Po znakomitym, pełnym emocji spotkaniu Real pokonuje Manchester i awansuje od 1/4 LM. Za śledzenie relacji LIVE dziękuje Marcin Rogowski

Koniec meczu!!

94'

Ronaldo oddał strzał z ostrego kąta, ale De Gea sparował piłkę na rzut rożny

92'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego głową uderzał Rooney i tylko wspaniała interwencja Lopeza uratowała Real przed utratą bramki!

91'

Ronaldo przegrywa pojedynek sam na sam z De Geą!

90'

Sędzia doliczył pięć minut do drugiej połowy

89'

Po starciu z rywalem na boisku leżał Lopez, ale już wszystko w porządku i Hiszpan gra dalej

89'

Kaka oddał strzał z ostrego kąta, piłka odbiła się od słupka i od pleców bramkarza, ale w ostatecznym rozrachunku Hiszpański bramkarz szczęśliwie złapał tę piłkę!

88'

Pepe ukarany żółtą kartką

87'

Valencia za Rafaela

86'

Ronaldo zamieszał w polu karnym MU, ale oddał strzał który bez problemu obronił De Gea

85'

Ależ okazje dla MU! Najpierw pojedynek sam na sam z bramkarzem przegrał van Persie, a chwilę później strzał Rooney'a z kilku metrów został zablokowany przez obrońcę!

83'

Po wyrzucie piłki z autu, w polu karnym najlepiej znalazł się Giggs. Walijczyk oddał strzał głową i tylko instynktowna interwencja Lopeza uratowała Real!

81'

Schodzi Welbeck, wchodzi Young

80'

Strzał Welbecka został zablokowany. Do piłki dopadł Carrick, ale uderzył wysoko nad bramką

79'

Higuain minął dwóch zawodników gospodarzy, ale na trzecim już się zatrzymał

75'

Manchester United - Real Madryt

74'

Po dośrodkowaniu Giggsa głową uderzał Welbeck, ale to uderzenie nie sprawiło problemu Lopezowi

73'

Na boisku pojawia się Rooney, a opuścił je Cleverley

73'

Kaka obejrzał żółtą kartkę za faul

72'

Carrick za protesty otrzymał żółtą kartkę

71'

Pepe w miejsce Oezila

22:11

Higuain zagrał wzdłuż linii bramkowej i dobrze ustawiony CR7 nie miał problemu z wpakowaniem piłki do pustej bramki

69'

GOOOOOL!! 1:2!! Cristiano Ronaldo

22:09

Chorwat otrzymał dobre podanie od Ronaldo, przymierzył z około 25. metrów i zrobił to tak dobrze, że piłka od słupka wpadła do bramki

67'

GOOOOOL!! 1:1!! Luka Modrić

65'

van Persie uderzał z dystansu, ale to uderzenie pewnie złapał Lopez

63'

Strzał głową Varane'a, dobijał Higuain, ale jego strzał z linii bramkowej wybił Rafael!

60'

Wchodzi Modrić, schodzi Arbeloa

59'

Higuain zagrał do Kaki, ten oddał strzał z pierwszej piłki, ale był to bardzo niecelny strzał

57'

Nani ukarany czerwoną kartką za faul na prawym obrońcy Realu

56'

Długa piłka do Welbecka, ale pierwszy przy niej był Lopez

55'

Higuain dośrodkował w pole karne, ale żaden z jego kolegów z zespołu nie potrafił zamknąć tej akcji

53'

Dośrodkowanie Oezila z rzutu rożnego zostało wybite przez obrońców gospodarzy

21:50

Nani płasko dośrodkował w pole karne. Tam niefortunnie interweniował Ramos i wpakował piłkę do własnej bramki

50'

GOOOOOOL!! 1:0!! Sergio Ramos (samobój)

48'

Ronaldo zagrał w pole karne do Kaki, ale Brazylijczyk został zatrzymany przez Vidica

46'

Manchester rozpoczyna drugą połowę!!

21:33

Za nami pierwsza połowa tego emocjonującego spotkania. Jak na razie to Real jest stroną, która częściej utrzymuje się przy piłce, ale nie wiele z tego wynika. Dlatego też to Manchester póki co jest w 1/4 LM. Na drugą połowę spotkania zapraszam za około 15 minut.

46'

Koniec pierwszej połowy!!

45'

Sędzia doliczył minutę do pierwszej połowy

45'

I zapowiadania zmiana. Za kontuzjowanego Di Marię wchodzi Kaka

44'

Real długo rozgrywa piłkę, ale nie przynosi to efektu w postaci przybliżenia się do bramki "Czerwonych Diabłów"

40'

42'

Di Maria chyba nabawił się jakiegoś urazy, ponieważ leży na murawie i trzyma się za mięsień. Będzie potrzebna zmiana

37'

Za faul na Evrze żółtą kartką ukarany Arbeloa

35'

Z ostrego kąta uderzał van Persie. Lopez wybił piłkę przez siebie, ale Welback nie potrafił skorzystać z tego prezentu!

