Rubin KazańRubin
0 : 1
Atletico MadrytAtletico Madryt
94'

Koniec meczu. Rubin przegrywa, ale i tak to Rosjanie awansują do następnej rundy. Atletico mimo lekko rezerwowego składu przeważało w dzisiejszym meczu, jednak pierwsza bramka przyszła zbyt późno i nie pomogła im nawet czerwona kartka dla Cesara Navasa.

92'

Żółta kartka dla Caty Diaza który zatrzymał wychodzącego na czystą pozycje Rondona.

91'

Z dystansu Rodriguez, ale obok bramki.

90'

Ryzhikov ukarany kartką za przedłużanie wznowienia gry.

89'

Ostre wejście wślizgiem w nogi Falcao i ukarany czerwoną kartką Navas.

88'

Najpierw jednak mamy zmiane. Natkcho opuszcza boisko, pojawia się na nim Ryazantsev.

88'

Faulowany Rodriguez. Będzie okazja na dośrodkowanie.

85'

Wbiegł z piłką w pole karne rywali Adrian Lopez, odegrał do Falcao który pokonał bramkarza z najbliższej odległości. Sytuacje próbował ratować jeszcze jeden z obrońców, ale nie zdołał wybić piłki z linii bramkowej. Atletico zdoła jeszcze powalczyć?

84'

GOLLLLLLLLL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!FALCAO!!!!!!!!!!!!

80'

Walczył o piłkę w polu karnym Saul, ale od bramki rozpocznie Ryzhikov.

77'

I zmiana w dzisiejszym meczu. Kaleshin zmienia Kislyaka.

76'

Żółta kartka dla Saula za faul na bramkarzu.

75'

Dośrodkowuje Rodriguez, wprost w jednego z obrońców.

74'

Pada w polu karnym Adrian Lopez, nie ma mowy o karnym.

70'

Kolejne już dzisiaj brutalne wejście Suareza i ukarany pomocnik Atletico żółtą kartką.

68'

Przewrotką próbował Falcao, ładnie złożył się do strzału, ale piłka przelatuje daleko obok bramki.

65'

Świetnie zwiódł obrońców Saul, jednak za długo przygotowywał się do strzału i wybija piłkę Navas.

63'

Rzut wolny dla Atletico, ale fatalne dośrodkowanie i przy piłce Rubin.

61'

Rondon wygrał walkę o piłkę z Mirandą i znalazł się oko w oko z bramkarzem, wychodzi z bramki Asenjo i ratuje Atletico.

58'

Szczupakiem próbował uderzyć Falcao, ale zablokowane jego uderzenie.

56'

Z dystansu strzelał Raul Garcia. Niecelnie.

54'

Posiadanie piłki: 34%-66%.

52'

Głową strzelał Falcao, daleko obok bramki.

50'

Brzydki atak Suareza na nogi Orbaiza, ale nie zauważył tego sędzia.

48'

Faulowany Saul, ukarany żółtą kartką Kuzmin.

46'

Rozpoczynamy drugą odsłonę tego spotkania.

45'

Koniec I połowy.

45'

Groźna strata Karadeniza, popędził z piłką Adrian Lopez, ale niedokładnie podaje do Falcao.

44'

Mamy przerwę w grze. Zwija się z bólu Natkho.

41'

Zamieszanie w polu karnym po rzucie rożnym, ale nic z tego nie wynikło.

41'

Dośrodkowuje Rodriguez, na rzut rożny wybija Ansaldi.

40'

Saul strzela z dystansu, pewnie łapie bramkarz.

39'

Groźna kontra Atletico, kończy ją niedokładne podanie Adriana Lopeza do Falcao.

38'

Dośrodkowanie w pole karne Rubinu, wypada piłka z rąk bramkarza i w ostatniej chwili wybija jeden z obrońców, a Falcao już szykował się aby skierować ją do pustej bramki.

36'

Kuzmin z dystansu, za lekko i prosto w bramkarza.

35'

Jak na razie Atletico przeważa na boisku, ale podopieczni Diego Simeone nie potrafią stworzyć sobie stuprocentowej sytuacji.

32'

Rzut wolny dla Atletico. Dośrodkowanie w pole karne, ale obrońcy gospodarzy zażegnują niebezpieczeństwo

29'

Z dystansu strzela Raul Garcia, minimalnie obok słupka.

28'

Była groźna sytuacja dla Atletico, ale na spalonym Adrian Lopez.

26'

Strzelał ze skraju pola karnego Eremenko, pewnie łapie Asenjo.

24'

Kontra Rubinu, osamotniony Rondon traci piłkę, ale wcześniej był faulowany.

22'

W pole karne dogrywa Cisma, jednak nie było tam żadnego z jego partnerów.

20'

Była groźna sytuacja w polu karnym Rubinu, ale w ostatniej chwili Ansaldi zatrzymał podanie do Falcao.

18'

Z dystansu próbował Suarez, ale pewnie łapie bramkarz.

16'

Wrzucał piłkę Karadeniz, ale nie doszedł do niej żaden z jego partnerów.

14'

Dryblował Falcao, osaczony przez rywali i traci piłkę.

12'

Dośrodkowanie w pole karne Atletico, głową strzela Rondon, łapie bramkarz, jednak wcześniej sygnalizowany był spalony.

10'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego, ale sędzia dopatrzył się przewinienia w walce o piłkę jednego z graczy gospodarzy i rozpocznie Atletico.

9'

Kuzmin pada na ziemie i będzie okazja z rzutu wolnego dla Rubinu.

8'

W ataku Atletico, ale uciekła piłka dla Falcao.

6'

Brzydki faul Karadeniza na Manquilo, obyło się bez kartki.

4'

Z przewrotki próbował Saul, ale nie trafił czysto w piłkę.

4'

Z dystansu strzela Falcao, palcami trącił piłkę bramkarz i mamy rzut rożny.

3'

Miękka wrzutka w pole karne Rubinu, wybijają obrońcy.

1'

Rozpoczynamy. Goście od początku ruszą do ataków?

17:50

Nie możemy czuć się zrelaksowani i pewni swego, bo to nasz może zgubić. Nasz cel jest prosty: grać swoje, porządkować grę, mieć przewagę w środku pola i zagrać na 0:0. Taka była nasza taktyka na Vicente Calderon, taka też będzie jutro.

- tak o taktyce na dzisiejsze spotkanie mówił strzelec bramki w pierwszym meczu Gökdeniz Karadeniz.

17:45

Z racji warunków pogodowych miejsce rozegrania spotkania zostało przeniesione z Kazania do Moskwy, ale mimo tego w dzisiejszym meczu piłkarze muszą się przygotować na ujemną temperaturę.

17:41

Ławka rezerwowych Atletico Madryt: Thibaut Courtois,Jorge Pulido,Ndoye Momar,Calero,Galan,Abdelkader Oueslati,Gallas.

17:40

Ławka rezerwowych Rubinu Kazań: Gierdrius Ariauskis, Vitali Kaleshin,Aleksand Ryazantsev, Alexei Eremenko, Gokhan Tore i Vladimir Dyadun.

17:37

Witam wszystkich na relacji live z spotkania rewanżowego 1/16 Ligi Europejskiej. W pierwszym meczu wygrali Rosjanie 2-0.