FC BarcelonaFC Barcelona
21:53

Za wspólnie spędzony czas dziękuje Paweł Wróbel. Do usłyszenia.

90'

Barcelona po trudnym spotkaniu wygrywa 1-2. Gdyby nie Tono to goście mogli by stracić trzy punkty. Bramkarz gospodarzy ,niestety puścił dzisiaj dwa „babole” Za bohatera meczu można uznać Leo Messiego. Warto też odnotować bardzo słabe zawody w wykonaniu arbitrów.

89'

Druga część spotkania zostaje przedłużona o cztery minuty.

88'

Świetna akcja Granady. Bardzo dobra kombinacja i Brahami nie wykorzystał sytuacji. Wynik spotkania nadal 1-2 dla Barcelony. Warto pochwalić walkę do samego końca gospodarzy.

87'

Dośrodkowanie z prawej strony i Inigo Lopez udrza piłkę za lekko. Powinien ją uderzyć bliżej dłuższego słupka. W tej sytuacji wielkich problemów z interwencją nie miał Victor Valdes.

86'

Żółta kartka za faul dla Thiago.

85'

Centra w pole karne i faul Inigo Lopeza, który "skrobnął" gracza Barcelony. Od rzutu wolnego grę wznowi Barcelona.

84'

Bardzo dobra akcja Barcelony. Tello uderza z prawego skrzydła i piłka minimalnie bramkę Tono. Zawodnik gości mógł ją lepiej wykończyć, ale podanie w tej sytuacji było już zbędne.

82'

Świetna akcja Tello, który dryblował prawym skrzydłem. Szkoda, że zamiast uderzać chciał podawać do Iniesty. Młody zawodnik Barcelony może się podobać w dzisiejszym spotkaniu.

81'

Warto przez chwilę zatrzymać się przy Victorze Valdesie, który po sezonie już napewno odchodzi z Barcelony. Jego pracodawcą może być Arsenal w którym występuje Wojciech Szczęsny a z jego dyspozycji nie jest zadowolony Wenger.

80'

Dobra interwencja Pique. Barcelona spokojnie rozgrywa piłkę i kontroluje spotkanie. Goście są już pewni zwycięstwa chociaż nie mogą być do końca tego pewni bo Granada gra dziś bardzo dobrze.

79'

Celny strzał ,ale zagrożenia dla bramki Valdesa z tego nie było. Dobre dośrodkowanie z lewej strony i Hiszpan spokojnie łapie piłkę.

78'

Co raz większą liczbą zawodników zaczeła atakować Granada. Zmieniło się nastawienie podopiecznych Alcaraza. Większość drużyn atakuje dopiero wielką dwójkę po przewadze dwóch bramek.

76'

Przygniatające posiadanie piłki Barcelony. Granada po pierwszej połowie miała za to przewagę w celnych strzałach. Gościom gra się już swobodniej są pewni swego i tego zwycięstwa.

75'

Zmiana w drużynie gospodarzy. Z boiska schodzi Torje a w jego miejsce Brahimi.

73'

Cóż za bramka!. Kolejny błąd Tono. Świetne uderzenie Messiego i po ręku bramkarza Granady piłka trafia do siatki. Złe ustawienie bramkarza gospodarzy i niestety dla Lucasa Alcaraza wynik spotkania 1-2!

72'

Iniesta zmienia Pedro.

71'

Jeszcze regulaminowe dwadzieścia minut spotkania. Jestem przekonany, że nadal będziemy świadkami bardzo dobrego widowiska i obejrzymy jakieś bramki.

70'

Messi przedzierał się środkiem pola, ale został sfaulowany podczas próby dryblingu. Rzut wolny z 40 metrów.

66'

Piłka w bramce Granady, ale sędzia dopatrzył się spalonego Pedro. Nie zmienia to faktu, że bramka dla Barcelony wisi w powietrzu,

61'

Granada próbuje konstruuować akcję. Piłkarze Lucasa Alcaraza nie chcą zadowolić się remisem. Chcą ten mecz poprostu wygrać. Miejmy nadzieję, że bedzie to dobre dla tego spotkania.