33'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego we własnym polu karnym van Persie był faulowany przez Ramosa

32'

Po podaniu swojego prawego obrońcy z około 13. metrów strzelał Higuain, ale został zablokowany przez Ferdinanda

30'

Di Maria otrzymał podanie od CR7, ale za długo zwlekał z dośrodkowaniem i został zablokowany

28'

Higuain zagrał w pole karne do Ronaldo. Portugalczyk ładnie zgasił piłkę, ale naciskany przez obrońcę nie dał rady oddać strzału

25'

Welbeck dostał dobre podanie, wpadł w pole karne, ale oddał strzał, który zablokował Ramos

24'

Coentrao zagrał do Ronaldo, ten dośrodkował z końcowej linii boiska, ale uczynił to bardzo niecelnie

21'

Giggs dośrodkował z rzutu rożnego, W polu karnym najlepiej znalazł się Vidić, który uderzył piłkę głową i tylko słupek uratował "Królewskich" po tym strzale!

19'

Evra ukarany żółtą kartką za faul na Di Marii

18'

Nani dostał podanie na lewą stronę, wdał się w pojedynek z Varanem i to Francuz wyszedł zwycięsko z tego starcia

16'

15'

Giggs zagrał do van Persiego, ten chciał dograć do Nani'ego, ale czujny Ramos przeciął to podanie.

14'

Nani miękko wrzucił w pole karne, ale tam Giggs został uprzedzony przez Coentrao i mamy rożny dla gospodarzy

12'

Higuain znalazł się w doskonałej sytuacji do zdobycia gola, ale naciskany przez Vidica, przestrzelił.

11'

Po starciu z Ronaldo na murawie leżał Cleverley. Na szczęście wszystko z nim w porządku i może kontynuować grę.

8'

Oezil zagrał długą piłkę do Di Marii. Argentyńczyk bez problemu ją przyjął, ale jego dośrodkowanie zostało zablokowane przez Rafaela

5'

Długa piłka do van Persiego, ale Holender był na spalonym

4'

Z rzutu wolnego uderzał Ronaldo, ale trafił prosto w mur

4'

Coentrao faulowany przez Rafaela. Będzie dobra okazja dla Realu

2'

Naciskany przez Higuaina, De Gea wybija piłkę na aut

1'

Real rozpoczyna mecz!!

20:40

Obie jedenastki są już na murawie Old Trafford, a z głośników dobiega hymn Ligi Mistrzów. Oznacza to, że tylko kilka chwil dzieli nas od rozpoczęcia spotkania.

20:30

Ławka rezerwowych Realu: Antonio Adan, Raul Albiol, Karim Benzema, Jose Maria Callejon, Kaka, Pepe, Luka Modrić

20:25

Ławka rezerwowych Manchesteru: Andres Lindegaard, Johny Evans, Javier Hernandez, Ashley Young, Antonio Valencia, Wayne Rooney, Shinji Kagawa

20:20

Natomiast Real po bramkach Benzemy i Ramosa wygrał 225. El Clásico. Mecz ten, przez niezrozumiałe sędziowskie decyzje, wywołał sporo negatywnych emocji (zwłaszcza wśród kibiców Barcelony). Jednak obiektywnie trzeba przyznać, że "Królewscy" wygrali w pełni zasłużenie.

20:15

W swoim ostatnim meczu Manchester pokonał Norwich, aż 4:0. Bramki dla "Czerwonych Diabłów" zdobyli: Kagawa (trzy) i Rooney. Dzięki temu zwycięstwu podopieczni trenera Fergusona są o krok od odebrania mistrzowskiego tytułu Manchesterowi City.

20:10

Przypominamy, że relacje LIVE z tego meczu możecie śledzić też w naszej aplikacji mobilnej! [ściągnij na iPhone] [ściągnij na Android]!

20:05

Czy "Czerwone Diabły" utrzymają korzystny wynik z Madrytu? Czy też Real udowodni, że w tej chwili to on jest najlepszym klubem na świecie? A może padnie remis? Odpowiedzi na te pytania poznamy za nieco ponad dwie godziny. A już teraz, drodzy użytkownicy, czekamy na wasze odpowiedzi w komentarzach.

20:00

Serdecznie witam Państwa w relacji LIVE z meczu 1/8 Ligi Mistrzów, w której to Manchester United na własnym stadionie podejmować będzie Real Madryt. Obszerną zapowiedź tego meczu można przeczytać TUTAJ