Real MadrytReal Madryt
21:54

Za wspólnie spędzony czas dziękuje Państwu Tomasz Górski i zapraszam na kolejne relacje LIVE w Ekstraklasa.net. Do następnego!

21:53

Deportivo przegrało, ale zasługuje na wyróżnienie za grę, wolę walki i ambicję. Zabrakło jedynie umiejętności. Nie pierwszy raz - podobny scenariusz był w spotkaniu przeciwko Valencii, który miałem przyjemność relacjonowania dla Państwa. Z taką postawą mogą patrzeć w przyszłość z optymizmem i walczyć o utrzymanie.

94'

Koniec! Real w końcówce spotkania zapewnia sobie 3 punkty.

94'

Akcja Deportivo lewą stroną skutkuje rzutem rożnym. Pierwotnie, bo sędzia zmienił decyzję.

93'

Deportivo przed polem karnym rywala, lecz strata i kontra. Oezil zwolnił akcję.

90'

4 minuty doliczone. Zapowiada się emocjonująca końcówka!

90'

I druga żółta, a w konsekwencji czerwona! Za opóźnianie gry!

90'

Żółta kartka dla Di Marii za faul...

90'

Bramka podcięła skrzydła Deportivo. A miało być tak pięknie...

88'

Akcja rezerwowych. Prostopadłe podanie w pole karne Khediry do CR7, ten odgrywa Higuainowi, który kieruje piłkę do siatki. Z trzech metrów.

88'

GOL, Higuain

87'

Szczęście Deportivo! Nieporozumienie Aranzubii z Vazquezem o mały włos nie zakończyło się stratą bramki! Obaj zawodnicy zderzyli się, a za ich plecami czyhał Higuain. Odgwizdał faul napastnika Realu.

86'

Dobra akcja Deportivo i Valeron, zdaniem liniowego, był na spalonym. Błędna decyzja sędziego - pomocnik był w linii z Pepe.

84'

Di Maria w pole karne i gwizdek sędziego. Rodak, Higuain, na spalonym.

82'

Alfonso Álvarez‎.zezwala na dość ogrą grę bark w bark, co nie do końca podoba się Królewskim.

81'

Ronaldo padł po starciu z Bergantiñosem. Zdaniem sędziego nie było faulu i Aranzubia zaczyna grę z "piątki".

80'

To nie jest dzień Higuaina. Dostał dobre podanie i Marchena przyblokował skutecznie argentyńskiego napastnika.

79'

C. Ronaldo znowu przed szansą! Tym razem strzela głową obok bramki. Akcja podobna do tej bramkowej w spotkaniu z Manchesterem United w Lidze Mistrzów.

78'

C. Ronaldo ograł z dziecinną łatwością Bergantiñosa i strzelił. Aranzubia w sobie znany sposób sparował strzał na korner!

77'

Ładna kontra wyprowadzona przez zawodników gospodarzy. Zabrakło dokładnego ostatniego podania.

77'

CR7 podaje w pole karne do Higuaina, ale ten był skutecznie blokowany przez obrońcę czym ułatwił interwencję bramkarzowi.

75'

Ostatnia zmiana w Deportivo. N. Oliveira zastępuje strzelca bramki, Rikiego. Bardzo dobry występ napastnika.

73'

Angel Di Maria asystuje przy bramce.

73'

Brazylijczyk dostał piłkę na 18. metrze i precyzyjnym, technicznym, strzałem tuż przy slupku pokonuje Aranzubię.

73'

GOL, KAKA!

72'

Nie pierwszy raz Di Maria fatalnie centruje. Ma nad czym popracować na treningach...

72'

Spóźnony wślizg Ayoze trafia w nogi Kaki i powoduje jego upadek. Żółta kartka.

70'

Khedira opanował piłkę w polu karnym, ale ta mu odskoczyła i wyszła poza boisko. Od bramki Aranzubia.

70'

Królewscy próbują przeforsować autobus Deportivo, który jest ustawiony przed własnym polem karnym. Bezskutecznie. Gospodarze bronią się całym zespołem.

68'

Nie milknie doping kibiców Deportivo. Gospodarze niesieni wsparciem są coraz bliżej dowiezienia bardzo cennego zwycięstwa.

66'

Podopieczni Domingosa Paciency przerywają akcje gości faulami. Kolejna taka sytuacja i rzut wolny z lewej strony boiska. Bez zagrożenia pod bramką Aranzubii.

65'

I minimalny spalony Rikiego.

65'

Piłka w siatce po strzale C. Ronaldo. Jednak w momencie podania był na spalonym.

63'

Z dużej chmury mały deszcz. Ronaldo w mur.

63'

Real zamknął przeciwnika w hokejowym zamku. CR7 faulowany przez Aguilara, który dostał za to przewinienie żółtą kartkę.

61'

Higuain na spalonym. Napastnik Realu nie może pogodzić się z decyzją sędziego.

61'

To była wymuszona zmiana. Kaka kilkanaście sekund wcześniej doznał urazu, który uniemożliwił mu kontynuowanie gry.

58'

Ponadto zmiana w Deportivo: Vazauez zastępuje Kakę.

