4 : 3
Real SociedadReal Sociedad
1. połowa2 : 2
95'

Sporo emocji za nami, brawa dla zawodników gości w szczególności dla Xabi Prieto, zdobyć hat - tricka na Stantiago Bernabeu co jest coś. Ronaldo w końcu zagrał lepiej, dziś zdobył dwa gole, dobre zawody rozegrał też Benzema. Za śledzenie relacji live dziękuję Marcin Zając, zapraszam na kolejne relację LIVE na ekstraklasa.net!

93'

I mamy koniec meczu 4:3 dla Realu Madryt.

93'

Żółta kartka dla Elustondo, za zagranie ręką.

92'

Jeszcze rzut wolny dal Realu M, 25 metrów od bramki gości.

91'

Real wyszedł z kontratakiem, ale Bravo dobrze zachował się na przedpolu i wyprzedził Ronaldo.

90'

Jose Angel fauluje Higuaina

89'

Real M mimo słabego początku wykaraskał się z kłopotów i pokazał, kto rządzi na Bernabeu.

88'

Jeszcze 2 minuty do końca spotkania plus do co doliczy arbiter.

87'

Ronaldo uderza, ale obrońcy wybijają na rzut rożny.

87'

Teraz Real M spokojnie kontroluje wydarzenia na boisku.

85'

Jose Mourinho zmienia Ozila za Lukę Modricia, Chorwat jest okrzyknięty najgorszym transferem gospodarzy w tym sezonie.

83'

Zmiana w obozie gości, schodzi De la Bella a w jego miejsce Jose Angel.

82'

Ronaldo bliski skompletowania hat - tricka, Portugalczyk wygrał wyścig z obrońcami, ale strzela w zewnętrzna część słupka.

80'

Rafael Varane, uderza w polu karnym, ale strzał obok bramki.

79'

I gramy 10 na 10, Dani Estrada fauluje Cristiano Ronaldo.

77'

Xabi Prieto kompletuje hat - tricka! Wykorzystał sytuacją sam na sam!

75'

I gol dla gości 4:3! Xabi Prieto!

74'

I zmiana w Realu Madryt, schodzi Benzema a w jego miejsce Higuain, dobre spotkanie Francuza.

72'

Ronaldo podchodzi do wolnego i trafia bramkę! Piłka poleciała pod poprzeczkę, bramkarz gości zachował się fatalnie, piłka przelatuje mu między rękami.

71'

Gol!!! Ronaldo i 4:2!

70'

Xabi Alonso otrzymuje kartkę za protesty

70'

Ronaldo brutalnie faulowany, obok pola karnego!

69'

Przez długi czas nic się nie działo, aż tu nagle świetnie dograł Benzema, Portugalczyk dopadł do piłki i w sytuacji sam na sam pokonuje bramkarza gości!

68'

I gol!!! Ronaldo i mamy 3:2

66'

Ronaldo podbiegł do Cassilasa, aby przekazać mu opaskę kapitańską, ale Cassilas zostawił ją Portugalczykowi.

63'

Ronaldo minimalnie obok bramki, Portugalczyk strzelał z przed pola karnego.

63'

Nic z tego nie wyszło i Cassilas wznawia grę.

62'

Goście poczynają sobie bardzo śmiało, mamy faul Essiena, i okazja dla Sociedad

60'

Rzut rożny dla gospodarzy i Bravo pewnie chwyta piłkę.

59'

I mamy zmianę w ekipie gości, z boiska schodzi Gonzalo Castro w w jego miejsce wchodzi Diego Ifran.

56'

Goście z rzuty rożnego, ale od bramki zacznie Cassilas.

56'

56'

Ronaldo, ale obok bramki

55'

Mamy rzut wolny dla Realu, jakieś 25 metrów od bramki gości.

54'

Ronaldo mocno z przed pola karnego, ale Bravo broni!

51'

David Zurutuza brutalnie atakuje wślizgiem Essiena.

50'

Sociedad gra wysokim presingiem, Real nie może sobie z tym poradzić.

48'

Goście spokojnie budują atak pozycyjny a kibice Realu M gwiżdżą.

46'

Od pierwszych minut to goście zaczynają atakować.

46'

I zaczynamy drugie 45 minut!

48'

I mamy koniec pierwszej połowy, 2:2 i sporo emocji za nami. Do zobaczenia za 15 minut.

46'

Francuz technicznie z przed pola karnego, ale dobitkę zmarnował Khedira

46'

Słupek Benzemy!!!

45'

Szansa dla gości, ale z piłką minął się Vela

45'

Kartka dla Ronaldo, Vela uciekał z piłką a Portugalczyk "zahaczył" do od tyłu.

43'

Sporo emocji w dzisiejszym spotkaniu, minuta do końca pierwszej polowy.

42'

Ronaldo strzela dobrze, ale Bravo wybija do boku!

41'

23 metry od bramki i rzu wolny dla Realu, Ronaldo szykuje się do strzału

40'

Xabi Prieto strzela z dystansu, piłka ociera się o Xabiego Alonso i myli Cassilasa, drugi gol pomocnika gości w tym spotkaniu!

40'

I gol! Na 2:2! Xabi Prieto

39'

Szansa dla gści, ale napastnicy nie wykorzystują dośrodkowania. Cassilas niepewnie wybija piłkę. To kolejna jego nie pewna interwencja

38'

Ronaldo strzela z dystansu, ale goście blokują strzał.

