rayoRayo Vallecano
22:53

Za wspólnie spędzony czas dziękuje Państwu Tomasz Górski i zapraszam na kolejne relacje NA ŻYWO w Ekstraklasa.net! Dobranoc!

22:51

Mądra, dojrzała gra Realu przez 70 minut, kiedy to grali w osłabieniu po czerwonej kartce dla Ramosa. Gole strzelili Morata (3') i... Ramos w 17. Królewscy pozostali na najniższym stopniu podium (49 pkt.), Rayo zajmuje 7. lokatę z 37 punktami. Tyle samo ma "oczko" wyżej Real Sociedad. To miejsce premiuje grę w przyszłorocznej edycji Ligi Europy.

93'

Koniec! Wynik z pierwszej połowy utrzymany.

93'

Pepe uprzedza Baptistao we własnym polu karnym. Wyjaśnienie sytuacji i Ronaldo faulowany na środku boiska.

92'

Delibasić w dziecinny sposób ograny przez Varane'a.

90'

Sędzia dolicza 3 minuty.

90'

Kolejna akcja Rayo przynosi 8. korner.

89'

Figueras nie opanował piłki. Niemoc Rayo trwa.

85'

Baptistao na spalonym.

84'

Delibasić zmienia Pitiego. Komplet zmian wykonany przez Jemeza.

82'

Rayo rozgrywa piłkę w środku pola i szybko przerzuca na lewą bądź prawą flankę. Niewiele jednak z tego wynika.

81'

Nieudane przerzucenie piłki przez Galveza pod pole karne Realu. Lopez poczekał aż ta odbije się kilka razy od murawy i złapał.

80'

Callejon zmienia Kakę. To ostatnia zmiana w Realu.

79'

Zupełnie nieudane dośrodkowanie Pitiego. Piłkę łapie Lopez.

79'

A do wejścia szykuje się Callejon. Prawdopodobnie za Kakę.

78'

Piti strzela niecelnie. Od bramki Lopez.

78'

Centra Lassa z prawej strony i piłki nie sięgnęli Lopez i Baptistao.

77'

Słupek po strzale Pitiego! Do tego spalony.

76'

Pepe: piłka może mnie minąć, zawodnik - nigdy. Stanął na drodze Baptistao i żółta kartka.

73'

Vazquez wchodzi na boisko. Schodzi Trashorras.

73'

Statystyki;

• 38% Posiadanie piłki 62%
  • 10 Sytuacje bramkowe 9
  • 6 Strzały na bramkę 1
  • 13 Faule 13
71'

Próba kolejnej akcji zakończona fiaskiem. Od bramki Lopez.

71'

Coentrao blokuje dośrodkowanie Tito. Piłka wyszła poza linię końcową - korner.

69'

Carlos na spalonym.

67'

Di Maria zastępuje Oezila.

65'

Strzał Oezila zablkowany przez Figuerasa. Piłka po strzale Khediry minęła bramkę Rayo.

65'

Pierwsza zmiana w Rayo: Casado zmieniony przez J. Carlosa.

63'

Żółta kartka dla CR7

62'

Ale pech Rayo! Strzał Pitiego zablokował... Baptistao. Na domiar złego był na spalonym.

61'

Ostre dośrodkowanie Fuego w "16", ale nikt nie przeciął podania. Z autu Real i Khedira faulowany.

59'

Lass z linii pola karnego trafia w boczną siatkę!

59'

Niemiec znowu w roli głównej - tym razem na spalonym.

57'

Oezil trafia w mur.

57'

Akcja za akcję, cios za cios. Oezil faulowany przez Fuego.

57'

Khedira płasko z 20 metrów wprost w ręce Martineza.

56'

Kaka z dystansu bardzo niecelnie.

56'

Oezil faulowany na środku boiska. Kilka sekund później Essien też.

54'

Lass na spalonym.

52'

Piti widział wysuniętego Lopeza i chciał go przelobować z połowy boiska. Pomysł dobry, wykonanie - już nie. Bramkarz Realu od "piątki".

52'

Kontra Realu z dwójkową akcją Ronaldo-Kaka zakończona niecelnym podanie w pole karne Brazylijczyka.

