Osasuna PampelunaOsasuna Pampeluna
0 : 2
Atletico MadrytAtletico Madryt
93'

Sędzia odgwizduje koniec spotkania. Spotkanie bez historii, ważne punkty dla Atletico i genialnie uczczone przez Costę 100 spotkanie w La Liga. Za uwagę serdecznie dziękuję Państwu Marcel Olczyk. Zapraszam na kolejne relacje w serwisie Ekstraklasa.net.

92'

Zawodnicy Atletico kradną czas, rozgrywają spokojnie piłkę pewni wygranej, nie spieszą się w natarciu tylko podają piłkę w środku pola.

91'

3 minuty dolicza sędzia do tego spotkania.

90'

Gabi jeszcze na koniec spotkania ukarany żółtym kartonikiem.

89'

Falcao zgrywa do Cristiana Rodrigueza, ten jednak zbyt długo zwleka i jego strzał zablokowany przez stopera Osasuny.

88'

Koke do Cristiana Rodrigueza, ten oddaje mocny strzał ale Andres Fernandez broni !

87'

Adrian "wpuścił w uliczkę" Falcao, ale strzał kolumbijczyka zablokowany przez Aribasa.

85'

Rodriguez za niewidocznego dzisiaj Ardę Turana.

85'

Filipe Luis faulował na linii pola karnego i jest tylko rzut wolny dla graczy Osasuny.

83'

Adrian do Falcao, ten strzela na bramkę Andres Fernandez ale strzał ten pewnie obroniony przez bramkarza Osasuny.

82'

Teraz piłkę pod własną bramką traci Gabi, do piłki dopada Oier i strzela na bramkę Courtois, ale strzał ten nie robi wrażenia na bramkarzu Atletico.

81'

Wchodzi Llorente za Damie.

79'

Rzut rożny dla Osasuny, piłkę wybija Turan, wrzuca jeszcze Oier ale piłkę wybija Cata Diaz.

75'

Alvaro Cejudo za Punala.

74'

Adrian za kontuzjowanego Diego Costę.

72'

Dziwna sytuacja Costa strzela broni Andres Fernandez, piłkę przejmują obrońcy odbiera im ją znów Costa i nie podaje do Falcao, lecz przy zagraniu podkręca staw, to raczej koniec spotkania dla Diego Costy.

71'

Wrzutka w pole karne Atletico ale Courtois podbił mądrze piłkę do góry przez co nikt jej nie sięgnął.

70'

Juanfran daleko wybija piłkę i trochę przypadkowo przelatuje ona w stronę Diego Costy, który mógł wyjść sam na sam, jednak Bertran pilnujący Coste daje radę mu ją odebrać.

68'

Costa wrzuca w pole karne, nie było jego kolegów z drużyny, ale przestraszony Aribas wybija na rzut rożny.

65'

Cóż za zamieszanie w polu karnym Atletico ! Strzał z rzutu rożnego, potem dobitka z przed pola, ale piłka ostatecznie nie znalazła drogi do bramki gości !

62'

Nino za de las Cuevasa.

60'

Długie zagranie przy kontrze Osasuny ale Juanfran blokuje Masouda i piłka wychodzi za linię końcową.

60'

Juanfran faulowany przy samym rogu pola karnego Osasuny, strzela groźnie Koke ale wybija piłkę Andres Fernandez ! Było bardzo groźnie !

57'

Koke wracając na pełnej szybkości wytrącił z biegu Oiera, za co otrzymuje zółty kartonik.

56'

Gabi mija dwóch zawodników, wysuwa na czystą pozycję Diego Costcie, jednak sędzia odgwizduje pozycję spaloną. Jak pokazują powtórki, miał do tego pełne prawo, bo zawodnik był na "linii spalonego".

54'

Bertran posyła długą piłkę do Oiera, ten wychodzi na dobrą pozycję przed pole karne rywali, ale jego strzał z 16 metra blokuje Cata Diaz !

53'

Znów groźnie pod polem karnym Osasuny, Falcao strzelał w sytuacji sam na sam, ale pewnie bronił Andres Fernandez !

50'

Diego Costa z urazem poza linią boiska, lekarze starają się postawić go na nogi, aby mógł kontynuować spotkanie.

47'

GOOOOOOOOL ! Diego Costa zdobywa swoją drugą bramkę w tym spotkaniu, Arda Turan dorzucał, piłkę jeszcze lekko podbił Miranda i ustawiony na długim słupku Costa nie miał problemu z wbiciem piłki do siatki.

46'

Diego Costa starł się z Flano, rzut wolny na wysokości pola karnego dla Atletico.

45'

Obie drużyny już na murawie, Atletico rozpoczyna drugą połowę.

19:49

Obie drużyny w pierwszej połowie nie pokazały niczego wielkiego, Atletico prowadzi dzięki indywidualnością, dwie dobre akcje Diego Costy, z czego jedna zakończona bramką oraz Courtois na bramce, który obronił 2-3 bardzo dobre strzały graczy z Pampeluny, dają to jedno bramkowe porwadzenie po pierwszych 45 minutach gry.

46'

Koniec pierwszej połowy.

46'

Wrzutka na pole karne Atletico, jednak piłkę za linię końcową wybija Juanfran. Po rzucie rożnym do piłki dopada Oier i strzela na bramkę Courtois, jednak bramkarz Atletico pewnie broni strzał !

45'

3 faule Osasuny - 12 fauli Atletico.

