Celta VigoCelta Vigo
1 : 2
Real MadrytReal Madryt
95'

Sędzia zakończył ten mecz. Real wygrywa ale Celta dzielnie walczyła. Za wspólne 90 minut dziękuje Szura Bartłomiej

92'

Higuain sam na sam z bramkarzem ale lepszy golkiper Celty!!

91'

Indywidualna akcja Park Chu-Younga zakończona uderzeniem w bramkarza

90'

180 sekund dłużej potrwa to spotkanie

89'

Park Chu-Young trafia w poprzeczkę po strzale głową!!

89'

Mario Bermejo strzela z 15 metrów wprost w bramkarza!! Oglądamy świetną końcówkę spotkania

86'

Znów w akcji gospodarze. Park Chu-Young świetnie centruje w pole karne i Lopez zmuszony wybić piłkę na rzut rożny z którego jednak nic nie wynikło.

84'

Iago Aspas z 16 metrów strzela wysoko nad bramką!!

83'

Szalona końcówka tego spotkania, cios za cios, akcja za akcję

82'

Ostatnia zmiana w zespole gospodarzy i w tym spotkaniu

81'

Ostatnie 10 minut spotkania. Celta walczy o wyrównującą bramkę

78'

Kaka uderza mocno z 16 metrów i bramkarz Celty na raty łapie piłkę

76'

Kolejna akcja Kaki, który dośrodkowuje do Ronaldo ale ten źle odgrywa głową do środka pola karnego

74'

Znów świetnie z 20 metrów uderza na bramkę Iago Aspas ale kapitalnie broni jego uderzenie Diego Lopez

72'

G o o o o l l l l ! ! ! ! Ronaldo pewnie z "11" metrów

71'

Varas w polu karnym fauluje Kakę i ogląda żółtą kartkę

70'

Szybko mija ta druga połowa. Do końca spotkania pozostało tylko 20 minut

68'

Błąd Lopeza i Celta blisko strzelenia drugiej bramki

65'

Kaka na boisku

65'

Benzema schodzi Higuain wchodzi

64'

Podwójna zmiana w zespole gości za moment stanie się faktem

63'

G o o o l l l l ! ! ! ! Fantastyczna odpowiedź gospodarzy !! Iago Aspas po rykoszecie pokonuje Lopeza !! To jego 10 bramka w tym sezonie!!

62'

G o o o l l l l ! ! ! Ronaldo w zamieszaniu w polu karnym pakuje piłkę do pustej bramki!

62'

Mario Bermejo zmienia de Lucasa

60'

Piłka po strzale Benzemy w siatce ale gracz Realu był na metrowym spalonym

59'

Krohn-Dehli po raz pierwszy w tej części meczu oddaje strzał na bramkę Lopeza ale bramkarz Realu łapie ten strzał

57'

Świetna piłka do Marcelo ten wpada w pole karne ale uderzenie przechodzi wysoko nad bramką

56'

Kontuzjowany Lopez opuszcza boisko w jego miejsce Pranjić

55'

Benzema strzela wprost w Varasa !!!

54'

Ostatnie minuty to spadek tempa gry

52'

Javi Varas łapie piłkę po mocnej wrzutce z lewej strony

51'

Michael Essien coraz aktywniejszy w akcjach ofensywnych Realu tym razem jednak zagrywa niedokładnie

49'

Real konstruuje pierwszą ofensywną akcję pod polem karnym Celty

47'

Znów Celta w natarciu - Albiol blokuje dośrodkowanie i mamy korner

46'

Gramy!!

46'

Alonso zmienia Khedirę

45'

Sędzia kończy pierwszą połowę. Zapraszam po przerwie

45'

Minutę dolicza arbiter

44'

Pierwsza połowa zbliża się do końca

42'

Raul Albiol faulem przerywa kontrę Celty i ogląda kartkę

42'

Ostatnie minuty to dominacja Królewskich

41'

Wrzutka z lewej strony Benzemy i Ronaldo głową trafia w poprzeczkę!!

