0 : 5
Borussia DortmundBorussia Dortmund
1. połowa0 : 2
90'

Sędzia kończy męki zawodników z Bremy. Borussia rozgromiła Werder 5:0 za wspólne 90 minut dziękuje Szura Bartłomiej,

88'

Werder w ostatnich minutach wygląda tragicznie. Borussia bawi się na boisku z bezradnymi gospodarzami

85'

G o o o o o l l l l ! ! ! ! Kapitalna piłka od Piszczka do Błaszczykowskiego, który z bliska trafia do pustej bramki !! To jest pogrom !!

83'

Sahin zmienia Kehla .

81'

G o o o o o l l l l l l ! ! ! ! ! Akcja Polaków: Błaszczykowski do Piszczka ten inteligentnie podaje do Lewandowskiego, który z bliska kieruje piłkę do bramki.

80'

Do końca 10 minut. Nic w tym meczu już nie ma prawa się zdarzyć.

78'

Ignijovski zmienia Elije

76'

Sven Bender zmienia Mario Goetze

75'

Dużo przypadkowości i niedokładności w poczynaniach obu drużyn

74'

Akcja Akpali po której piłkę na rzut rożny wybija Piszczek

73'

W swojej pierwszej akcji Błaszczykowski świetnie wywalczył rzut rożny

71'

Kuba zmienia Reusa

70'

Akpala zmienia Petersena

67'

Borussia już nie kwapi się do zdecydowanych ataków a Werder mimo usilnych prób nie potrafi strzelić choćby honorowej bramki

64'

Po akcji Goetze z Reusem do piłki na 16 metrze dopada Gundogan ale uderza zdecydowanie za wysoko

63'

A Sahin coraz intensywniej sięrozgrzewa

62'

W ostatnich minutach bezrobotny do tej pory Roman Weidenfeller musiał dwukrotnie pokazać swoje umiejętności. Jednak poradził sobie doskonale

60'

Pierwsza celny strzał Werderu za sprawą Petersena, którego uderzenie pod poprzeczkę paruje bramkarz

59'

Roman Weidenfeller w dzisiejszym spotkaniu bardzo zmarznie. Gospodarze zupełnie nie stwarzają zagrożenie pod jego bramką

57'

Dośrodkowanie Schmelzera wprost w ręce bramkarza

55'

Prodl schodzi z boiska w jego miejsce Yildrim

55'

Lewandowski znów znalazł się w dogodnej sytuacji w polu karnym ale niepotrzebnie próbował przekładać piłkę i piłkę mu wybito

52'

Goetze po świetnej akcji niedokładnie podał do Lewandowskiego, który zmuszony dośrodkowywać uczynił to niedokładnie.

51'

No już 3 minuty po przerwie goście chyba całkowicie wybili nadzieje na korzystny wynik rywalom. Trzecia bramka rozstrzygnęła wszystko.

48'

G o o o o l l l l l ! ! ! ! ! Santana świetnie wychodzi do dośrodkowania z rzutu rożnego i mocnym strzałem głową pokonuje po raz 3 bezradnego bramkarza Werderu!!

47'

....tym razem Gundogan jednak nad bramką

47'

Faul na Lewandowskim 18 metrów od bramki i rzut wolny...

46'

Gramy!

19:34

Zawodnicy wracają na boisko

45'

Koniec. Sędzia kończy 1 połowę. Zasłużone i pewne prowadzenie Borussii. Zapraszam po przerwie.

45'

Ale Dortmund pięknie bawi się w polu karnym Werderu ale Lewandowski za lekko podaje piętą do Reusa

44'

Pierwsza połowa dobiega końca

42'

Ładna, indywidualna akcja Goetze. Strzelec drugiej bramki uderza jednak wprost w bramkarza

41'

Goetze za zagranie ręką ogląda kartkę

39'

Santana ogląda kartkę za faul na rywalu w środku boiska

38'

Ostatnie minuty nie przyniosły groźnych sytuacji pod bramkami

35'

Gospodarze bez pomysłu na obronę Borussii biją głową w mur. Borussia cierpliwie czeka na ataki raz po raz wyprowadzając groźne kontry.

33'

Cofnięta Borussia na swoją połowę czeka na ataki Werderu.

31'

A Łukasz Piszczek wrzucając piłkę z autu pozbył się rękawiczek:)

31'

Aktywny Lewandowski wywalczył kolejny rzut rożńy

30'

Borussia uspokoiła grę a Werder jakoś nie potrafi zagrozić gościom

27'

Hummels po dośrodkowaniu Reusa uderza głową na bramkę ale dobrze piłkę łapie bramkarz

26'

Lewandowski po pięknej akcji z Reusem i Goetze wywalczył korner

23'

Dwadzieścia minut wystarczyło gościom aby zadać dwa ciosy Werderowi. Czy piłkarze gospodarzy zdołają się podnieść?

22'

Elija popycha Schmelzera przed polem karnym Borussii

20'

G o o o o o o l l l l ! ! ! ! Gundogan podaje do Mario Goetze'go, który z 16 metrów trafia pod poprzeczkę bramki Werderu ! Kapitalna bramka!!

19'

Gundogan ostro fauluje rywala i zostaje słownie upomniany przez arbitra

18'

Łukasz Piszczek próbował rajdu prawą stroną boiska ale został zatrzymany

15'

Prodl wybija piłkę z pustej bramki po technicznym uderzeniu Reusa z prawej strony pola karnego

13'

Dużo spokoju w ostatnich minutach na boisku w Bremie

11'

Po zdobyciu bramki BVB zaczyna kontrolować spotkanie

10'

G o o o o o o l l l l ! ! ! ! ! ! Kapitalnie uderza piłkę Marco Reus nad murem i piłka wpada pod poprzeczkę bramki Mielitza

9'

Lewandowski faulowany na linii pola karnego, rzut wolny wykonywał będzie Reus

7'

Elija w starciu z Piszczkiem wywalczył rzut rożny. Piłkę po dośrodkowaniu jednak spokojnie wybijają obrońcy

7'

Mamy pierwszy rzut rożny. Schmelzer zablokowany przy próbie dośrodkowania

4'

Pierwsza próba akcji ofensywnej gości. Reus jednak zatrzymany

4'

Optyczna przewaga w pierwszych minutach po stronie gospodarzy jednak bez sytuacji pod bramką Weidenfellera

1'

Ależ początek gospodarzy. Petersen w ostatniej chwili został uprzedzony przez bramkarza BVB

1'

Zaczynamy spotkanie. Od środka gospodarze!!

18:27

Zawodnicy wychodzą na boisko, za moment początek ostatniego sobotniego meczu Bundesligi

17:49

Jak widać po pierwszych "11" oraz ławkach rezerwowych Błaszczykowski zaczyna mecz na ławce. Wszystko to w skutek kontuzji odniesionej podczas turnieju Winter Cup

17:47

Rezerwowi Werderu: Richard Strebinger, Mateo Pavlovic, Assani Lukimya-Mulongoti, Aleksandar Ignjovski, Özkan Yildirim, Mehmet Ekici, Joseph Akpala

17:46

Rezerwowi BVB: Mitchell Langerak, Sven Bender, Moritz Leitner, Jakub Blaszczykowski, Nuri Sahin, Oliver Kirch, Julian Schieber

17:25

Już za 65 minut początek spotkania w Bremie. Miejscowy Werder podejmie Borussię Dortmund inaugurując rundę wiosenną w Bundeslidze.