2 : 2
malagaMalaga CF
1. połowa2 : 1
96'

Koniec spotkania. Mimo przewagi jednego zawodnika Blaugrana straciła gola w końcówce i to Malaga będzie w rewanżu w komfortowej sytuacji, a Barcelona będzie musiała gonić wynik. Za wspólnie spędzone 90 minut dziękuje Michał Dembek.

93'

Strzela Pedro. W mur.

92'

Za faul ukarany kartką Fernandez.

93'

Dryblował Messi, faulowany ok.30 metrów od bramki.

93'

Głową strzela Puyol, mało brakowało, ale obok słupka.

92'

Jeszcze korner dla Barcy.

90'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego,żaden z piłkarzy nie sięgnął piłki głową, ta spadła na ziemie, dopadł do niej Camacho i strzałem z bliska po długim rogu pokonał Pinto.

89'

GOLLLLLLLLLLL!!!!CAMACHO!!!

88'

Z dystansu Xavi, wysoko nad bramką.

86'

Xavi miękko w pole karne do Fabregasa wychodzi do piłki i łapie ją Kameni.

85'

Odbiór Camacho, ale zaraz po tym fatalne podanie.

83'

W ataku pozycyjnym Malaga, ale widoczna jest różnica jednego gracza.

82'

Faul taktyczny i ukarany żółtą kartką Sanchez.

81'

Faul Monreala Oceńcie sami, czy był faul.

79'

Za Thiago wchodzi Xavi.

77'

Szczerze mówiąc po kolejnej powtórce realizatora zaczynam się zastanawiać czy był w ogóle kontakt między nogami Pedro, a Monrealem. ale aktualnie nie można tego w 100% stwierdzić.

76'

Czerwona kartka dla Nacho Monreala. Na sytuację sam na sam wychodził Pedro i w ostatniej chwili od tyłu sfaulował go Monreal. Słuszna decyzja sędziego.

74'

Na boisku pojawia się także Pedro,a opuszcza je Tello.

74'

Pierwsza zmiana w Blaugranie. Fabregas za Alexisa.

74'

Dośrodkowuje Monreal, ale niedokładnie i żaden z jego partnerów nie doszedł do piłki.

73'

Monreal chciał wypuścić Santa Cruza, ale podanie przecina Song.

72'

Wysokim pressingiem podchodzi pod rywali Malaga.

71'

Szybka kontra Malagi, dośrodkowanie w pole karne, tam technicznie z woleja strzela Fernandez i szczęśliwie broni Pinto.

70'

Łapie strzał Messiego Kameni.

69'

Iniesta faulowany ok. 35 metrów od bramki rywali.

68'

Ostatnia zmiana w Maladze. Opuszcza boisko aktywny dziś Diego Buonanotte, pojawia się na nim Duda.

67'

Iniesta świetnie wypuścił Tello, ten wbiegł w pole karne i chciał odegrać do któregoś z partnerów do środka, czujni jednak obrońcy Malagi wybijają piłkę.

65'

Kolejna zmiana w drużynie gości. Santa Cruz za Saviole.

64'

Z kontrą wychodziła Malaga, ale świetny odbiór Songa.

63'

Strzelał z ok. 16 metrów Saviola, piłkę pomiędzy nogami przepuścił jeszcze jeden z jego partnerów i instynktownie broni ten strzał Pinto.

61'

FC Barcelona - Malaga CF

61'

Pozycyjny atak Malagi. Eliseu do Savioli, ale pierwszy do piłki dopadł Puyol.

60'

Dośrodkowuje Montoya, nie sięgnął piłki głową Messi.

58'

Messi otrzymał piłkę na skraju pola karnego, zdecydował się na uderzenie, mimo że prosto w bramkarza to ten silny strzał sprawił wiele problemów dla Kameniego.

57'

Kontra Barcy, nieudane odegranie Alexisa do Thiago zakończyło całą akcję.

56'

Faulowany w środku pola Buonanotte przez Songa.

55'

Messi w środku pola. Zwiódł kilku rywali i posłał bezpośrednią piłkę do Iniesty, ale Hiszpan na minimalnym spalonym.

54'

Tym razem nieudane dośrodkowanie.

53'

Po dośrodkowaniu piłka trafiła przed pole karne pod nogi Montoyi, uderzenie,po nogach obrońcy i kolejny korner.

53'

Dryblował w polu karnym Iniesta, jeden z obrońców zdołał wybić piłkę na rzut rożny.

52'

Zablokowane dośrodkowanie Eliseu.

51'

Wychodził na sytuacje sam na sam Saviola, jednak wcześniej odgwizdany spalony.

51'

Z dystansu próbował Eliseu, zablokowany strzał.

50'

Messi jakby od niechcenia podaje do Alexisa, byłaby to świetna sytuacja, bo niepilnowany był Chilijczyk, ale odgwizdany spalony.

49'

Alexis na skrzydle, ale odskoczyła mu piłka zgarnął ją Monreal.

48'

Faulowany Messi przez Iturre w środkowej strefie boiska.

46'

Rozpoczynamy II połowę.

45'

Pierwsza zmiana w drużynie gości. Monreal za Portillo.

45'

Jose Luis Gonzalez kończy I połowę spotkania.

47'

Groźny strzał zza pola karnego Buonanotte, tuż nad poprzeczką.

45'

Prostopadłe podanie do Messiego, jednak szybciej do piłki dopadł Kameni.

44'

Odbiór Buonanotte na połowie rywala, podanie do Fernandeza i w ostatniej chwili strzał zablokował Song.