49'

Ronaldo na spalonym.

49'

Figueras fauluje i dostaje żółtą kartkę.

48'

Rożny dla Rayo i piłka po strzale jednego z zawodników polecia wysoko nad bramką. Wcześniej ręką w polu karnym zagrał Coentrao, lecz sędzia nie widział tego zagrania.

47'

Ronaldo strzela z dystansu zbyt lekko by pokonać Martineza. Na piłkę czekał Kaka i przepraszający gest Portugalczyka.

46'

I zaczęli goście.

61'

I powoli wracamy na drugą połowę. Goście już są na biosku, gospodarze dopiero teraz na nie wychodzą.

21:48

Real zaczął z wysokiego "C". Dwie akcje i dwie bramki. Później mogli podwyższyć prowadzenie, ale dogodnej sytuacji nie wykorzystał Kaka. W 60 sekund wydarzenia na biosku zmieniły się o 180 stopni po dwóch żółtych kartkach Ramosa. Zapowiada się niezwykle ciekawa druga odsłona spotkania na Santiago Bernabeu!

46'

Koniec pierwszej połowy, Real prowadzi 2:0, ale całą drugą odsłonę zagra w "dziesiątkę". Gwizdy asystują schodzącemu z boiska sędziemu.

46'

Niezwykle aktywny w pierwszej połowie Lass na spalonym.

45'

Sędzia dolicza minutę.

45'

Trashorras huknął jak z armaty z 13 metrów ponad poprzeczką.

44'

Próba Królewskich wyjścia z kontrą zniweczona niecelnym podaniem do Pepe.Albiol nieatakowany przez nikogo wybija piłkę na rzut rożny.

41'

Piti zatrzymany tuż przed polem karnym. Kontra Realu i faul Tito, za który dostaje żółtą kartkę.

41'

Strzał Lassa zablokowany przez obrońców Realu. Gospodarze zamknięci w hokejowym zamku!

37'

Kontra Realu - Kaka prowadził piłkę przez pół boiska i podał do Oezila, który od razu zagrał do Khediry. Niemiec nie spodziewał się takiego rozegrania i stracona piłka w polu karnym Rayo.

37'

Żółta kartka Lassa za faul taktyczny.

37'

Koronkowa akcja Realu. Oezil zagrał na wolne pole (karne) do Ronaldo, ten minął bramkarza, lecz z ostrego kąta trafił tylko w boczną siatkę.

35'

Lass wzięty w kleszcze przez trzech zawodników Realu. Spodziewał się gwizdka sędziego, ale ten milczał.

33'

Gapiostwo Trashorrasa w środku pola wykorzystał Khedira zabierając mu piłkę. Pomocnik Rayo sfualował przeciwnika za co dostał żółtą kartkę.

32'

Dominguez strzela zza pola karnego w środek bramki. Lopez tylko czekał, aż piłka wpadnie do "koszyczka".

32'

Próba prostopadłego podania do Lassa i uprzedza go Albiol wybiciem piłki poza linię boczną.

31'

Dominguez nie doszedł do dośrodkowania i ostatecznie od bramki zaczyna Lopez.

31'

Składna akcja Rayo i "tylko" rzut rożny.

29'

Piti strzela z dystansu ponad poprzeczką bramki Lopeza.

29'

Albiol będzie grał na prawej obronie. Real w ustawieniu 4-5-0

27'

R. Albiol zmienia Moratę. Taktyczna zmiana będąca pokłosiem czerwonej kartki dla Ramosa.

27'

Dalekie podanie do Lassa, ale ten nie zdołał opanować piłki.

26'

R. Albiol szykuje się do wejścia. Prawdopodobnie wejdzie w miejsce Moraty, strzelca pierwszego gola w tym meczu.

25'

Płaskie podanie Lassa w pole karne, ale żaden z jego partnerów jej nie opanował. Real na moment zażegnał niebezpieczeństwo. Jednak futbolówka - jak bumerang - w posiadaniu Rayo.

23'

Szarża Lassa zatrzymana w polu karnym Realu i po interwencji Pepe mamy korner dla gości.

