Real MadrytReal Madryt
21:54

Dziękuję bardzo. Zapraszam na kolejne transmisje LIVE na Ekstraklasa.net. Dobranoc

93'

Koniec spotkania. Osasuna w pełni zadowolona z remisu. Real traci kolejne punkty i nie ma już praktycznie żadnych szans na mistrzostwo Hiszpanii

92'

Pierwszy celny strzał Realu w tym meczu, w 92 minucie!!!. Strzelał Benzema, piłkę pewnie łapie Fernandez

90'

3 minuty dłużej potrwa to spotkanie

90'

Lolo ukarany żółtą kartką, za prowokowanie rywala

89'

Osasuna gra z Realem, jak równy z równym. "Królewscy" zamknięci na własnej połowie

87'

Kolejny wolny dla Realu z okolic środka boiska. Piłkę wybija Fernandez

85'

Osasuna w ataku. Sola próbował wymusić karnego ale kartki nie dostał

83'

Zmiana w Osasunie. Na plac gry wchodzi Llorente za Cejudo

80'

W międzyczasie był gol dla Realu. Sędzia odgwizdał jednak spalonego Callejona i gol nieuznany.

80'

Świetne uderzenia z woleja Damii z ponad 20 metrów. Strzał jednak obok bramki

76'

Kaka zagrał dziś zaledwie 15 min. Druga żółta dla Brazylijczyka

76'

Szybka kontra Osasuny. Wydaje się, że faulowany w polu karnym był Sola, ale sędzia nie dyktuje jedenastki

75'

Rzut rożny dla Realu. Piłkę, głową wybija Damia

70'

Żółtą kartką za faul ukarany Xabi Alonso

68'

Ostatnia zmiana w Realu. Plac gry opuszcza Modric, a za niego Oezil

65'

Kolejna dobra akcja dla Osasuny. Piłkę na róg wybija Khedira

61'

Higuain dzisiaj się nie sprawdził i już opuścił boisko Osasuna Pampeluna - Real Madryt

60'

I od razu w pierwszej akcji Brazylijczyk ukarany żółtą kartką

60'

I od razu druga zmiana w "Królewskich". Kaka za Higuaina

60'

Pierwsza zmiana w Realu. W miejsce Di Marii pojawia się Benzema

57'

Żółtą kartką ukarany Armenteros

57'

W ostatnich minutach na boisku dominuje Osasuna. Zupełnie nie widać że gra 3 z 20 drużyną w tabeli ligi hiszpańskiej

54'

Osasuna przeważa! Kolejny strzał obok bramki. Tym razem Armenteros niecelnie

51'

Dużo dziś stałych fragmentów. Z prawej strony, w okolicach środka boiska, z wolnego dośrodkowuje Alonso i pewnie piąstkuje Fernandez

49'

Trochę przypadkowa sytuacja Osasuny. Obok bramki strzela Oier

47'

Od razu pierwszy celny strzał w tym meczu, Casillas odbija piłkę na róg

46'

20:47

46'

Zawodnicy schodzą do szatni na przerwę

45'

Minuta doliczona do pierwszej połowy i dobra akcja dla Realu. Do pustej bramki nie trafia Higuain

44'

Real próbuje przedrzeć się przez obronę gospodarzy, ale zawodnicy "Królewskich" w prawie wszystkich akcjach są na spalonym

43'

Nie odpuszcza Osasuna! Strzelał Cejudo, z prawej strony pola karnego w krótki róg. Uderzenie jednak niecelne

41'

Strzelał Sola po dośrodkowaniu z rożnego, ale pilka szybuje wysoko nad bramką Casillasa

40'

Gra toczy się teraz w środku pola, obie drużyny nie mogą sforsować obrony rywali

37'

Kolejna szansa "Królewskich". Po dośrodkowaniu główką, nad bramką uderzał Callejon

35'

Dobra szansa "Królewskich". Z ponad 20 metrów, na długi słupek dośrodkowywał Alonso, zgrywał do środka Coentrao, ale podanie wybite przez obrońców.

31'

Dobra kontra Realu, dobrą sytuację marnuje Modric

30'

Faul taktyczny Coentrao ok. 30 metrów od własnej bramki. Nie ma kartki dla Portugalczyka, a Osasuna marnuje rzut wolny

27'

Kolejna dobra akcja Osasuny, ale Cejudo strzela obok bramki

26'

Po akcji Osasuny, dalekie wybicie od obrońców do Higuaina, wyszedł Fernandez przed pole karne, okiwał go Argentynczyk, ale wygonił się za barddzo do przodu. Zagrywał piłkę do środka, ale wybił Bertran

23'

Bład Damii na własnej połowie. Piłkę przejmuje Di Maria i szukał prostopadłą piłką Higuaina, ale to podanie za mocne

21'

Kolejny spalony w drużynie Realu. Tym razem palił Callejon

17'

Rzut wolny dla Osausuna z prawej strony, na wysokości pola karnego. Dośrodkowanie na długi słupek, doszedł do piłki jeden z gospodarzy, ale "Królewscy" szybko zażegnują niebezpieczeństwo, wybijając piłkę

15'

Real wyszedł z kontrą ale została ona szybko skasowana i po dobrym rozegraniu ataku pozycyjnego na spalonym Higuain

12'

Żółtą kartką ukarany Ruben za uderzenie łokciem jednego z graczy Realu, w walce o piłkę.

11'

Piłka wrzucona z autu w pole karne "Królewskich", za któtkie wybicie obrońcy i tuż zza pola karnego obok bramki strzelał Damia

9'

Ręka Oiera w środku boiska, ale za krótkie dośrodkowanie, z wolnego i piłka nie przechodzi nawet pierwszego piłkarza Osasuny

6'

Teraz dobre dośrodkowanie Modricia z rzutu rożnego, na piąty metr, i dobrze odbił piłkę Fernandez

5'

Marc Bertran wdał się w drybling z prawej strony, piłka odbiła się od jednego z graczy Realu ale sędzia tego nie widział i z 5. metrów od bramki rozpocznie Casillas

3'

Real w natarciu. Z rzutu wolnego, z okolic środka boiska wrzucał Xabi Alonso, ale wybijają piłkę stoperzy

1'

19:51

Na ławkach obu zespołów zasiadają dzisiaj: Real: Jesus Collado, Essien, Marcelo, Ozil, Benzema, Kaka, Ricardo Carvalho

19:48

W tym sezonie Osasuna również jest skazywana na pożarcie. Zajmuje ona ostatnie, 20 miejsce w tabeli, ale do 15 Celty Vigo traci zaledwie 4 punkty

19:46

W poprzednim sezonie obie ligowe konfrontacje wygrali "Królewscy". Najpierw u siebie 7:1, a w miejscu dzisiejszego meczu pokonali gospodarzy 5:1

19:44

Dzień Doby. Rozpoczynamy relację z meczu 19 kolejki Primera Division pomiędzy Osasuną Pampeluna i Realem Madryt. Na spotkanie zaprasza Michał Przybycień