Atletico MadrytAtletico Madryt
92'

Koniec spotkania. Atletico zagra w półfinale Pucharu Hiszpanii z Sevillą!

90'

Szczęście uśmiechnęło się do gospodarzy. Jorge Molina wyrównuje z rzutu karnego!

84'

Jorge Molina w ostatnim momencie powstrzymany przed Godina.

82'

Próba wymuszenia "jedenastki" przez Vadillo. Gwizdek sędziego milczy.

80'

Raul Garcia ukarany przez sędziego żółtą kartką.

79'

Piłkarze obu drużyn chyba powoli czekają na koniec meczu...

74'

Raul Garcia wchodzi w miejsce Ardy Turana.

73'

Uderzenie ze stałego fragmentu gry ociera się o jednego z rywali. Piłka wychodzi na rzut rożny.

72'

Żółta kartka dla Mirandy. Będzie rzut wolny z 18 metrów dla Betisu.

70'

Za Rubena Castro Nono.

68'

Wygląda na to, że gospodarze pogodzili się już z odpadnięciem z Pucharu Króla-Atletico kontroluje grę.

64'

Korner dla gości.

63'

Kolejna zmiana w drużynie Atletico. Cristian Rodriguez za Diego Costę.

62'

Mocny strzał sprzed pola karnego Vadillo- piłka mija bramkę o kilkadziesiąt centymetrów.

59'

Żółta kartka dla Adriana Lopeza.

58'

Okres gry w środkowej części boiska- nic się nie dzieje.

55'

Zmiana w ekipie gości. Emre Belozoglu za Gabiego.

53'

Szansa dla Betisu- akcja lewą stroną Rubena Castro- ten podaje do będącego w polu karnym Moliny, który atakowany przez jednego z rywali uderza centymetry obok bramki,

52'

Groźne wstrzelenie piłki w pole karne przez Diego Lopeza- nic jednak z tego nie wynikło.

51'

Coraz prostsze środki graczy Betisu. Teraz natychmiastowo posłana piłka do przodu w kierunku Rubena Castro, łatwo przejęta przez defensora gości.

49'

Kąśliwy strzał Turana z 12 metrów, ale znakomicie broni Casto! Będzie rzut rożny dla Atletico.

46'

...a także Molins wszedł za Campbella.

46'

Dwie zmiany po przerwie w zespole gospodarzy. Jorge Molina zastąpił Benata...

46'

Zaczynamy drugą połowę.

47'

Koniec pierwszej połowy

47'

Nieporozumienie Amayi oraz bramkarza gospodarzy. Amaya podał piłkę głową, a futbolówka przeskoczyła bramkarza. Costa dobiegł do niej i strzelił do pustej bramki

45'

GOOL, Costa, 1:0

44'

Dwójkowa akcja Costy i Lopeza, który zdołał uderzyć na bramkę Strzał był za słaby i Casto spokojnie złapał piłkę

41'

Perquis uderzał piłkę głową, jednak futbolówka przeleciała obok słupka

40'

Beticos długo utrzymują się przy piłce, jednak to nic nie daje. Goście wychodzą zx wysokim pressingem i nie pozwalają na stworzenie dogodnej okazji

38'

Kolejna kartka w dzisiejszym meczu. Tym razem ukarany Filipe Luis

35'

Piłka w posiadaniu Atletico Madryt. Betis w trudnej sytuacji. Jeśli tak będzie wyglądać gra Betisu, na pewno nie zobaczymy tego zespołu w półfinale CdR

31'

Cóż za szybkość Manquillo. Niewiele brakowało, a piłkarz Atletico zdołałby dośrodkować, jednak piłka nieznacznie przekroczyła linię boczną boiska

29'

Długa płka od obrońców do Turana, ale nic z tego podania nie wynikneło. Piłka w rękach Casto

26'

Kartka dla Gabi'ego

26'

Trzeci z rzędu korner dla Beticos. Poprzednie dwa nic nie dały jednak teraz Ruben Castro był przed szansą pokonania bramkarza gości. Courtois jednak wybił piłkę poza linię boczną boiska

24'