37'

Real mimo, że gra w 10, i gra słabo obejmuję prowadzenie. Może teraz gospodarze zaczną grać lepiej.

36'

Rzut rożny, Carvalho strzela, ale tor lotu piłki zmienia Niemiec i piłka ląduje w bramce!

35'

Gol!! Sami Khedira!!

35'

Ależ okazja dla Realu, Ronaldo dogrywa w pole karne, Bravo na raty wybija piłkę na rzut rożny.

32'

Tempo spotkania zdecydowanie spadło

31'

Sociedad w natarciu, z przed pola karnego strzela Griezman, ale obok bramki.

28'

Piłkę traci Ozil, "Królewscy" nie potrafią skonstruować groźnej akcji.

26'

Właśnie za ten faul, kartkę otrzymuje Estrada.

26'

Ronaldo leży na murawie po faulu Estrady

25'

Akcja Realu M, Ronaldo dośrodkowuje w pole karne, ale bramkarz gości uprzedza bramkarza gości.

24'

I mamy rzut wolny dla gości, lewa strona boiska, około 40 metrów od bramki, ale Ruben Pardo źle dośrodkowuje.

23'

Mocne uderzenie Carlosa Veli z przed pola karnego, Cassilas pewnie broni.

22'

21'

Gospodarze nie potrafią utrzymać się przy piłce. Niespodziewanie goście żądzą na Santiago Bernabeu.

21'

Dobre spotkanie w barwach gości rozgrywa młody francuz Griezmann.

19'

59% posiadania piłki dla gości!

18'

Vela zagrywa w pole karne, ale Cassials uprzedza napastników gości.

17'

Sociedad stara się atakować prawą stroną, ale Real umiejętnie wypycha rywali.

16'

15 minut gry za nami, i w spotkaniu wiele emocji, osłabiony Real kompletnie sobie nie radzi.

15'

Real gra jakby bez napastnika, czyżby Mourinho stosował styl Vincente Del Bosque.

12'

Szansa dla Realu, ale Ronaldo strzela obok bramki.

12'

Rzut rożny dla gości i Cassilas nie pewnie wychodzi do piłki! Dwa kontakty z piłką bramkarza gospodarzy i dwa błędy.

11'

Goście przejęli inicjatywę, cały Real zamknięty na swojej połowie!

11'

Ależ emocje na początku spotkania!! Teraz Xabi Prieto był w doskonałej sytuacji bramkowej! Cassilas źle wprowadzał piłkę do gry.

9'

I mamy 1:1!! Xabi Prieto!!

8'

Z boiska schodzi Jose Callejon

7'

Bramkarz ściął w polu karnym Velę, ależ krytyka spadnie na Mourinho, tylko kto zejdzie z murawy?

7'

Carlos Vela wpadł w pole karne a tam powalił go Adan, mamy też czerwoną kartkę dla bramkarza "Królewskich".

6'

Mamy rzut karny!! Dla Sociedad!

5'

Benzema zmienił fryzurę, może wykorzysta swoją szansę i przekona do siebie trenere

4'

Spotkanie dopiero się rozpoczęło i juz mamy 1:0, szybka akcja ;lewa stroną przeprowadzona przez Ronaldo, który podaje do Benzemy, ten unika spalonego i z bliska pokonuje bramkarza gości.

3'

I gol, 1:0 dla Realu Benzema!!!

1'

I mamy pierwszy gwizdek sędziego.!

17:00

Ławka rezerwowych Sociedad: Gonzalo Castro, Asier Illarramendi, Ion Ansotegi, Enaut Zubikarai, Gorka Elustondo, Javi Ros, Jose Angel

17:00

Ławka rezerwowych Realu: Angel di Maria, Luka Modrić, Nacho, Iker Casillas, Gonzalo Higuain, Kaka, Diego Llorente

17:00

Obie drużyny już wyszły na boisko, w Hiszpanii świeci piękne słońce.

16:57

Real po 17 kolejkach jest 3 a Sociedad zajmują wysoką 7 pozycję.

16:57

Głównym arbitrem dzisiejszego spotkanie jest Pan Ignacio Iglesias

16:56

Jose Mourinho nie może dzisiaj skorzystać z Sergio Ramosa, Pepe - czerwone kartki, Fabio Coentrao i Marcelo - kontuzje. Trener gości nie będzie miał dziś do dyspozycji tylko kontuzjowanego Bergara.

16:53

W tym sezonie Real Sociedad na 8 spotkań na wyjeździe wygrał tylko 2 spotkania, zanotował dwa remisy i cztery razy przegrał.

16:49

Real w ostatnich 5 spotkaniach zdobył tylko 7 punktów, Sociedad w pięciu pojedynkach ma ich na koncie 6.

16:47

Jose Mourniho nadal chcę pokazać, że to on rządzi w klubie, czy sadzanie kapitana "Królewskich" na ławce będzie regularne? Dzisiaj szansę od pierwszych minut otrzymał też Raphael Varane, Jose Calejon i Mikel Essien.

16:40

A na ławce rezerwowych drugi raz z rzędu Iker Casillas. Mistrz świata, dwukrotny mistrz Europy, zdobywca Pucharu Europy i wielokrotny zwycięzca ligi hiszpańskiej jest za słaby na Real...? Iker Casillas

16:39

Witamy w relacji live z pierwszego po przerwie zimowej meczu Realu Madryt w Primera Division. Królewscy podejmą dziś Real Sociedad.