40'

Jose Maria Callejon zmarnował 100% okazję strzelając w Varasa będąc sam na sam z bramkarzem

39'

Jak w bilardzie piłka odbija się od zawodników Celty w ich polu karnym i w końcu piłka wychodzi na rzut rożny

38'

Ronaldo blisko narożnika pola karnego faulowany przez Demidova wg arbitra

36'

Raul Albiol zmarnował świetną okazję po tym jak dostał piłkę po wyegzekwowaniu rzutu rożnego ale będąc na 8 metrze przeniósł piłkę nad bramką

35'

Świetna akcja Realu - Khedira oddaje strzał z 6 metrów ale trafia w Tuneza, który wybija piłkę na aut

33'

Krohn-Dehli mocno uderza z 16 metrów ale trafia w rywala i piłka wychodzi na rzut rożny

32'

Dużo walki w środku boiska. Gra jest często przerywana

30'

de Lucas ogląda kartkę za wejściem nakładką w nogi Modrica

29'

Posiadanie piłki : 50%-50%

27'

Celta jednak nie poddaje się łatwo i Aspas bezpośrednio z rzutu rożnego omal nie zaskoczył Diego Lopeza

26'

Real w ostatnich minutach osiąga lekką przewagę głównie za sprawą CR 7, który tą przewagę stara się stworzyć

24'

Znów kapitalna szansa dla Realu po uderzeniu Benzemy !! Piłka po tym mocnym strzale napastnika goście mija słupek

23'

Wreszcie pokazał się CR7 - Portugalczyk uderzył piłkę z 16 metrów ale bramkarz świetnie złapał to uderzenie

21'

Enrique de Lucas fantastycznie uderza z rzutu wolnego i piłka niewiele mija spojenie słupka z poprzeczką

21'

Oezil zagrywa prostopadłą piłkę do Benzemy, który piłki nie opanował. W odpowiedzi szybka kontra gospodarzy i faul Pepe na wysokości własnego pola karnego

19'

Jose Mourinho jak do tej pory spokojnie siedzi na ławce choć jego zespół gra w pierwszych 20 minutach słabo

16'

Po kolejnym rzucie rożnym dla gospodarzy nie kto inny jak Ronaldo wybija piłkę z pola bramkowego Lopeza

15'

Prawie kwadrans wyrównanego meczu za nami. Niespodziewanie to Celta jest stroną przeważającą

11'

Benzema na pozycji spalonej po zagraniu Modrica.

10'

Kapitalne wykonanie kornera i Alex Lopez uderzeniem z 16 metrów z powietrza zmusza do ogromnego wysiłku bramkarza Królewskich!!

10'

Aspas!!! Jego uderzenie Diego Lopez fantastycznie broni wybijając piłkę na rzut rożny

7'

Real za sprawą Modrica próbuje skonstruować akcję ofensywną. Khedira jednak źle podaje w pole karne i od bramki zaczynają gospodarze

6'

Augusto Fernandez strzela z ostrego kąta ale to łatwe uderzenie broni bramkarz gości

5'

Celta zdecydowanie dominuje. Real broni się praktycznie cała "11"

3'

Niespodziewanie to gospodarze przeważają od początku tego spotkania. Real zamknięty na swojej połowie

2'

Iago Aspas już na samym początku przed szansą ale Lopez świetnie interweniuje

1'

Zaczynają gospodarze!!

18:57

Zawodnicy wychodzą już na boisko

18:38

Rezerwa Celty Vigo:Sergio Álvarez, Gustavo Cabral, Carlos Llorens, Danijel Pranjic, Mario Bermejo, Park Chu-Young, Fabián Orellana

18:37

Rezerwowi gości: Antonio Adán, Ricardo Carvalho, Álvaro Arbeloa, Kaká, Xabi Alonso, Gonzalo Higuaín, Morata