56'

... i C. Ronaldo za słabo grającego Modricia.

56'

Podwójna zmiana w Realu: najpierw Khedira wchodzi w miejsce Essiena...

56'

Oezil za Marcelo.

55'

Pizzi w pole karne, zamieszanie i cudem radzi sobie obrona Realu. Indywidualna akcja Modricia, który wpadł w pole karne rywala. Zyskał jedynie rzut rożny.

54'

Kolejny rzut wolny dla Deportivo. Niezgodnie z przepisami postąpił Kaka na lewej stronie.

53'

Bezradność Realu trwa. Żółta kartka dla Marcelo za brutalny faul.

55'

Strzał Marcelo zablokowany!

52'

Mała ciekawostka: prowadząc 1:0 i grając u siebie drużyna Deportivo nie przegrała jeszcze meczu w tym sezonie.

51'

Essien faulował w walce o górną piłkę. Wolny dla gospodarzy ponad 35 metrów od bramki D. Lopeza.

50'

Kaka dobrze centruje i piłka po strzale głową Callejona mija bramkę Aranzubii.

50'

Akcja Depor, a dokładniej Gamy, spaliła na panewce. Real rusza z kolejną akcją. Na zwolnionych obrotach...

48'

Higuain w roli lewoskrzydlowego zagrywa płasko w pole karne do Callejona. Ten strzela wysoko nad bramką.

47'

Za krótkie dośrodkowanie. Depor rusza z kontrą. Prosty sposób jest najlepszy - długa piłka do skrzydłowych, lecz centra pozostawia wiele do życzenia.

47'

Okazja dla Realu. Kaka przyjął piłkę w polu karnym, lecz nie zdecydował się na strzał. Real rzuca się do ataku i Modrić z wolnego.

46'

Gwizdek sędziego i przed nami drugie 45 minut!

21:01

I wracamy na drugą połowę. CR7 rozgrzewa się, ale jeszcze nie wejdzie na boisko.

20:49

Zasłużone prowadzenie gospodarzy. Nie widać różnicy, że gra ostatni zespół w tabeli(!) z trzecim! Deportivo powinno prowadzić nawet 2-3 bramkami, lecz na przeszkodzie stanął Marcelo i D. Lopez. Druga połowa zapowiada się ciekawie, na którą serdecznie zapraszam!

46'

Aranzubia rzuca się pod nogi Callejona i nie ma gola dla Realu. Sędzia kończy pierwszą połowę.

45'

D. Lopez broni strzał Gamy po tym jak wymanewrował obrońcę Realu.

44'

Niewidoczny Higuain na spalonym.

44'

Nie ma gola dla Deportivo! Rikiemu spodobało sie wkręcaniw w ziemię obrońców Realu i zrobił tak z Marcelo. Strzela obok słupka!

43'

Dalekie podanie do Di Marii na wolne pole. Argentyńczyk na kilkumetrowym spalonym.

42'

Marcelo wybija piłkę z linii bramkowej! Pizzi wkręcil w ziemię Pepe i Arbeloę i strzelił technicznie na dalszy słupek. Brazylijski obrońca ratuje Real przed utratą gola!

41'

Centra w pole karne i Aguilar skutecznie główkuje.

40'

Żólta kartka dla Pizziego za faul na Di Marii.

40'

Real bije głową w mur. Gospodarze są niesieni niebywałym dopingiem.

39'

Dobre dośrodkowanie Di Marii w pole karne w kierunku Callejona, lecz ten nie doszedł do piłki. Przed szansą Kaka, który z narożnika pola bramkowego strzela obok bramki. Aranzubia z "piątki".

37'

Di Maria strzela i piłka po koźle wpada do "koszyczka" Aranzubii. Trudniejsze strzały miewa na treningach.

37'

Pachniało bramką dla Depor od kilku minut i proszę. Riki dostał podanie na wolne pole i z pola karnego strzela tuż przy bliskim słupku! Nie bez winy jest D. Lopez!

35'

GOL, RIKI

33'

D. Lopez dalekim wyjściem na 14. metr uprzedza Aguilara! Pomocnik Depor chyba przestraszył się bramkarza i odstawił nogę.

32'

Pizzi rozkręca się! Kapitalny rogal i zabrakło niewiele! D. Lopez wyciągałby piłkę z siatki.

30'

Dobra akcja Deportivo! Piłka po strzale Pizziego z 20 metrów poszybowała nad poprzeczką bramki D. Lopeza.

30'

Teraz na spalonym Modrić. Nie kontrolował ustawienia defensorów Depor.

29'

Siła złego na jednego. Callejon traci piłkę. Błyskawiczne podanie do Pizziego na wolne pole. Zdaniem liniowego był na spalonym.

28'

Real ma problem by przedrzeć się pod pole karne rywala. Gospodarze grają bardzo blisko siebie.

26'

Wymuszona zmiana w Deportivo z powodu kontuzji. Silvio, który ucierpiał 20 minut temu w starciu z własnym bramkarzem, schodzi z boiska. W jego miejsce Bergantinos.

