Real MallorcaRCD Mallorca
1 : 1
Atletico MadrytAtletico Madryt
96'

Koniec spotkania. Atletico tylko remisuje i traci już do Barcelony 10 punktów. Dziękuje za wspólnie spędzone 90 minut, Michał Dembek.

94'

Dośrodkowuje Koke, prosto w ręce Aoute.

94'

Faulowany Diego Costa, będzie okazja na dośrodkowanie.

92'

Świetne uderzenie Giovaniego. Wyciągnął się jak struna Courtois, ale i tak nie sięgnął piłki, która trafiła w słupek jego bramki.

91'

Fauluje Cata Diaz, będzie jeszcze okazja dla Mallorci.

90'

Ukarany żółtą kartką Diego Costa za brzydki faul.

89'

Po dośrodkowaniu Marqueza z rzutu wolnego nastąpiło okropne zamieszanie w polu karnym Atletico, po kilku nieudanych próbach wybicia piłki przez Roji Blancos ta trafiła pod nogi Kevina, który z ok.10 metrów potężnym strzałem pokonał bramkarza. Piłka przeleciała chyba jeszcze po rękach Courtoisa, ale przy takiej sile strzału golkiper nie miał szans na obronę.

87'

GOLLLLLLLLLL!!!!!!!!KEVIN!!!!!!!!

86'

Faulowany w środku pola Marquez

84'

Faul Bigasa na Koke, bez piłki. Według mnie to powinna być żółta kartka, ale sędzia miał inne zdanie.

81'

Zmiana w drużynie gospodarzy. Alvaro za Nsue. Napastnik za obrońcę.

78'

Brutalny faul Nunesa na Diego Coscie nagrodzony żółtą kartką.

77'

Diego Costa wbiegł pomiędzy dwóch obrońców i pomknął prosto na bramkę. Wydawało się, że ma już przed sobą tylko bramkarza, ale zdołał dogonić go Geromel i odebrał piłkę.

75'

Diego Costa zakręcił Marquezem w polu karnym, wydawało się, że wykonał o jeden zwód za dużo, ale udało mu się oddać silny strzał z ostrego kąta. Aoute tak niefortunnie odbijał piłkę, że trafiła prosto pod nogi Raula Garcii który miał przed sobą tylko pustą bramkę.

73'

GOLLLLL!!!!!!!!RAUL GARCIA!!!

72'

Potężny strzał z dystansu Koke, z trudem broni Aoute.

69'

Marquez dośrodkował piłkę w pole karne, ta po głowie Hemeda trafiła do Kevina i tylko przytomne wyjście Courtoisa uratowała Atletico od straty bramki.

67'

Z lewego skrzydła dośrodkowuje Kevin, niedokładnie i piłka ląduje poza boiskiem.

66'

Diego Simeone także decyduje się na zmianę. Rodriguez zastępuje Adriana.

65'

Pierwsza zmiana w dzisiejszym meczu. Kevin za Pereire.

63'

Z rzutu rożnego dośrodkowuje Koke, wybijają obrońcy gospodarzy.

62'

Zamieszanie w okolicach pola karnego Mallorci. Gospodarze sygnalizowali zagranie ręką, sędzia jednak nie odgwizdał przewinienia, a Felipe Luis znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem. Niepotrzebnie chyba jeszcze próbował odgrywać na prawą stronę, bo tam znajdowało się jedynie 3 piłkarzy rywali.

58'

Zaspała obrona Atletico. Giovani wypuścił piłką do Hemeda, ta przeleciała między stoperami gości i dopiero w ostatniej chwili w sytuacji zorientował się Godin i wślizgiem wybił piłkę.

56'

Dośrodkowuje z rzutu rożnego Tiago, najwyżej wyskoczył Raul Garcia i tylko poprzeczka ratuje gospodarzy od straty bramki.

54'

Faul od tyłu Raula Garcii, gospodarze domagali się drugiej żółtej kartki dla tego piłkarza, sędzia tym razem jednak oszczędził zawodnika.

52'

Dośrodkowuje Diego Costy, ale zaskoczony Garcia tym podaniem i piłka przeleciała mu pomiędzy nogami.

50'

Giovani wyłożył piłkę dla Pereiry przed polem karnym. Próba strzału, ale zdecydowanie zbyt lekki, aby zaskoczyć Courtoisa.

47'

Giovani pędził z piłką prawym skrzydłem, ostatecznie jego próba dośrodkowania zablokowana.

46'

II połowę rozpoczyna Mallorca. Oba zespoły chyba bez zmian.

22:00

Statystyki do przerwy: Posiadanie piłki 33-67 Sytuacje bramkowe 1-5 Strzały1-5 Strzały celne 0-1. Jak widać jak na razie piłkarze Atletico zdominowali spotkanie, jednak nie przekłada się to na gole.