59'

Z boiska schodzi słabo spisuący się Alexis Sanchez a w jego miejsce Cristian Tello.

58'

Z boiska schodzi Aranda a w jego miejsce Youssef El-Arabi.

56'

Dani Alves zakłada siatkę Tono, ale niestety dzieje się to za polem boiska. Piłka wychodzi zza bramkę i od własnego pola karnego grę wznowi bramkarz Granady.

55'

Barcelona łapie swój styl gry i zaczyna wręcz dominować drużynę Granady. Gospodarze mogą mieć problem nawet ze zdobyciem w dzisiejszym spotkaniu jednego punktu. Jesteśmy świadkami bardzo dobrego widowiska.

54'

Powoli Barcelona zbliża się do pola karnego Granady. Pedro zostaje zablokowany i Nolito czyli napastnik wyjaśnia sytuację w polu karnym swojej drużyny. Piłkarze Lucasa Alcaraza dalej próbują robić to co w pierwszej połowie.

53'

Świetna akcja Barcelony, niestety sędzia odgwizduje spalonego. Leo Messi był trzy metry od bramki, niestety arbiter przerywa akcję. Kolejny błąd Carlosa Del Cerro.

52'

Na rozgrzewkę udaje się Iniesta. Czyżby Hiszpan chciał się rozgrzać w dzisiejszym spotkaniu przed Milanem? Zawodnik Barcelony bardzo by się przydał w środku pola.

51'

Drybling Daniela Alvesa, niestety zakończony niepowodzeniem. Kontrontacja Brazylijczyków na korzyść tego z Granady. Od bramki grę wznowi bramkarz gospodarzy Tono.

50'

Leo Messi i bramka! Strzał zza pola karnego Fabregasa i Tono "wypluwa" piłkę przed siebie i Argentyńczyk dobija piłkę z bliskiej odległości. Jest to bramka numer trzysta zdobyta przez Leo Messiego. Duży błąd bramkarza Granady, który powinien tą piłkę wybić w bok

49'

Faul Daniego Alvesa na Ordionie Ighalo. Trener Granady Lucas Alcaraz upomina się o pokazanie żółtej kartki. Moim zdaniem arbiter tym razem podjął dobrą decyzję.

48'

Barcelona musi każdy atak oskrzydlać jeśli chce zdobyć bramkę. Szansa na strzelenie bramki z środku pola jest niewielka, ponieważ w środkowej części boiska jest przeważnie około ośmiu zawodników gospodarzy.

47'

Barcelona znowu konstruuje atak pozycyjny. Granada jednak jest bardzo dobrze ustawiona i świetnie się broni w defensywie. Linia pomocy i obrony jest bardzo blisko siebie ustawiona.

46'

Od środka Granada. Jestem ciekawy dyspozycji Barcelony w drugiej części spotkania. Niech wygra lepszy!

45'

Patrząc na to jak ten mecz wygląda zasłużenie prowadzi zespół Granady. Nie ma mowy tu o sensacji. Zawodnicy Lucasa Alcaraza bardzo dobrze bronią się w defensywie i grają z kontry. Barcelona dalej musi robić swoje zabrakło szczęścia i dobrych decyzji arbitra. Spotykamy się za kilka minut

44'

Błąd defensywy Barcelony. Aranda powinien bez zastanowienia uderzyć piłkę i przysłowiowo "zamknąć oczy, niestety dla gospodarzy zdecydował się na drybling. Zawodnik Granady uderzył jeszcze na bramkę a Victor Valdes nie miał żadnych problemów z obronieniem tego strzału.

43'

Mascherano pomysłowo zagrywa do Daniela Alvesa, który uderza niecelnie na bramkę. Szkoda bo w lepszej sytuacji był Alexis Sanchez do którego mógł dośrodkować.

42'

Kolejny błąd sędziego, który odgwizduje spalonego w stuprocentowej sytuacji. W obu przypadkach liniowi krzywdzą Barcelonę.

