronaldo, ale piłkę na przedpolu złapał Aouate

37'

Tym razem po akcji Mallorci z kontry atakowali "Królewscy" ale wywalczyli tylko aut

35'

Próbowała przedrzeć się Mallorca, ale defensorzy gospodarzy przerywają akcję. Od bramki Lopez

33'

Goście w ostatnich minutach zepchnięci do głębokiej defensywy, na którą jednak nie potrafi znaleźć recepty Real

30'

Dobra akcja Realu. Piłkę z obrońcą na plecach przyjął Higuain i odegrał do Ronaldo. Ten uderzył z pierwszej piłki, ale piłka otarła się tylko o poprzeczkę i wyszła za boisko

27'

Real próbuje sforsować obronę Mallorci, ale defensywa gości bardzo skoncentrowana, gra na razie bezbłędnie

24'

Już Real atakuje, dobra akcja Ronaldo, Mallorca dobrze się broni

21'

Z rzutu rożnego, na długi słupek dośrodkował dos Santos, tam głowę przyłożył Alfaro i pokonał Diego Lopeza

21'

GOOOOOOOOOOOL!!!!!!!! ZNOWU PROWADZĄ GOŚCIE

19'

Mallorca nastawiona na kontry. Momentami Real nie nadąża z ustawieniem się w defensywie

15'

Modrić prostopadłą piłką uruchomił... Pepe. Portugalczyk minął podaniem bramkarza, piłkę przejął Higuain, i umieścił piłkę w pustej bramce

15'

GOOOOOOOOL!!!!!!!!!! REAL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

13'

Starcie w środku boiska Arbeloi i Alfaro. Piłkarz Mallorci leży na boisku

11'

Po raz kolejny dos Santos szukał Nsue. Meksykańczyk prostopadłym podaniem chciał uruchomić Hiszpana, ale ten na spalonym

10'

Dobry atak pozycyjny Realu, zakończony jednak niecelnym strzałem Ronaldo

6'

Z pod linii końcowej, z lewej strony boiska dośrodkował dos Santos. Piłka wylądowała wprost na głowie niepilnowanego Nsue i Hiszpan pewnie umieścił ją w siatce

6'

GOOOOOOOOOOOL!!!!!!!! MALLORCA!!!!!!!!!!!!!!!!!

5'

Strzelał Ronaldo z daleka. Portugalczyk trafił jednak prosto w bramkarza.

4'

Mallorca zdołała wyprowadzić kontrę, którą niecelnym strzałem zakończył dos Santos

1'

Real od początku próbuje narzucić swój styl gry

1'

Już rozpoczęli gospodarze

19:57

Ławka rezerwowych Realu Mallorca: Calatayud, Hemed, Navarro, Fontas, Michael Pereira, Luna, Conceicao

19:56

Dobry wieczór. Rozpoczynamy relację z meczu 28 kolejki ligi hiszpańskiej pomiędzy Realami Madryt i Mallorka. Michał Przybycień. Zapraszam

19:56

Ławka rezerwowych Realu Madryt: Adan, Kherida, Benzema, Oezil, Carvalho, Marcelo, Xabi Alonso