45'

Gwizdek sędziego kończy I połowę.

44'

Raul Garcia rękoma powstrzymywany przed polem karnym przez Pine, bez reakcji sędziego. Zezwala dzisiaj na ostro grę arbiter.

42'

Rzut rożny dla gospodarzy, dośrodkowuje Pereira. Głową z pola karnego piłkę wybijał Diego Godin.

40'

Świetne podanie Tiago do Diego Costy, Brazylijczyk uciekł obrońcom i mimo niezbyt komfortowej pozycji zdołał oddać strzał, z trudem broni Aoute.

38'

Sprytnie chciał odegrać górą piłkę Adrian do Costy, jednak niedokładnie.

37'

Padł na murawę przed polem karnym Diego Costa, była to jednak marna próba wymuszenia rzutu wolnego.

36'

Filipe Luis stracił piłkę w środku pola, a następnie sfaulował Marqueza.

33'

Geromel wygrał walkę o piłkę z Diego Costą, Brazylijczyk sugerował sędziemu, że noga rywala była zbyt wysoko podniesiona, ale gwizdek arbitra milczy.

32'

Groźna strata Filipe Luisa pod własnym polem karnym, na szczęście dla niego piłkarze gospodarzy nie wykorzystali tej szansy.

31'

Ostre wejście Tiago Mendesa i sędzia zdecydował się wyciągnąć żółtą kartkę.

30'

Juanfran dryblował po prawej stronie boiska, ale odbiera piłkę Pedro Bigas.

28'

Raul Garcia strzela z dystansu, minimalnie nad poprzeczką.

27'

Faulowany w środku pola Geromel.

26'

W ataku pozycyjnym Mallorca.

23'

Dośrodkowanie w pole karne, po początkowym zamieszaniu piłka trafiła pod nogi Diego Costy, Brazylijczyk uderzył w trybuny.

22'

Faulowany Diego Costa. Rzut wolny z ok.40 metrów.

21'

Długa piłka do Hemeda, ale wyszedł z bramki Courtois i uprzedił napastnika.

19'

Faul taktyczna Raula Garcii i mamy pierwszą żółtą kartkę w tym meczu.

19'

Odchodzące od bramki dośrodkowanie, nie udało się do niego doskoczyć żadnemu z piłkarzy Atletico.

18'

Dośrodkowanie Tiago zablokowane, będzie korner.

17'

Krótko rozegrany rzut wolny, piłkę otrzymał Felipe Luis który dośrodkował miękko w pole karne, ale wprost na głowę jednego z obrońców.

16'

15'

Dośrodkowanie Filipe Luisa, zbyt głębokie, ale zdołał dojść piłki Koke, który jednak zaraz ją stracił.

14'

Jak na razie całkowita dominacja Atletico, jednak nie przekłada się to na sytuacje bramkowe.

12'

Gabi dośrodkowuje w pole karne, tam pada na ziemie Raul Garcia, ale nie ma mowy o rzucie karnym.

11'

Z dystansu strzelał Hemed, piłka przeleciała niedaleko spojenia bramki.

9'

Świetnie rozgrywali piłkę zawodnicy Atletico pod polem karnym, ale cała akcja zakończona nieudanym dośrodkowaniem Koke.

7'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego, z trudem piąstkuje Aoute.

6'

Próba dośrodkowania Koke zablokowana.

5'

Pereira w pojedynku 1na1 z Juuanfranem, górą obrońca reprezentacji Hiszpanii.

4'

W ataku gospodarze. Dośrodkowanie z prawego skrzydła, pewnie wyłapuje piłkę Courtois.

2'

W ataku pozycyjnym Atletico. Strata Gabiego.

1'

Piłkarze Atletico rozpoczynają od środka boiska.

20:58

Jeśli chodzi o braki w drużynie gospodarzy najbardziej dotkliwą stratą powinien być napastnik, Victor Casadesus.

20:56

W zespole gości zabraknie dziś pauzujących za kartki Turana, Falcao i Mirandy.

20:54

Swoje dzisiejsze spotkania wygrały Barcelona i Real Madryt. Aktualnie Atletico ma 4 punkty przewagi nad Królewskimi i 12 punktów straty do Blaugrany, ale prawdopodobnie po tym meczu sytuacja ta ulegnie poprawie.

20:52

- ,,Na pewno czeka nas bardzo trudne zadanie. Nasi rywale potrzebują punktów i zrobią wszystko, by wykorzystać atut własnego boiska. Mallorca zawsze jest niewygodnym przeciwnikiem, dlatego będziemy musieli zaprezentować się na naprawdę wysokim poziomie." - tak o dzisiejszym spotkaniu mówił skrzydłowy RojiBlancos, Adrian.