Schalke 04 GelsenkirchenSchalke 04 Gelsenkirchen
2 : 1
Borussia DortmundBorussia Dortmund
95'

Sędzia kończy spotkanie. Pierwsza połowa pod dyktando Schalke w drugiej części Borussia zaatakowała ale Schalke pozwoliło gościom tylko na strzelenie 1 bramki

94'

Uderzenie Sead Kolasinaca wybija z pustej bramki Schmelzer

91'

Hoeger ogląda kartkę za faul

90'

3 minuty dolicza arbiter

88'

Doskonała okazja dla Borussii. Uderzenie Lewandowskiego z 10 metrów kapitalnie broni bramkarz Schalke

87'

Lewandowski wpada w pole karne ale traci piłkę w starciu z rywalem

85'

5 minut do końca meczu.

82'

Nerwowo reaguje Klopp na wydarzenia na boisku

81'

Strzelec pierwszej bramki opuścił boisko. W jego miejsce Raffael

80'

Farfan nie trafia na pustą bramkę!!

79'

Spadło tempo rozgrywania akcji. Obie drużyny skupiły się na grze w środkowej strefie boiska

76'

Gundogan zakończył swój udział w tym meczu. W jego miejsce Leitner

75'

Leitner przygotowany do wejścia na boisko

74'

Pukki marnuje 100% okazję na bramkę trafiając w bramkarza

73'

Fuchs na boisku

72'

Ale sytuacja w polu karnym Schalke. Na bramkę gospodarzy strzelali kolejno Lewandowski, Reus, Błaszczykowski ale wszystkie te uderzenie zostały zablokowane

70'

Dwadzieścia minut do końca meczu. Czy Borussia zdąży wyrównać? A może piłkarze Kloppa zdążą strzelić zwycięską bramkę?

67'

BVB próbuje skonstruować akcję ofensywną, która dałaby wyrównanie

65'

Twarda walka Sead Kolasinaca z Kubą Błaszczykowskim kończy się faulem Polaka

63'

Deszcz cały czas pada ale Borussia gra zdecydowanie lepiej w tej części meczu.

61'

Sead Kolasinac powalił w zapaśniczym chwycie Błaszczykowskiego i ogląda kartkę

59'

G o o o o l l l l ! ! ! ! ! ! Fenomenalne podanie z głębi pola pięknie wykańcza Lewandowski.

57'

Zupełnie inaczej wygląda gra mistrzów Niemiec w tej drugiej połowie. Widać jak wiele do drużyny wniósł Marco Reus

54'

Pukki zmienia kontuzjowanego strzelca drugiej bramki dla gospodarzy

53'

Hunelaar prawdopodobnie z powodu kontuzji opuści boisko

53'

Znów piłka w bramce Schalke i znów sędzia bramki nie uznaje. Hoewedes faulowany przez Bendera

50'

Kapitalne zagranie do Piszczka przez Reusa ale Polak miał piłkę na lewej nodze i nie potrafił jej mocno uderzyć

49'

Spokojny początek drugiej połowy

47'

Rzut wolny dla BVB po faulu na Błaszczykowskim nie przynosi jednak zagrożenia bramki Schalke

46'

Sahin także zagra w drugiej połowie

46'

Reus na boisku w miejsce Hummelsa

46'

Gramy!!

16:33

Zawodnicy już na boisku

16:31

Zbliża się koniec przerwy w tym spotkaniu. Marco Reus już praktycznie przygotowany do gry.

45'

Sędzia kończy 1 połowę spotkania po której gospodarze zasłużenie prowadzą z mistrzem Niemiec 2:0. Zapraszam po przerwie

45'

Minuta doliczona

44'

Sędzia raczej wiele nie doliczy do pierwszej połowy bo nie mieliśmy wiele przerw w grze.

43'

Do końca spotkania tylko 3 minuty. Czy na druga połową wyjdzie Reus?

41'

A Mario Goetze kolejny raz nie widzi lepiej ustawionych kolegów tylko gra bardzo egoistycznie

38'

Mario Goetze trafia do siatki ale sędzia odgwizduje pozycję spaloną pomocnika mistrzów Niemeic

37'

Błaszczykowski sponiewierany przez Kolasinaca w środku boiska

34'

G o o o o l l l l l ! ! ! ! !Huntelaar doskonale wykorzystuje wrzutkę z prawej strony Uchidy i głową pokonuje Romana Weidenfellera

33'

Huntelaar ogląda kartkę za uderzenie łokciem Bendera

31'

Doskonale dziś prezentuje się zespół Schalke w meczu z BVB. Piłkarze Jensa Kellera na niewiele pozwalają gościom

29'

Piękna trójkowa akcja Schalke i po uderzeniu Draxlera golkiper BVB cudem ratuje swój zespół przed utratą bramki

28'

Kwadrans do zakończenia szybkie, dobrej pierwszej połowy tego meczu

27'

Mocno z dystansu strzela Piszczek i wywalcza rzut rożny dla swojej drużyny

26'

Marco Hoeger bliski zdobycia bramki po rzucie rożnym ! Strzał głową zatrzymał się na słupku!!

24'

Schmelzer blisko narożnika pola karnego BVb fauluje rywala i gospodarze będą wykonywać rzut wolny.

22'

Lewandowski biegnie do bramkarza rywali licząc na jego błąd jednak ten wybija podanie od kolegi z zespołu bezbłędnie.

20'

Ogromne zamieszanie w polu karnym gospodarzy. Blisko oddania uderzenia byli Lewandowski i Błaszczykowski ale ostatecznie nikomu się to nie udało.

19'

Świetna szansa dla Błaszczykowskiego na wyrównanie ale kapitan reprezentacji Polski uderzył w trudnej sytuacji niedokładnie.

17'

Sven Bender w walce o piłkę w środku pola fauluje rywala

17'

Strzelec bramki brzydko sfaulował Hummelsa. Arbiter jednak nie ukarał zawodnika gospodarzy kartką

14'

Piłkę w poprzedniej akcji zagrywał Bastos

14'

Klaas-Jan Huntelaar uderza z powietrza z 16 metrów po podaniu z połowy boiska i kapitalnie broni uderzenie Holendra bramkarz gości!!

13'

Szybka odpowiedź gości ale Goetze znów jest nieskuteczny!!

11'

G o o o o o l l l l l l l ! ! ! ! ! ! ! Idealnie uderzona piłka przez Draxlera z 11 metrów po błędzie Hummelsa!! Weidenfeller bez szans!!!

9'

Grosskreutz wrzuca w pole karne do Mario Goetze, którego strzał zostaje zablokowany

7'

Próby zawiązania akcji ofensywnej przez graczy Schalke kończą się na dobrze grających obrońcach BVB

6'

Ładną akcję rozpoczął Goetze ale zamiast podawać do lepiej ustawionych kolegów oddał strzał, który nie miał prawa zaskoczyć rywali

5'

Centra z prawej strony w pole bramkowe BVB, Weidenfeller dobrze piąstkuje a dobitka przechodzi obok słupka

3'

Schalke próbuje skonstruować pierwszą akcję ofensywną. Uderzenie Bastosa z 20 metrów obok bramki

1'

Ładna pierwsza akcja Kuby, który zagrał piłkę do Goetze ale ten nie mając wsparcia musiał zwolnić akcję i piłkę przejęli gospodarze

1'

Rozpoczęli Mistrzowie Niemiec!!

15:26

Za moment oba zespoły pojawią się na murawie.

15:13

Na kwadrans przed początkiem spotkania zapraszam do przeczytania zapowiedzi tego meczu