42'

Z boku pola karnego przez obrońców przedzierał się Iniesta. Utrzymał się przy piłce i prawdopodobnie tylko przytomne wyjście Kameniego uratowało Malage od straty gola.

40'

Dośrodkowanie Thiago piłka minęła obrońców i trafiła przed Alexisa, jednak źle przyłożył nogę i po raz kolejny pudłuje z bliskiej odległości Sanchez.

38'

Eliseu ukarany żółtą kartką za faul taktyczny na połowie rywala.

36'

Dryblował Montoya na skrzydle, ale przegrywa pojedynek z Weligtonem.

34'

Na spalonym Messi. Nie podobała się ta decyzja Argentyńczykowi i za niepotrzebną dyskusję z arbitrem ukarany żółtą kartką. Jak pokazały powtórki decyzja sędziego była jak najbardziej słuszna.

33'

Dwie próby dośrodkowania Montoyi, obie zablokowane.

32'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego odchodzące od bramki, Puyol zdołał uderzyć piłkę tyłem głowy a ta powolnie opadając odbiła się jeszcze od słupka i wpadła do bramki.

31'

31'

GOLLLLLLLL!!!PUYOL!!!!!!!!

30'

Mknął jak strzała po skrzydle Messi, mijał rywala za rywalem i kiedy ywdawało się, że uciekła mu futbolówka, a piłkę opanował Wellington, Argentyńczyk nie dał za wygraną, odebrał piłką i z ostrego kąta pokonał bramkarza.

29'

GOLLLLLLLLLL!!!MESSI!!!!!!!!!!

29'

27'

Lekkie podanie Pinto do Thiago, niefrasobliwe przyjęcie piłki przez pomocnika Barcy, powoli obracał się z piłką, a zza pleców wyskoczył jak z procy Iturra, odebrał piłkę i strzelił w kierunku bramki, zdezorientowany Pinto nawet nie zareagował.

25'

GOLLLLLLL!!!!!!!!ITURRA!!!!!!!

24'

Messi chciał dograć prostopadłą piłkę dla Tello, ale podanie nie w tempo.

22'

Zbyt wysoko podniesiona noga Camacho i rzut wolny dla gospodarzy w środkowej strefie boiska.

22'

Krótkie rozegranie stałego fragmentu gry, ale na spalonym Iniesta.

21'

Faulowany Thiago, będzie rzut wolny.

19'

Iniesta podał do Messiego, ten minął kilku rywali, zabrakło tylko dobrego wykończenia i piłka wylądowała na trybunach.

17'

Jak na razie widoczny jest brak potencjału ofensywnego piłkarzy Malagi. Brakuje takich graczy jak Joaquin czy Isco.

15'

Tiki taka Barcelony zakończona nieudanym podaniem Montoyi.

14'

Nieudanie wykonany korner i piłka dla Malagi.

13'

Miękkie dośrodkowanie Thiago i z największym trudem na rzut rożny piłkę szczupakiem wybija Sanchez.

12'

Iniesta do Messiego, który wybiegał na sytuację sam na sam, jednak wcześniej sygnalizowany spalony.

11'

Pada w polu karnym Alexis Sanchez, sędzia wyciągnął żółtą kartkę i ukarał go żółtą kartką. Zasłużona kara, bo symulka Chilijczyka była widoczna gołym okiem.

9'

Kontra gospodarzy. Alexis do Messiego, Argentyńczyk na skrzydło do Tello, próbował dośrodkowywać wychowanek Barcelony, ale prosto w nogi jednego z obrońców.

7'

Kolejna szansa dla Barcy. Thiago wbiegł w pole karne i dograł po ziemi do Alexisa, ten jednak zaatakował piłkę wślizgiem i przestrzelił z ok. 5 metrów.

5'

Tym razem sytuacja dla Barcy. Dogranie Messiego do Tello, ten uderzył na bramkę, niepewna interwencja Kameruńczyka i mieliśmy trochę zamieszania pod bramką, ale ostatecznie nic z tego nie wynikło.

2'

Była szansa dla Malagi. Główką do Fernandeza dograł Buonanotte, niestety dla kibiców gości młody napastnik nie opanował piłki, a miałby przed sobą już tylko Pinto.

1'

FC Barcelona rozpoczyna od środka boiska.

21:30

21:30

Już za chwilę rozpoczęcie meczu, tymczasem Messi zaprezentował wszystkie 4 Złote Piłki.

21:29

FC Barcelona - Malaga

21:29

Dzisiejszy mecz to pojedynek dwóch rezerwowych bramkarzy, Idrissa Kameniego i Jose Manuela Pinto.

21:27

Mała ilość graczy podstawowych w Blaugranie nikogo nie dziwi, jednak podobna sytuacja w drużynie gości pokazuje, że Manuel Pellegrini nie zamierza dziś wygrać za wszelką cenę.

21:19

Obie drużyny zmierzyły się sobą w ostatnią niedziele w meczu ligowym, wtedy górą była Barcelona. W tamtym spotkaniu bardzo dobrą zmianę dał Diego Buonanotte, który jak widać został dziś wystawiony w pierwszej jedenastce.

21:03

Rezerwowi Malagi: Duda, Isco, M. Demichelis, Nacho Monreal, O. Onyewu, W. Caballero, R. Santa Cruz

21:01

Prezentujemy ławki rezerwowych obu drużyn. FC Barcelona: Valdes, Pique, Busquets, Fabregas, Jordi Alba, Xavi, Pedro,

21:00

Zapraszamy na pierwszy mecz ćwierćfinałowy Pucharu Króla pomiędzy FC Barceloną i Malagą CF. W dzisiejszym rozgrywanym na Camp Nou spotkaniu z całą pewnością emocji nie zabraknie.