41'

Messi do Daniela Alvesa a ten znowu odgrywa do Argentyńczyka a ten nie trafia czysto w zagraną bardzo trudną piłkę. Najlepszy zawodnik na świecie jak na razie sam rozpoczyna akcje i sam próbuje je skończyć.

40'

Rzut rożny dla Granady po którym,niestety dla Lucasa Alcaraza nic nie wynika. Barcelona jak na razie bardzo spisuje się w defensywie. Czyżby kolejna bramka dla gospodarzy była możliwa?

39'

Torje na prawą stronę do Arandy, który dośrodkowuje w pole karne i piłkę wybija jeden z zawodników Barcelony na rzut rożny. Kolejna groźna akcja gospodarzy, którzy szukają swojej szansy z kontry.

38'

Zmiana w drużynie gości. Kontuzjowanego Adriano zastępuje Jordi Alba.

37'

Świetna akcja Barcelony po której instyktownie broni piłkę Tono po strzale Messiego. Bramkarz gospodarzy jest dzisiaj w bardzo wysokiej formie. Czyżby miał powstrzymać dzisiaj Barcelone?

36'

Barcelona "montuje" kolejny atak pozycyjny. Pojedyńcze niekonwencjonalne podania Thiago, ale jest to za mało na rozbicie bloku Granady.

35'

Rzut wolny dla Barcelony do którego podchodzi Leo Messi. Uderzenie Argentyńczyka w środek bramki spokojnie łapie dobrze spisujący się w dzisiejszym spotkaniu bramkarz gospodarzy Tono.

34'

Protesty zawodników Barcelony, którzy chcieli czerwonej kartki dla Guillherme Siqueiry. Dobra decyzja arbitra, ponieważ zawodnikowi Granady należała się tylko żółta kartka.

33'

Dośrodkowanie z prawej strony Barcelony i piłkę świetnie łapie piłkę Tono. Pokazał w tej sytuacji duży refleks i kunszt bramkarski. Szkoda, że w karierze zdarzały mu się wcześniej babole bo może by zrobił większą karierę.

31'

Ighalo do Nolito, który zagrywa do Torje a ten dośrodkowuje, niestety z tej piłki zagrożenia nie będzie. Spokojnie wzrokiem futbolówke odprowadził Valdes i zaczął grę od bramki.

29'

Granada coraz śmielej atakuje. Zawodnicy Lucasa Alcaraza próbują atakować zawodników Barcelony pressingiem. Gospodarze już nie tylko skupiają się na defensywie, ale i na ofensywie.

28'

Świetne uderzenie Adriano i piłka minimalnie mija poprzeczkę. Dobre podania Messiego i Fabregasa po których piłka trafia do obrońcy Barcelony. Dobry zamysł i niezłe wykonanie.

26'

Niestety bramka padła prawdopodobnie z minimalnego spalonego. Źle dla Barcelona, ale dobrze dla widowiska. Miejmy nadzieję, że Barcelona zacznie lepiej konstruuować swoje akcje.

24'

Świetna akcja gospodarzy. Zdobywcą gola jest Odion Ighalo. Błąd w ustawieniu Adriano. Aranda dośrodkowuje w pole karne a tam do piłki dochodzi zawodnik Granady i drużyna gospodarzy prowadzi.

23'

Messi doskonale podaje do Sancheza, który zbyt długo wzlekał i popsuł sytuację do zdobycia gola.

22'

W końcu groźna sytuacja Granady. Świetna akcja Odiona Ighalo, który dryblował z wielką łatwością niczym Messi. Dla gospodarzy, niestety nic z tej akcji nie wynikło i przy piłcę utrzymuje się Barcelona.

20'

Przez moment miałem wrażenie, że będzie rzut karny, ale arbiter pokazał na piąty metr. Piłkarze gospodarzy chcą, aby Cesc Fabregas za symulowanie obejrzał żółtą kartke. Sędzia dzisiejszego spotkania uspokaja piłkarzy obu drużyn.

