WikimediaGetafe CF
13:54

Dziękujemy za uwagę!

13:54

Zasłużona wygrana dla Barcelony przeciwko osłabionym kontuzjami i zawieszeniami Getafe.

93'

Koniec meczu! Barcelona gromi Getafe 6:1

92'

Nieudana pułapka ofsajdowa przy rzucie wolnym dla Barcelony. Przed bramką znalazł się Thiago z Pique. Pierwszy zapisał na swoim koncie asystę, a drugi bramkę.

92'

Goooolll! Pique!!!

91'

Messi wpadł w pole karne z piłką, którą wybił mu spod nóg Escudero. Trafiła ona jednak do Iniesty, który zdobył bramkę na którą zasłużył, rozgrywając dzisiaj kapitalne spotkanie.

90'

Goolll !!!! Iniesta!!!

89'

Kolejne dośrodkowanie Alvesa, po którym piłka mogła wpaść do bramki. Niestety dla Barcelony po raz kolejny uderzenie głową Messiego jest niecelne.

88'

Dobre dośrodkowanie Daniela Alvesa, ale piłkę wybili obrońcy Getafe.

85'

Fatalne zachowanie Jordi Alby, który zamiast wybić piłkę chciał ją przepuścić do bramkarza. Między bramkarzem a obrońcą Barcelony znalazł się Alvaro i umieścił piłkę w bramce.

83'

Goolll Alvaro!

82'

Mogła być kolejna okazja dla Barcelony, ale Tello wypuścił piłkę sobie za daleko i odebrał mu ją jeden z obrońców Getafe.

80'

Lionel Messi widział że Tello znajdował się na pozycji spalonej, dlatego poczekał z podaniem do swojego kolegi, który jak otrzymał piłkę, to uderzył bardzo celnie i powiększył prowadzenie Barcelony.

79'

Goollll! Piękny strzał Tello!

75'

I z boiska schodzi Puyol a za niego pojawi się Mascherano. Jest to zmiana o którą poprosił sam zawodnik, ale nie wygląda to na zbyt poważny uraz.

73'

Zmiana także w Barcelonie. Schodzi strzelec jednej z bramek Alexis Sanchez, a za niego pojawi się Tello.

73'

I ostatnia zmiana w Getafe. Z boiska schodzi Colunga, a za niego pojawi się Alvaro.

71'

Kolejna zmiana w Getafe. Z boiska schodzi Barrada, a za niego pojawi się Sarabia.

69'

Alves dośrodkowuje z prawej strony. Do piłki wyskakują Sanchez i bramkarz Getafe Codina. Napastnik Barcelony był szybszy, ale piłka nie wpada do bramki, ani nie mamy rzutu karnego.

65'

Zmiana w Getafe. Pedro Leon zastępuje Gavilana.

64'

Uderzenie Messiego z linii pola karnego, znalazło się bez problemu w rękach Codiny.

63'

Iniesta po raz kolejny do Messiego, ale piłka tym razem w rękach bramkarza Getafe.

61'

Precyzyjne uderzenie Villi i mamy już 3:0!

59'

Goll!! Villa!!!

58'

Żółta kartka dla Songa, za ostry faul.

57'

Ale zamieszanie! To musiała być bramka! Piłkę w polu karnym otrzymał Messi i zwlekał z uderzeniem, które zostało zablokowane przez obrońców, dobijał Sanchez, ale znowu piłkę ofiarne bronili obrońcy Getafe!

54'

Iniesta popisał się kapitalnym rajdem wchodząc w pole karne gości, kapitalną interwencją popisał się Lopo, który wybił mu piłke spod nóg.

52'

Na wolne pole wybiegał Alexis Sanchez, ale niecelnie próbował podawać do niego Thiago.

49'

Iniesta do Messiego, a Argentyńczyk do Daniela Alvesa, dośrodkowanie prawego obrońcy Barcelony było jednak zbyt mocne aby mógł dojść do piłki, któryś z kolegów z zespołu.

46'

W przerwie jedna zmiana. Mało aktywnego Adriano zastąpił Daniel Alves.

46'

Drugą część spotkania rozpoczynają piłkarze Barcelony!

12:51

Od początku spotkania grę prowadzili piłkarze Barcelony, którzy swoją przewagę udokumentowali dwoma bramkami. Miejmy nadzieję że w drugiej połowie zobaczymy kolejne bramki.

45'

Koniec pierwszej połowy! Barcelona prowadzi do przerwy 2:0!

44'

W polu karnym z piłką przedzierał się Sanchez, który podał ją w końcu do Messiego. Jego uderzenie obronił jednak Jordi Codina.

