Borussia M'GladbachWikimedia
1 : 1
Borussia DortmundBorussia Dortmund
94'

Po emocjonującej końcówce mamy remis. Za wspólne 90 minut dziękuje Szura Bartłomiej

93'

Ostatnia zmiana w zespole gospodarzy.

91'

Kehl po zagraniu Goetze był 5 metrów przed pustą bramką i nie trafił w bramkę!!!!!!!!!!

90'

120 sekund dolicza sędzia

89'

Ale okazja Mlapy. Zawodnik po zagraniu de Jonga wychodzi sam na sam z bramkarzem ale bramkarz BVB dobrze skraca kąt i piłkarz gospodarzy nie trafia z ostrego kąta

89'

Santana brzydko odpycha rywala i ogląda kartkę

88'

Jantschke fauluje Reusa i dostaje żółtą kartkę

87'

Ostatnie minuty to dużo niedokładności w środku boiska. Widać, że ewentualna bramka dla jednej z drużyn to będzie chyba kwestia przypadku

84'

Do końca 5 minut. Czy coś się jeszcze zmieni w tym spotkaniu?

82'

Po strzale Goetze łokciem interweniuje bramkarz wybijając piłkę na rzut rożny

81'

Piszczka zmienia Sahin

78'

Strzelec bramki dla gospodarzy opuszcza boisko. W jego miejsce Mlapa

76'

Kwadrans do końca meczu. Czy BVB zdąży strzelić zwycięską bramkę. A może gospodarze sprawią niespodziankę

74'

Kevin Grosskreutz z 10 metrów wysoko nad bramką

71'

Bajner zmienia Leitnera. To debiut Węgra w Bundeslidze

69'

Widać, że z formą Borussii w drugiej połowie nie jest najlepiej. Piłkarze jeszcze aktualnego mistrza Niemiec w drugiej połowie grają źle

67'

G o o o o o o o l l l l l l l l l ! ! ! !! Younes po odbiciu piłki od jednego z obrońców trafia do bramki !!!!!

66'

Po zagraniu z prawej strony Goetze piłka przelatuje wzdłuż pola karnego M'gladbach ale nikt z jego kolegów nie dochodzi do piłki

64'

Strasznie wolne tempo spotkania w drugiej połowie

64'

de Jong zmienia Hanke

61'

Stranzl głową z 8 metrów uderza za lekko na bramkę rywali!

60'

Skurcze zaczynają łapać zawodników gospodarzy

59'

Leitner zagrywa przed pole karne do Gundogana po uderzeniu którego piłka przelatuje po rykoszecie nad poprzeczką

57'

Amin Younes po błędzie wprowadzonego po przerwie Santany uderza na bramkę z 20 metrów jednak wprost w ręce bramkarza gości

55'

Zbyt wieloma podaniami próbowali przedostać się pod bramkę BVB goście co skończyło się szybką stratą piłki

54'

Strzelec pierwszej bramki w tym spotkaniu na pozycji spalonej

52'

Gospodarze w pierwszych minutach zepchnięci pod swoje pole karne

49'

Lukas Rupp próbował dryblować w polu karnym ale Kehl doskonale przeczytał zamiary rywala

48'

BVB na swojej połowie spokojnie na początku drugiej połowy rozgrywa piłkę

46'

Gramy!!

46'

Santana zmienia Hummelsa

16:27

Powoli dobiega przerwa w spotkaniu Borussii: Dortmund i M'Gladbach.

45'

Nie doliczając nawet minuty arbiter kończy 1 połowę meczu. Po pierwszych 45 minutach BVB prowadzi 1:0. Zapraszam po przerwie

43'

Do końca połowy pozostało tylko 2 minuty. BVB po bramce ma zdecydowaną przewagę jednak więcej goli jak do tej pory nie padło

41'

Moritz Leitner uderza z 20 metrów wprost jednak w ręce bramkarza

39'

W grze Borussii widać brak w składzie Błaszczykowskiego. Widoczny jest brak szybkich akcji skrzydłami

37'

M'gladbach nie potrafi zupełnie jak na razie stworzyć zagrożenia pod bramką BVB.