Dobrze w obronie zagrali teraz zawodnicy Pepe Mela i zapobiegli kolejnemu rajdowi Diego Costy

22'

Żółta kartka dla Rubena Pereza

21'

Campbell oddał strzał na bramkę Courtoisa, lecz futbolówka została zablokowana przez Godina

19'

Betis musi zagrać odważniej żeby móc myśleć o doprowadzeniu do dogrywki, a później karnych. Jak na razie gospodarze grają dość bojaźliwie, natomiast Atletico atakują bez strachu

17'

Łatwo Costa ograł Perquisa. Polak zmuszony do sfaulowania przeciwnika

16'

Przed znakomitą okazją staną Costa, zabrakło jednak metra by mógł dogonić piłkę, którą złapał bramkarz gospodarzy

14'

Diego Costa przedarł się sprintem na połowę gospodarzy, ale żaden z kolegów nie nadążył za akcją i piłka została wybita na aut

12'

Campbell znakomicie ograł dwóch rywali, ale został sfaulowany i mamy kolejny rzut wolny

10'

Real próbował ataku pozycyjnego, ale Atletico gra wysoko i nie pozwoliło na stworzenie zagrożenia dla bramki Courtoisa

7'

Świetna akcja gospodarzy na lewym skrzydle, jednak piłka została zablokowana przed Godina i wyleciała poza linię bramkową. Rzut rożny dla Beticos

5'

Od początku odważniej grają podopieczni Diego Simeone. Miejmy nadzieję, że zmieni się to w kolejnych minutach i mecz będzie bardziej wyrównany

4'

Szansa dla gości, ale tym razem Nacho był szybszy

4'

Bardzo ostry początek spotkania. Zawodnicy muszą uważać. Arbiter dzisiejszego meczu lubi pokazywać kartki

2'

Stadion nie jest zapełniony po brzegi, ale kibice tworzą znakomitą atmosferę

1'

Mamy rzut wolny dla Atletico. Sprawcą tego stałego fragmentu gry był Perquis, który sfaulował rywala

1'

Zaczynamy

19:55

Zawodnicy obu drużyn lada chwila wybiegną na boisko

19:51

- To jedna z tych drużyn, która w niemal każdym swoim meczu stwarza dużo okazji bramkowych, z których większość z reguły wykorzystuje. Czwarte miejsce w lidze nie jest przypadkowe i nie wzięło się znikąd. Musimy postawić jutro na solidną obronę i dobry pressing, bo, w razie jakichkolwiek dziur lub błędów, spotkanie może się dla nas źle zakończyć - mówił na konferencji przedmeczowej Diego Simeone

19:49

Mimo, iż Atletico po pierwszym meczu ma dwubramkową zaliczkę, to dzisiaj może być różnie. Wszystko przez to, że drużyna ze stolicy Hiszpanii nie wygrała meczu na wyjeździe od ponad dwóch miesięcy

19:48

Dzisiejszy mecz zawierał będzie nutkę Polskości. Na murawę, w pierwszym składzie wybiegnie Damien Perquis, który mimo niedawnego urazu oka, wystąpi w tym spotkaniu

19:44

Jak widać, przed stadionem tłumy. Kibice Beticos mieli już okazję powitać swoich idoli

19:43

betis

19:40

Złą wiadomością dla kibiców Atletico Madryt jest nieobecność w kadrze meczowej, najlepszego strzelca drużyny, Radamela Falcao oraz Juanfrana

19:38

Rezerwowi Atletico Madryt: Emre Belozoglu, Daniel Diaz, Cristian Rodriguez, Domingo Cisma, Sergio Asenjo, Raul Garcia, Tiago Mendes

19:36

Rezerwowi Realu Betis: Adrian, Jose Canas, Jorge Molina, Nono, Guillermo Molinos, Javier Chica, Eneko Eizmendi

19:33

Pierwszy mecz obu drużyn zakończył się lepiej dla zawodników prowadzonych przez Diego Simeone, którzy na własnym stadionie wygrali 2:0

19:31

Zapraszam na mecz rewanżowy ćwierćfinału Pucharu Króla. Na Estadio Benito Villamarin, Real Betis podejmuje dzisiaj Atletico Madryt