Juventus TurynJuventus Turyn
22:42

To wszystko na dziś - za uwagę dziękuję - Damian Wolski

92'

Koniec! Remis 1-1 w dzisiejszym spotkaniu. Juventus o krok bliżej kolejnego Scudetto.

91'

Simone Padoin zmienia Claudio Marchisio

90'

Daniele Orsato dolicza 2 minuty do regulaminowych 90

86'

Federico Peluso fauluje Edinsona Cavaniego, a Daniele Orsato ukarał go żółtą kartką

85'

Paul Pogba wchodzi na boisko - schodzi Mirko Vucinić

84'

Pablo Armero zastępuje na murawię Gökhana Inlera - strzelca wyrównującej bramki dla Napoli

83'

Strzał Inlera wybronił Buffon - piłkarze Napoli będą mieli rzut rożny

81'

Kolejna okazja Juventusu, po strzale Vucinicia pewnie interweniuje jednak Morgan de Sanctis

76'

Kolejna próba Mirko Vucinicia - jednak nad bramką de Sanctisa

73'

Alessandro Matri zastępuje Sebastiana Giovinco w zespole Juventusu

72'

Świetna okazja Cavaniego, a chwilę później Dzemiailiego, jednak nie ma bramki dla Napoli

70'

Kolejny nieudany dziś rzut wolny wykonywany przez Andreę Pirlo - Włoch strzelił prosto w mur

68'

Coraz lepsza gra gospodarzy - w tym momencie, to oni przeważają na boisku

67'

Christian Maggio uderzał na bramkę Juventusu, ale interweniował Gianluigi Buffon

66'

Lorenzo Insigne zastępuje Gorana Pandeva

66'

Żółta kartka dla Kolumbijczyka - Juana Zunigi

66'

Zamieszenia w polu karnym Juventusu, strzelał Inler, ale obronił Buffon, następnie Bonucci ratuje przed utratą bramki

60'

Kolejna okazja Napoli - ale Marek Hamsik - nie zdołał dojść do piłki w polu karnym po zagraniu Behramiego

59'

Kolejne uderzenie na bramkę Buffona - tym razem Inler, ale pewna interwencja bramkarza Juventusu

58'

Hamsik po raz kolejny szukał bramki po uderzeniu z dystansu, jednak interweniował Buffon

56'

Paolo Cannavaro otrzymuje zółtą kartkę za faul - oznacza to, że nie zagra w następnym spotkaniu z Chievo

56'

W 2 połowie lepsi jak na razie są piłkarze Juventusu - zdołają zdobyć jeszcze przynajmniej 1 bramkę?

54'

Valon Berhami ukarany żółtą kartką po faulu na Federico Peluso

50'

Po raz kolejny dobra okazja Juventusu, jednak Mirko Vucinić nie trafił w piłkę po wrzutce Sebastiana Giovinco z prawej strony

45'

Blerim Dzemaili zmienia Miguela Britosa, który ucierpiał w starciu z Inlerem w pierwszej połowie

45'

Wracamy na boisko - jak na razie remis.

49'

Koniec 1 połowy, jak na razie remis 1-1 w Neapolu

46'

Edinson Cavani uderzył Giorgio Cheilliniego łokciem w polu karnym Juventusu, i sędzie Daniele Orsato pokazuje mu żółty kartonik

44'

Żółta kartka dla Arturo Vidala - Chilijczyk będzie pauzował w następnym spotkaniu

43'

GOOL! Gökhan Inler zdobywa bramkę po pięknym uderzeniu z dystansu - Gainluigi Buffon bez szans

42'

W ostatnich minutach pierwszej połowy znowu inicjatywę przejęli goście - kilka akcji pod polem karnym Napoli, jednak bez rezultatu bramkowego

36'

Okres przewagi gospodarzy - ale Juventus skutecznie broni się na swojej połowie

34'

Kolejny strzał Marka Hamsika w światło bramki, ale bez problemów piłkę łapie Buffon

32'

Świetny odbiór piłki przez zawodników Juventusu, i podanie do Vucinicia, ale Czarnogórzec po raz kolejny nie zdobył bramki

29'

Gökhan Inler stracił na krótki moment stracił przytomność po starciu z kolegą z zespołu - Miguelem Bristosem, ale wszystko wróciło do normy

28'

Marek Hamsik nie trafił czysto w piłkę w polu karnym po dograniu Christiana Maggio, a Słowak miał bardzo dobrą szansę

22'

Uderzenie z dystansu Gökhan Inlera, jednak minimalnie obok bramki Buffona

19'

Mirko Vucinić marnuje 100% okazję po kontrze Juventusu, i tak tylko mają rzut rożny

15'

Kolejna okazja Juventusu - Mirko Vucinić strzela jednak obok bramki Napoli po dośrodkowaniu Arturo Vidala

13'

Dobra akcje piłkarzy Napoli - Goran Pandev strzelał, jednak bez problemów Buffon

12'

Stephan Lichtsteiner upada w polu karnym, jednak Daniele Orsato nie dyktuje rzutu karnego dla Juventusu. Od bramki rozpocznie Morgan de Sanctis

12'

To pierwsza bramki Chielliniego w tym sezonie, obrońca Juventusu wrócił dziś do składu po kontuzji

9'

GOOL! Giorgio Chiellini po dośrodkowaniu Andrei Pirlo pokonuje de Sanctisa!

7'

Świetna okazja Sebastiana Giovinco, ale jego strzał obronił Morgan de Sanctis

4'

Kolejny strzał Hamsika, ale znów ponad bramką Juventusu. Jak na razie częściej przy piłce gospodarze dzisiejszego spotkania.

1'

Pierwszy strzał gospodarzy - Marek Hamsik uderza jednak ponad bramką Buffona

1'

Piłkarze Napoli rozpoczęli właśnie spotkanie!

20:39

Edinson Cavani nie zdobył bramki już od 495 minut - Urugwajczyk przełamie dziś swoją niemoc strzelecką?Edinson Cavani

20:27

Od tego spotkania może zależeć sprawa mistrzowskiego tytułu - wygrana przybliży Juventus do 29. tytułu, natomiast zwycięstwo Napoli przedłuży rywalizację o Scudetto

20:17

Za 30 minut rozpocznie się spotkanie w Neapolu, w którym Napoli podejmie Juventus. Ten pojedynek to hit 27. kolejki Serie A