4 : 3
newcastleNewcastle United
1. połowa1 : 2
99'

Kończy sędzia dzisiejszy mecz. Dramat gości, którzy zasłużyli na punkty w dzisiejszym spotkaniu. Za wspólne prawie 100 minut dziękuje Szura Bartłomiej i zapraszam na kolejne relacje LIVE na Ekstraklasa.net.

97'

Vurnon Anita na noszach opuszcza boisko w brutalnym wejściu Valencii

93'

Dramat gości. Zaprezentowali się na Old Trafford świetnie a prawdopodobnie wyjadą bez punktu

92'

Taktyczna zmiana w zespole MU

90'

G o o o l l l l l ! ! ! ! Hernandez kieruje piłkę do siatki po dośrodkowaniu Carricka !!

88'

2 minuty do zakończenia tego fantastycznego meczu!!

87'

Hernandezzzzzz z 4 metrów glową uderza na bramkę ale wprost w Krula

85'

Shola Ameobi uderza niezwykle lekko na bramkę gospodarzy i ta niespodziewanie...trafia w słupek !!!

83'

Oberton uderza prawą nogą ale za lekko i wprost w bramkarza

80'

Dośrodkowanie Valencii do Hernandeza, który głową z 6 metrów trafia w słupek !!

80'

Ameobi zmienia Cisse

79'

Carrick do van Persiego i Holender nie trafia z bliska do bramki !

79'

Oberton technicznie zagrywa do Papissa Dembe ale za mocno i od bramki MU

76'

Ameobi zmienia Dembe Ba

77'

Dośrodkowanie Evry do Hernandeza wyłapuje Krul

75'

Sylvain Marveaux mocno uderza z 16 metrów ale broni de Gea !! Co za emocje !

73'

Javier Hernandez zagrał na pamięć przed pustą bramkę ale obrońcy wybili piłkę bo nie było tam van Persiego

73'

Genialne spotkanie oglądamy w Manchesterze - przed momentem Simson znów mial okazję na gola

71'

G o o o o l l l l ! ! ! ! Van Persie dobija własne uderzenie z 16 metrów i pokonuje Krula !!

71'

Cleverley zmienił Scholesa

69'

G o o o o o o l l l l l ! ! ! ! ! ! Genialne uderzenie Papissa Cisse lewą nogą z linii pola karnego i mamy 3:2 dla Newcastle !! Fantastyczny mecz !

67'

Manchester United - Newcastle UnitedManchester United - Newcastle United

66'

Van Persie wpada w pole karne ale uważnie grają goście w obronie i wybijają piłkę

65'

Obertan na boisku

64'

za faul

62'

Demba Ba źle przyjął piłkę będąc na linii pola karnego. Gdyby uczynił to lepiej byłby w doskonałej sytuacji przed bramką

60'

Simpson ukarany za faul na Evansie

59'

Kolejna akcja MU - Valencia niedokładnie dośrodkowuje

58'

G o o o o l l l l l ! ! ! ! ! Evra uderza z 18 metrów w długi róg i mamy remis !!

57'

Naprawdę świetnie dziś grają gości. Newcastle w pierwszych 11 minutach jest lepszą drużyną od gospodarzy!!

55'

Robin van Persie na pozycji spalonej po podaniu Giggsa

54'

Valencia ogląda kartkę za niebezpieczne zagranie

53'

Kolejny błąd de Gea po rzucie rożnym ale obrońcy tym razem wybili piłkę

52'

Rwane, szarpane akcje gospodarzy bez efektu bramkowego. Co więcej - nawet bez celnego uderzenia

49'

Robin van Persie udem próbuje skierować piłkę do siatki ale piłka przelatuje obok słupka

48'

Nudny początek drugiej połowy meczu

46'

Gramy!!

45'

Gwizdy żegnają gospodarzy po zakończeniu 1 połowy. Fatalnie w tej części gry zaprezentowali się gospodarze i ciężka druga połowa czeka Czerwone Diabły aby zdobyć punkty w drugi dzień Świąt. Zapraszam za kilkanaście minut

45'

Dwie minuty dolicza sędzia do regulaminowych 45

44'

van Persie z 30 metrów obok bramki uderza piłkę z rzutu wolnego

43'

Williamson fauluje Giggsa i otrzymuje kartkę

41'

Valencia mocno wprost w rywala dośrodkowuje w pole karne

39'

Sylvain Marveaux z rzutu wolnego z 18 metrów trafia w poprzeczkę!!

39'

Za faul na Dembe Ba

38'

Evra strzela wprost w bramkarza

36'

Evans otrzymuje kartkę za zagranie piłki ręką

34'

Davide Santon strzela mocno z daleka i znów bramkarz MU odbija piłkę przed siebie tym razem jednak szybko naprawia swój błąd

30'

Niecodzienne rzeczy działy się w Manchesterze - sędzia liniowy najpierw pokazał pozycję spaloną i sędzia główny gola nie uznał ale po chwili po konsultacji zmienił słusznie zdanie.

28'

G o o o o l l l l ! ! ! ! ! ! Evans kieruje piłkę do swojej bramki po uderzeniu Demba Ba. !!

26'

Genialna kontra gości i Demba Ba uderza minimalnie obok słupka

25'

G o o o o o l l l l l ! ! ! ! ! Evans dobija piłkę z bliska do siatki Newcastle po zamieszaniu w polu karnym !!

22'

Giggs do van Persiego niedokładnie i kontra gości zakońćzona na Ferdinandzie

19'

Dwadzieścia minut za nami a MU jeszcze nie oddało strzału na bramkę Krula

18'

Fantastyczna bomba Demba Ba z 18 metrów trafia w Evansa !!

15'

Evra fauluje rywala przy wyprowadzaniu piłki i od wolnego rozpocznie Newcastle ze środka boiska

13'

Evra rozpoczął kolejną ofensywną akcję gospodarzy ale niedokładne podanie, któregoś z rywali przerwało tą akcję

11'

Newcastle cofnięte na swojej połowie, MU próbuje przebić się przez agresywną obronę rywala jednak nie robi tego jak do tej pory skutecznie.

8'

Hernandez próbuje dośrodkować do van Persiego ale robi to niedokładnie

6'

Sensacja na Old Trafford - gospodarze jednak w tym sezonie są przyzwyczajeni do odrabiania strat w tym sezonie

4'

G o o o o o o o l l l l l l l ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! Carrick popełnia błąd, Dembe Ba mocno uderza na bramkę jego uderzenie odbija przed siebie bramkarz Czerwonych Diabłów i Perch z bliska kieruje piłkę do bramki !!!

3'

Giggs podaje za mocno do Javiera Hernandeza i od bramki Krul

2'

Spokojny początek tego spotkania z lekką dominacją MU

1'

Zaczynają "Czerwone Diabły"

15:57

Przywitanie, losowanie i zapraszamy

15:56

Zawodnicy wychodzą na boisko w deszczu. Za moment początek spotkania

15:45

Rezerwowi gości: R. Elliot, Shola Ameobi, G. Obertan, Sammy Ameobi, S. Ferguson, J. Tavernier, A. Campbell

15:43

Rezerwowi MU: A. Lindegaard, N. Vidić, T. Cleverley, D. Fletcher, A. Büttner, S. Wootton, R. Tunnicliffe

15:11

W oczekiwaniu na składy zapraszam do zapoznania się z zapowiedzią tego spotkania.

15:07

Już za 50 minut początek świątecznej uczty na Old Trafford - gospodarze zagrają z Newcastle United