35'

Strzał z woleja Mattsa Hummelsa z woleja nad bramką

35'

Reus poza polem karnym zaatakował Ter Stegena jednak bez reakcji sędziego

33'

Grosskreutz z rzutu wolnego jednak wprost na głowę obrońców

32'

Bardzo aktywny Goetze faulowany blisko narożnika pola karnego gospodarzy

30'

G o o o l l l l ! ! ! ! Goetze pewnie z rzutu karnego !!!

30'

Ter Stegen ukarany za faul na Goetze w polu karnym

29'

Karny dla BVB

29'

Gundogan głową uderza na bramkę Ter Stegena jednak bramkarz Gladbach spokojnie sobie radzi z tym uderzeniem

26'

Marx za brzydki faul na Goetze ogląda żółtą kartkę

25'

Mario Goetze upominany przez sędziego

22'

Oscar Wendt po kontrze znalazł się w dogodnej sytuacji pod bramką BVB ale Hummels kolejny raz świetnie interweniował

20'

Ładna kombinacja Piszczek-Goetze jednak ten drugi na pozycji spalonej

18'

Po rzucie rożnym Reusa do piłka dopada na 25 metrze Schmelzer jednak bez powodzenia

16'

Koszmarnie nudne pierwsze 15 minut spotkania w niedzielne popołudnia

15'

Błąd Tony Jantschke'go niewykorzystany przez Reusa

12'

Nic nie zmienia się jeżeli chodzi o tempo rozgrywania spotkania. Bardzo spokojne, wręcz senny przebieg spotkania.

9'

Akcja w trójce - zaczął Hummels, który wrzucił piłkę w pole karne, bramkarz gospodarzy zawahał się czy wyjść do tej wrzutki. Wykorzystał to Piszczek ale jego podanie do Grosskreutza było niedokładne

8'

Z prawej strony dośrodkowuje Piszczek jednak robi to niedokładnie i piłka ląduje w rękach bramkarza gospodarzy

6'

Bardzo senny początek meczu w Gladbach

4'

Pierwsza ofensywna akcja gospodarzy - Lukas Rupp jednak zatrzymany przez Hummelsa

3'

Bramkarze jak do tej pory całkowicie bezrobotni

2'

Początek meczu bardzo spokojny w wykonaniu obu drużyn

1'

Mecz rozpoczynają zawodnicy z Dortmundu

15:29

Witamy na boisku!!

15:28

Reus wita się z kolegami ze swojego starego zespołu

15:28

Zawodnicy powoli wychodzą na boisko. Na trybunach komplet widzów oczekujących na spore emocje

15:20

Zapowiedź meczu do przeczytania na kilka chwil przed rozpoczęciem meczu

15:17

Mniej niż 15 minut pozostało do rozpoczęcia spotkania

15:03

Występ Roberta Lewandowskiego uniemożliwiła czerwona kartka, natomiast Jakuba Błaszczykowskiego kontuzja

15:02

Po wczorajszej wygranej 6:1 Bayernu Monachium innym zespołom pozostała walka najwyżej o 2 miejsce. I z pewnością podopieczni Juergena Kloppa będą o to miejsce do ostatniej kolejki walczyć

15:00

Dla Marco Reusa będzie to szczególne spotkanie, ponieważ Borussia M'Gladbach to jego poprzedni klub

14:57

Rezerwowi gospodarzy: Christofer Heimeroth, Roel Brouwers, Tolga Cigerci, Granit Xhaka, Luuk de Jong, Peniel Kokou Mlapa, Branimir Hrgota

14:55

Rezerwowi Dortmundu: Mitchell Langerak, Felipe Santana, Sven Bender, Nuri Sahin, Oliver Kirch, Leonardo Bittencourt, Balint Bajner

14:46

W tym meczu z Polaków zagra jedynie Łukasz Piszczek. Za moment zaprezentujemy składy obu drużyn

14:44

Już za 45 minut początek spotkania w ramach 23. kolejki Bundesligi pomiędzy Borussią M'Gladbach a Borussią Dortmund