41'

Tym razem żółta kartka dla Diego Castro, za niepotrzebny faul.

40'

Kolejna dobra akcja Barcelony. Piłkę wymieniali między sobą Iniesta, Villa i Messi, który podał do Thiago, ale dośrodkowanie Brazylijczyka złapał Codina.

39'

Żółta kartka dla Lopo za ostry faul na Villi.

38'

Messi minął trzech zawodników i podał do Villi, który po chwili oddał mu piłkę. Ale uderzenie głową minęło bramkę Getafe.

36'

Dobra akcja Adriano z prawej strony, który minął dwóch zawodników i dośrodkował w pole karne, na szczęście dla gości, piłkę wybił obrońca Getafe Alexis.

33'

Szybka akcja Barcelony. Thiago podaje do Messiego, a Argentyńczyk uderza w słupek! Mogło być 3:0!

31'

6-7 ładnie wymienionych podań Getafe zakończonych uderzeniem Colungi, które wylądowało jednak ponad poprzeczką bramki Barcelony.

29'

Iniesta podał piłkę na lewą stronę do Davida Villi, który dośrodkował ją w pole karne do Messiego. Argentyńczyk zbierał się do przewrotki, ale nie trafił w piłkę.

26'

Coulunga dośrodkowuje w pole karne do Diego Castro, ale piłka wylądowała w rękach Valdesa.

22'

Rajd po boisku rozpoczął Messi, ale dobra interwencja Lopo, uchroniła Getafe przed groźną sytuacją.

17'

Thiago podał piłkę w stronę Alexisa, ale podanie zbyt mocne, aby mogło być celne.

14'

Kolejne świetne podanie Iniesty w pole karne. Tym razem do piłki doszedł Thiago, który nie zdecydował się na uderzenie, ale wyłożył ją Messiemu, a najlepszy zawodnik na świecie, umieścił piłkę w bramce.

13'

Golll! Messi!!

11'

Lacey podał daleką piłkę do Diego Castro, ale pomocnik Getafe nie doszedł do niej.

8'

Kolejna okazja Barcelony, z prawej strony dośrodkowywał Alba, ale było ono zbyt mocne aby Messi mógł skierować piłkę głową do bramki.

8'

Genialne podanie Iniesty ze środka pola do Alexisa Sancheza, który znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem gości i wyprowadził Barcelonę na prowadzenie.

6'

Goolllll! Alexis Sanchez!

1'

Pierwszą akcję przeprowadzili piłkarze Getafe, ale do zbyt mocnego dośrodkowania z prawej strony nie doszedł Diego Castro.

1'

Mecz rozpoczynają piłkarze Getafe!

11:37

Ławka rezerwowych Getafe : Lacen, Álvaro, Pablo Sarabia, Paco Alcácer, Fernández, Diego Castro

11:36

Ławka rezerwowych Barcelony: Dani Alves, Fàbregas, Pinto, J. Mascherano, Busquets, Pedro, Tello

11:34

To na pewno będzie inny mecz z powodu na czas rozpoczęcia. Trenowanie a granie o tej porze to dwie bardzo różniące się od siebie rzeczy, zamierzamy jednak wyjść i dać z siebie wszystko od pierwszego gwizdka. - stwierdził Jordi Roura przed spotkaniem

11:32

W pierwszym spotkaniu w tym sezonie pomiędzy obiema drużynami padł wynik 4:1 dla Barcelony

11:21

Spróbujemy jutro coś zdziałać w celu osiągnięcia korzystnego rezultatu, przystąpimy do meczu bez strachu. Mamy świadomość, że bardzo trudno wywieźć stamtąd punkty rywalizując z drużyną, która jest w formie, ale postaramy się. Zagramy tak jak zawsze, bez strachu. Wierzymy w siebie, za nami dobry tydzień, obyśmy zwieńczyli go zdobyczą punktową w Barcelonie - powiedział zawodnik Getafe Abdel Barrada

11:17

Ekipa Getafe fatalnie rozpoczęła 2013 rok. Dopiero w ostatniej kolejce wygrali po raz pierwszy w tym roku, pokonując 3:1 Deportivo.

11:12

Jordi Roura ma do dyspozycji niemal wszystkich zawodników. Nie zagrają jedynie Abidal, Dos Santos i Xavi, który w meczu z Valencią naciągnął mięsień i będzie pauzował jeszcze przez tydzień.

11:11

Rezultaty osiągane na Camp Nou w tym sezonie są imponujące - dziewięć wygranych przy zaledwie jednym remisie, 34 bramki strzelone, 8 goli straconych.