22'

Piti pada w polu karnym Realu. Sędzia nie podyktował "11". Powtórki pokazują, że "padł z głodu", a nie z powodu faulu.

20'

Od bohatera do zera - tak można powiedzieć o Ramosie. Najpierw gol, a potem w 2 żółte kartki w krótkim odstępie czasu.

19'

Gslvez strzela głową tuż obok bramki!

18'

Ramos zablokował dośrodkowanie ręką i dostaje drugą żółtą kartkę

17'

Pierwsza żółta kartka w tym meczu. Ukarany Ramos za faul.

16'

Kapitalny techniczny strzał Essiena i jeszcze lepsza robinsonada Martineza! Korner.

16'

Morata centruje, ale górą obrońca. Poprawka i Martinez musnął piłkę uprzedzając Ronaldo.

15'

Wysoki pressing gospodarzy nie pozwala wyjść Rayo z własnego pola karnego!

15'

To trzeci gol Ramosa w tym sezonie. Dla Moraty - premierowy, czym uświetnił swój pierwszy występ w podstawowym skadzie Królewskich.

12'

Idealna centra Oezila i Ramos precyzyjnym strzałem głową podwyższa prowadzenie!

12'

GOL, SERGIO RAMOS

12'

Ramos faulowany przez Casado. Wolny dla Realu z okolic prawego narożnika pola karnego.

10'

Lass był bliski minięcia na prawej flance Coentrao, ale Portugalczyk zdołał wybić piłkę na aut.

9'

Essien faulowany przez Domingueza. Nie milknie doping na Santiago Bernabeu z El Viva Espana

7'

Dominguez bliski wyrównania! Wykorzystał dobre podanie i strzela z narożnika pola karnego obok bramki Realu!

6'

Napór Realu trwa. Ronaldo podaje do Kaki, który strzela minimalnie obok słupka!

5'

Kolejna akcja Realu. Oezil chciał zagrać na środek pola karnego, ale wyszedł strzał, z którym nie miał problemu bramkarz Rayo.

3'

Oezil wpadł z piłką w pole karne i podał do Moraty, który sfinalizował akcję strzałem tuż przy słupku. Martinez bez szans.

3'

GOL, ALVARO MORATA

1'

Kapitalne prostopadłe podanie do Cristiano Ronaldo i ten strzela tuż obok słupka! Na dodatek Portugalczyk był na spalonym.

1'

Gwizdek Jose Paradasa i Real zaczyna pierwszą połowę.

20:59

Przed chwilą kibice odśpiewali hymn Realu. Losowanie stron wygrali gospodarze i za moment rozpoczną pierwszą połowę.

20:58

Przed tym spotkaniem Real jest na najniższym stopniu podium z 42 punktami na koncie. Rayo zajmuje 7. lokatę ze stratą 9 punktów do Królewskich.

20:54

W "małych derbach Madrytu" Rayo pokonało bardziej utytułowanego rywala 16 stycznia... 2002 r. Miało to miejsce w Copa del Rey. W pierwszym spotkaniu Real wygrał na Santiago Bernabeu 4:0

20:54

Ławka rezerwowych Rayo: Cobeño, Adrián, José Carlos, Arbilla, Amat, Vázquez, Delibašić.

20:53

Ławka rezerwowych Realu: Jesús, Carvalho, Albiol, José Rodríguez, Callejón, Di María, Benzema.

20:50

Jose Mourinho namieszał w składzie i prezentuje się to całkiem ciekawie. Na bok obrony wraca Sergio Ramos, który zastępuje na prawej stronie Arbeloę. W miejsce kontujowanego Xabiego Alonso zagra Michael Essien. Na boisku zobaczy też Kakę i... Alvaro Moratę. I to chyba największa niespodzianka tego meczu.

20:41

Kończy się mecz Atletico Madryt, które znów nie daje nadziei Realowi na dogonienie lokalnego rywala w tabeli Primera Division. Bez względy na to, Real nie prawa dziś stracić punktów w meczu z Rayo Vallecano. Zapraszamy na relację LIVE!