45'

Diego Costa walczył sam z dwoma rywalami, jednego udalo mu się minąć, ale drugi z obrońców wybija piłkę.

43'

Podanie do Falcao, ten jednak fauluje zawodnika Osasuny.

40'

Damia Abela wypuszcza sobie za daleko piłkę, którą przecina Koke i zostaje sfaulowany, pierwsza żółta kartka dla zawodników z Pampeluny.

39'

Masoud wrzuca na głowę Oiera, ten oddaje dobry strzał głową ale Courtois wyciąga się jak struna i broni strzał zawodnika Osasuny !

37'

Piąty gol Costy w tym sezonie, który jest ładnym ukoronowaniem 100 spotkania Costy w La Liga oraz 50 spotkania w barwach Atletico !

36'

GOOOOOOOOL ! Koke do Diego Costy, ten strzela, broni Andres Fernandez, jednak Costa dobija swój strzał i mamy pierwszą bramkę w meczu !

33'

Aribas uderzony w twarz przez Koke, jednak sędzia uznaje to za walkę w powietrzu i nie kara zawodnika Atletico żółtą kartką. Rozpocznie z rzutu wolnego drużyna z Pampeluny.

31'

Bertran do Masouda jednak piłka przelatuje nad nim, nie wiele brakuje aby doleciała do Oiera, ale piłkę przechwytuje jeden z obrońców Atletico.

30'

Filipe Luis walczył na skrzydle, zatrzymał piłkę przed linią końcową, ale wybił ją jeden z obrońców Osasuny, rozpoczną goście na wysokości pola karnego gospodarzy.

27'

Pretensje graczy Osasuny, z powodu nie przerwania gry przez Atletico, gdy Aribas leżał na boisku, po części słuszne, gdyż gracze gości widzieli leżącego na boisku gracza z Pampeluny.

27'

Falcao wygrywa na skrzydle jednak zostaje sam w ataku i dopiero po chwili wycofuje do Costy, jednak ten traci po chwili piłkę.

24'

Diego Costa walczył na skrzydle z Punalem, wydawało się że uda mu się wstrzelić piłkę w pole karne ale dobrze asekurował Bertran.

22'

Teraz groźnie pod bramką Atletico, gracze Osasuny utrzymują się dość długo pod bramką gości, jednak nie potrafią oddać strzału, gdyż są ciągle blokowani.

21'

Oier wyprzedza Mirandę, ale ten go fauluje.

19'

Złe zagranie obrońców Osasuny przecina Diego Costa, jednak piłka sie od niego odbija i wypada na aut.

18'

Teraz Koke zagrywa do Diego Costy, ten jednak na spalonym.

18'

Szybkie spotkanie, jesteśmy już pod bramką Atletico, Miranda zabiera piłkę przeciwnikowi i dla pewności wykopuje piłkę na aut.

16'

Długie zagranie do Falcao, ale dobrze go obstawia Lolo i napastnik traci piłkę.

15'

Trwa walka o środek pola, raz jedna, a raz druga drużyna zabiera piłkę przeciwnikowi po to aby ją zaraz stracić.

12'

Gabi przerzuca obronę Osasuny, jednak nikt nie dobiega do piłki i Andres Fernandez spokojnie łapie piłkę.

10'

Miranda dobrze czyści kontratak graczy Osasuny, gdyby nie stoper Atletico byłoby bardzo groźnie.

10'

Gdyby strzał był trochę dokładniejszy, Courtois miałby wielki problem z obroną tego strzału.

9'

Masoud strzela z rzutu wolnego i niewiele się myli !

7'

Juanfran ogląda kartonik za faul na de las Cuevasie.

5'

Szybka kontra ! Masoud wrzucał piłkę ale Oier nie oddaje celnego strzału.

5'

Arda Turan mija dwóch przeciwników i zagrywa piłkę wzdłuż pola karnego, jednak nikt nie przecina podania.

4'

Miranda przepuszcza piłkę, która wychodzi za boisko, od bramki rozpocznie Courtois.

3'

Dużo walki z obu stron, jednak póki co bez sytuacji podbramkowych.

1'

Drużyna Osasuny rozpoczyna spotkanie.

18:57

Obie drużyny już na boisku, za chwilę sędzia powinien odgwizdać początek spotkania.

18:48

Ławka rezerwowych Atletico: Asenjo, Pulido, Insua, Raul Garcia, Cristian Rodriguez, Oliver, Adrian

18:47

Ławka rezerowych Osasuny: Ricardo, Nano, Cejudo, Roberto Torres, Timor, Llorente, Nino

18:45

Ostatnie spotkanie między tymi drużynami zakończyło się zwycięstwem Atletico 3:1, dla stołecznej drużyny bramki zdobywali wychodzący w wyjściowej jedenastce Miranda i Falcao, oraz Raul Garcia, które dzisiejsze spotkanie rozpocznie na ławce rezerwowych. Dla drużyny z Pampeluny bramkę strzelił Lamah, który obecnie znajduje się na wypożyczeniu w Swansea City.

18:41

Już za dwadzieścia minut rozpocznie się spotkanie na El Sadar, gdzie Osasuna podejmie Atletico, które postara się odrobić punkty, które traci do vice-lidera tabeli - Realu Madryt. Zawodnicy Rojiblancos wiedzą jednak, iż zawodnicy z Pampeluny nie oddadzą łatwo punktów, gdyż wciąż mają niewiele punktów przewagi nad strefą spadkową.