5 : 1
SC FreiburgSC Freiburg
1. połowa3 : 1
90'

Arbiter zakończył to dziwne spotkanie. Za wspólne 90 minut dziękuje Szura Bartłomiej

88'

Błąd Santany nie został przez rywali wykorzystany

86'

Dziwne i niesamowite spotkanie powoli dobiega końca. Borussia zdecydowanie dominuje

85'

Po chwili Schieber nie opanował doskonałej piłki w polu karnym gości

84'

Robert Lewandowski wychodzi sam na sam z bramkarzem ale uderzenie Polaka z 16 metrów przelatuje nad bramką

81'

Guede melduje się na boisku

81'

Schieber za Reusa

79'

Mujdza za brzydki faul na Lewandowskim

79'

Mujdza zmienia Sorga

78'

G o o o o l l l l ! ! ! ! Bittencourt świetnie wykorzystał genialną akcję Lewandowskiego i z bliska skierował piłkę do siatki!!!

76'

Goetze także opuszcza boisko

76'

Grosskreutz za Kubę

76'

Jonathan Schmid strzela z wolnego wprost w ręce bramkarza

74'

Subotić ogląda żółtą kartkę

73'

G o o o l l l l ! ! ! ! ! Sahin strzałem z 10 metrów lewą nogą pokonuje bramkarza po raz drugi w tym meczu

72'

Arbiter najpierw zagwizdał rzut karny aby po chwili zmienić decyzję

71'

Diagne za Schustera

69'

Mario Goetze nie trafił na pustą bramki po zagraniu partnera z boiska

67'

Sahin z 16 metrów mocno ale obok bramki uderza futbolówkę

64'

Gdyby nie przytomna interwencja bramkarza Ginter strzeliłby bramkę samobójczą.

63'

Marco Reus przebiegł 3/4 boiska tylko wtedy aby przed polem karnym Freiburga głupio stracić piłkę

61'

Nudny fragment tego spotkania oglądamy w Dortmundzie

60'

Godzina gry za nami. Freiburg po kwadransie przestoju próbuje zdobyć kontaktową bramkę

57'

Freiburg wydostał się ze swojej połowy ale zagrożenia pod bramką Weidenfellera nie ma żadnego

55'

Druga połowa to pełna dominacja BVB. Zawodnicy Freiburga schowani na swojej połowie czekają na kontry

52'

Dużo pewniej w tej części meczu gra Borussia. Ten piorunujący finisz w pierwszych 45 minutach uspokoił Dortmundczyków.

49'

Błaszczykowski po akcji prawą stroną wycofał piłkę do stojącego na 20 metrze Sahina, którego uderzenie przelatuje obok bramki

48'

Pierwsza groźna akcja BVB. Błaszczykowski zagrywa do Reusa ale jego uderzenie broni bramkarz

46'

Mimo prowadzenia mina trenera Kloppa jest marsowa. Nie ma się co dziwić, ponieważ trener widzi, że gra jego drużyny nie jest najlepsza

46'

Borussia rozpoczyna 2 połowę!!

16:30

Piłkarze wracają na boisko

45'

Kosmiczne wręcz ostatnie 5 minut pierwszej połowy dało prowadzenie BVB 3:1. Zapraszam po przerwie

45'

G o o o o o l l l l l l ! ! ! ! ! Co się dzieje w tym meczu !!! Ogromne zamieszanie w polu karnym Freiburga. Strzelali Goetze, Reus aż w końcu dopadł do piłki Robert Lewandowski i spokojnym uderzeniem w długi róg pokonał bramkarza!!!

44'

G o o o o o o l l l l ! ! ! ! ! Sahin strzela po podaniu Błaszczykowskiego w długi róg bramki Freiburga !!!

43'

Borussia wyrównała ale z przebiegu meczu wcale na tą bramkę nie zasłużyła. Jednak jedno dośrodkowanie i uderzenie głową Lewandowskiego daje jak do tej pory 1 punkt mistrzom Niemiec

41'

G o o o o o l l l l l ! ! ! ! ! 18 bramka w sezonie Roberta Lewandowskiego po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Reusa

40'

Schuster fauluje Mario Goetze i ogląda żółtą kartkę

39'

Błaszczykowski w polu karnym dotknął piłkę ręką i sędzia przerywa spotkanie

38'

Poziom tego spotkania jest fatalny. Borussia nie potrafi stworzyć ŻADNEJ okazji pod bramką Freiburga a goście zadowoleni z wyniku nie forsują tempa.

33'

Nic się nie dzieje na stadionie w Dortmundzie.

29'

Wynik niespodziewany ale jak najbardziej zasłużony. Ofensywa gospodarzy w tym spotkaniu jest praktycznie żadna.

28'

G o o o o o l l l l l ! ! ! ! ! ! Zasłużone prowadzenie gości. Kruse będąc sam w polu bramkowym doskonale zagrał do Schmida, który nie miał kłopotów z trafieniem do bramki!!!

27'

Sahin w walce o piłkę w polu karnym fauluje rywala i sędzia słusznie odgwizduje faul

26'

Dośrodkowanie z lewej strony w wykonaniu Marcela Schmelzera przechodzi przez całe pole karne gości i wychodzi za linię końcową

24'

Tym razem zupełnie niewidoczny Reus dośrodkował do Lewandowskiego ale piłka nie doszła do Polaka

23'

Goetze próbował dośrodkować do Lewandowskiego ale polski napastnik był skutecznie blokowany

21'

Po 21 minutach więcej szans na strzelenie bramki niespodziewanie mieli goście. Widać po Borussii, że z zawodników chyba zeszło powietrze.

18'

Robert Lewandowski brzydko, od tyłu fauluje rywala

16'

Kwadrans meczu za nami. Jak do tej pory bardzo spokojny, wręcz senny przebieg ma to spotkanie.

14'

Kapitalna akcja Goetze. Zawodnik gospodarzy przyjął piłkę i uderzył z powietrza. Piłka przeleciała nad bramką Baumanna.

14'

Gundogan po otrzymaniu podania od Kuby próbuje strzelać ale zostaje zablokowany.

11'

Słabo dziś wygląda jak do tej pory ofensywa Borussii. Szybkie straty i brak dokładnych piłek to jak do tej pory największy grzech gospodarzy.

10'

Daniel Caligiuri wpada w pole karne i oddaje strzał. Nieczysto jedno trafia w piłkę i ta przechodzi obok słupka

9'

Spokojny początek meczu. Oba zespoły nastawione na badanie rywali

7'

Łukasz Piszczek dośrodkowuje z lewej strony wprost w ręce bramkarza Baumanna

7'

Marco Terrazzino wyszedł sam na sam z bramkarzem, który dobrze skrócił kąt i napastnik gości fatalnie stracił piłkę. Doskonała okazja dla gości