25'

Dobre dośrodkowanie w pole karne i Callejona strzela obok bramki.

24'

Dla gospodarzy nie ma straconych piłek. Nawet w beznadziejnej sytuacji potrafią wywalczyć rożny.

20'

20 minut za nami. Optyczna przewaga Realu w posiadaniu piłki (45% - 55%), ale statystyki strzałów po stronie outsidera dzisiejszego spotkania.

19'

Świetnne podanie do Higuaina w "16", ale Argentyńczykowi zabrakłowi kilku centrymetrów by trącić piłkę.

18'

Ciekawie rozegrany stały fragment gry do momentu dośrodkowania. Połapali się obroncy Realu i zażegnali niebiezpieństwu.

17'

Carvalho faulował w walce w powietrzu o piłkę i został ukarany żółtą kartką.

16'

Dośrodkowanie w pole karne i skuteczna interwencja bramkarza gospodarzy. Real znowu w natarciu.

15'

Di Maria strzela bezpośrednio z wolnego tuż obok słupka! Aranzubia musnął piłkę i mamy rzut rożny.

15'

Faulowany Essien 25 metrów od bramki rywala. Di Maria ustawia piłkę.

14'

Zagranie Essiena w pole karne gospodarzy i pilka pada łupem Aranzubii. Dalekie podanie do Rikiego niecelne.

13'

Dobry pomysl Modricia na rozrzucenie ciężaru gry na lewą flankę do Di Marii, lecz zrobił to niefrasobliwie i Argentyńczyk nie miał szans by dojść do piłki.

12'

Riki chciał minąć Pepe, lecz padł na murawie. Zdaniem sędziego nie było faulu stopera Realu.

11'

Marcelo zastopował na prawej flance Gamę. Kilka sekund zagranie do Rikiego, który pomagał sobie ręką w przyjmowaniu piłki.

10'

Lewa strona gospodarzy jest dobrze dysponowana. Stwarza największe zagrożenie, które po dośrodkowaniu przynosi korner.

9'

Teraz przewaga po stronie Realu. Kaka faulowany na prawej stronie. Za krótkie dośrodkowanie Di Marii i pewnie intweweniuje obrona Depor.

8'

Silvio już jest na boisku. Deportivo w komplecie.

8'

Higuain dostał świetne podanie i oddał anemiczny strzał. Pewnie dlatego, że słyszał gwizdek sędziego. Spalony.

6'

Dobre wyjście z bramki Aranzubii, który wypiąstkował piłkę z pola karnego. Ucierpiał jednak w tej akcji Silvio. Ten w asyście sztabu medycznego na chwilę opuszcza boisko.

4'

Riki strzela z narożnika pola karnego i niepewna tym razem interwencja D. Lopeza. Na jego szczęście bez konsekwencji.

4'

Aguilar strzela z dystansu w sam środek bramki i D. Lopez nie miał problemu ze złapaniem piłki.

4'

Di Maria dostał dobre podanie w pole karne, ale nie zdołał dobrze przyjąć piłkę i oddać strzał na bramkę Depor.

3'

Nieudolna akcja Realu i piłka w rękawicach Aranzubii, który szybko wznawia grę.

2'

Gama dobrze dośrodkowuje w pole karne i radzą sobie obrońcy Realu. Przedzierał się Riki i znowu górą Królewscy.

1'

Gwizdek Alfonso Álvareza i Deportivo zaczyna!‎

19:58

Deportivo i Real już wychodzą na boisko. Za chwilę rozpocznie się pierwsza połowa.

19:53

Arbitrem dzisiejszego spotkania jest Alfonso Álvarez‎.

19:51

Real Madryt:13. Adan (GK), 5. Coentrao, 18. R. Albiol, 6. Khedira, 10. Oezil, 7 C. Ronaldo, 26. Morata

19:49

Rezerwowi Deportivo La Coruña: 13. Lux (GK), 4. Bergantiños, 28. Dominguez, 18. Camuñas, 10. Vázquez, 22. Salomão, 25. Oliveira

19:44

Real zaś, który zajmuje miejsce na najniższym stopniu podium (49 punktów), chce zbliżyć się do rywala zza miedzy - Atletico - mające cztery "oczka" więcej.

19:43

Gospodarze jak powietrza potrzebują punktów. Po 24 kolejkach zajmują ostatnie miejsce w tabeli z dorobkiem zaledwie 16 punktów. Powinni już dzisiaj dopisać na swoje konto chociaż punkt by zbliżyć się do Mallorki, Celty Vigo i Realu Saragosa. Do tych zespołów traci odpowiednio 2, 4 i 6 punktów. Ostatnia z wymienionych ekip gra teraz z Valencią i remisuje 2:2.

19:39

Tomasz Górski, witam Państwa!

19:38

Już za 20 minut Deportivo La Coruna zmierzy się z Realem Madryt na Riazor. Niespodzianką jest nieobecność w pierwszej "11" Królewskich Cristiano Ronaldo. Znaczy to jedno: jest oszczędzany na rewanżowe spotkanie Copa del Rey z FC Barcelona i nie mniej ważny mecz w Lidze Mistrzów z Manchesterem United.