19'

Zmiana ciężaru gry na lewą stronę po czym piłka wędruje na lewą stronę. Dośrodkowanie Alvesa na głowę Thiago, niestety ten źle ją uderzył i przeniósł nad poprzeczką.

18'

Dobra akcja drużynowa Barcelony, która kończy się strzałem. Uderzenie jednego z zawodnika gości mija bramkę Tono w bezpiecznej odległości. Od bramki gospodarze.

17'

Dobrze, że ta akcja nieskończyła się dla Messiego kontuzją. Zawodnik z Argentyny po tym zagraniu złapał się za nogę z grymasem na twarzy. Na szczęscię nic mu nie jest i może kontynować grę

16'

Akcja prowadzona środkiem boiska przez Barcelone. Pedro do Adriano, który centruje na głowę Fabregasa. Piłka dochodzi do Messiego, który w ekwibilistryczny sposób próbował zdobyć gola.

14'

Messi w tempo do Adriano, który chciał zagrywać do Fabregasa, ale niestety skiksował. Bardzo dobre podanie najlepszego piłkarza świata na szczęście dla Granady wynik dalej wynosi 0-0

12'

Jak na razie oglądamy niezłe spotkanie. Barcelona próbuje narzucić swoje tempo gry. Konstruuje akcje w środku pola. Goście nie wiedzą jak rozbić dobrze grającą dziś obronę gospodarzy.

10'

Podniesiona chorągiewka i na spalonym Fabregas. Był to detal jednak jego cześci ciała, którymi mógł uderzyć piłkę były na spalonym.

8'

Błąd Adriano i dynamika Kameruńczyka z drużyny gospodarzy wystarczyła, aby Victor Valdes wybił piłkę.

7'

Rzut wolny dla drużyny gospodarzy. Mikel Rico i piłka pozostanie w gestii Granady. Ciężko się grało ostatnio Barcelonie z Granadą. MIeli duże problemy z wygraniem z ekipą Lucasa Alcaraza.

5'

Allan Nyom dośrodkowuje do Nolito, który uderza piłkę nogąi piłkę bez problemów łapie Victor Valdes. Granada pokazała w tej akcji dużo zdecydowania i konkretnej piłki. W strzale napastnika gospodarzy zabrakło siły i precyzji.

4'

Messi jeszcze raz próbował i na całe szczęście na prawej obronie jest obrońca obdarzony wysokim wzrostem Allan Nyom, który wyjaśnia sytuację. Przy piłcę Granada.

3'

Zapachniało golem dla Barcelony. Magiczne podanie Messiego do Sancheza, niestety dla tego zawodnika piłka mu odskoczyła i bramkarz Granady spokojnie łapie piłkę

2'

Barcelona na żółto-pomarańczowo. Granada na niebiesko-biało-czerwono.

1'

Od środku Barcelona i następuje rozpoczęcie spotkania. Miejmy nadzieję, że będziemy świadkami bardzo dobrego spotkania podczas oglądania którego zobaczymy wiele bramek.

20:04

Minuta ciszy na stadionie z powodu śmierci byłego zawodnika Granady. Na trybunach słychać było muzykę żałobną. Kibice we wspaniały sposób uczcili śmierć byłego zawodnika.

20:00

NIe ma kompletu na stadionie z powodu kryzysu ekonomicznego w tym rejonie Hiszpanii. Właśnie został wysłuchany humn Granada miejmy nadzieję, że zmobilizuje piłkarzy gospodarzy do walki

19:50

W oczekiwaniu na pierwszy gwizdek sędziego zapraszamy do zapoznania się z zapowiedzią spotkania!

19:47

Ławka rezerwowych Barcelony: José Manuel Pinto, Carles Puyol, Jordi Alba, Martin Montoya, Andres Iniesta, Alex Song i Cristian Tello.

19:46

Ławka rezerwowych Granady: Roberto, Borja Gomez, Yacine Brahimi, Youssef El Arabi, Diego Buonanotte, Juan Manuel Ortiz i Santos Iriney.