TSG 1899 HoffenheimTSG 1899 Hoffenheim
1 : 3
Borussia DortmundBorussia Dortmund
93'

Ostatni gwizdek sędziego. BVB po słabym spotkaniu wygrywa 3:1. Za wspólne 90 minut dziękuje Szura Bartłomiej

90'

2 minuty sędzia dolicza do regulaminowych 90

89'

Ostatnia zmiana w zespole BVB

88'

Miejmy nadzieję, że arbiter nie będzie długo męczył kibiców i szybko zakończy to spotkanie.

86'

Ostatnie 5 minut meczu w 2012 roku BVB w Bundeslidze.

83'

Kirch za Reusa

83'

Nuda....na boisku, cisza na trybunach. Zupełnie nie czuć atmosfery meczu piłkarskiego

80'

Marco Reus pada w polu karnym ale sędzia nie reaguje

79'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego niepilnowany Hummels strzela głową wprost w bramkarza.

77'

Ładna dwójkowa akcje Reusa z Gundoganem ale zagranie piętą tego pierwszego jest niedokładne

76'

Kwadrans do zakończenia meczu. W tym spotkaniu już niewiele się zmieni. Borussia kontroluje to spotkanie i z całą pewnością nie pozwoli sobie wydrzeć zwycięstwa. Na boisku natomiast nie dzieje się wiele

74'

Perisić zmienia Grosskreutza

71'

Firmino zmienia Weisa

69'

Borussia na 22 minuty przed końcem już gra niezwykle spokojnie. Przewaga 2 bramek wydaje się wystarczająca

66'

G o o o o o o l l l l l l l ! ! ! ! ! ! ! Wreszcie przełamał się Lewandowski. Polski napastnik świetnie uwolnił się na linii pola karnego od rywala, minął bramkarza i lewą nogą z ostrego kąta pewnie po raz 10 w tym sezonie w rozgrywkach Bundesligi trafił do siatki !!!

65'

Nie radzi sobie jak do tej pory Lewandowski z twardo grającymi dziś obrońcami

62'

Ochs za Vollanda

62'

Joselu za Schipplocka

61'

Kolejne dośrodkowanie Reusa i Lewandowski uderza głową minimalnie obok bramki

60'

Słaby dziś Lewandowski nie przyjmuje dogodnej piłki podanej znów od Reusa

59'

G o o o o o o l l l l l ! ! ! ! ! ! ! Grosskreutz dostał piłkę od Reusa i skierował ją do pustej bramki !!

57'

Sven Schipplock przeprowadził piękną akcję ogrywając Subotica i Hummelsa dograł przed pole karne do kolegi z drużyny, który jednak futbolówkę stracił

54'

Fenomenalna interwencja bramkarza gospodarzy po strzale z 20 metrów Hummelsa po zagraniu Lewandowskiego

54'

Weis fauluje Leitnera i otrzymuje kartkę

53'

Reus zmarnował 100% okazję trafiając w bramkarza po zagraniu Piszczka

52'

Borussia ma ogromne problemy z przedostaniem się pod pole karne rywali. Widać zmęczenie sezonem po zawodnikach Jurgena Kloppa

50'

Zamieszanie w polu karnym gospodarzy, piłkarze Borussii reklamują rękę w polu karnym ale sędzia pozostaje niewzruszony

48'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Reusa Neven Subotic fauluje rywala.

47'

Pierwsza akcja gospodarzy jednak bez zagrożenia bramki BVB

46'

Gospodarze zaczynają 2 połowę

16:23

Słabo prezentuje się BVB w ostatnich meczach w Bundeslidze. A gospodarze grają na tyle na ile potrafią. Biegają, starają się i z pewnością ten 1 punkt ich w pełni zadowoli

45'

Koniec 1 połowy. Zapraszam po przerwie. Po pierwszej połowie mamy 1:1. Gole dla gości to piękne uderzenie Goetzego a wyrównanie to chyba błąd obrony BVB.

44'

Casteels dobrze broni strzał Reusa

42'

Piszczek w akcji prawą stroną boiska jednak skutecznie zatrzymany przez rywala. Bardzo dużo błędów z obu stron oglądamy w tym fragmencie

39'

No i po golu na 1:1 mamy chwilę spokojnej gry z obu stron. Kolejny raz minimalizm BVB został ukarany

38'

Gundoganowi upiekło się tym razem, że nie zobaczył żółtek kartki ponieważ faulem taktycznym powstrzymał Weisa

36'

G o o o l l l l l l ! ! ! ! ! Schipplock z bliska mimo asysty dwóch rywali pokonuje bramkarz Borussii i mamy remis !!!

34'

Stephan Schröck wypada po szybkiej akcji poza końcową linię boiska i od bramki zaczynają goście

32'

Volland zatrzymany przez Subotica w polu karnym BVB. Dobre zawody rozgrywa dziś defensor Borussi

30'

Po pięknej indywidualnej akcji Reusa do piłki dopada Lewandowski ale lepszy okazuje się golkiper gospodarzy

30'

Pół godziny gry za nami. BVB osiągnęła to co chciała czyli prowadzi 1:0. Poziom gry jednak nie powala na kolana

27'

G o o o o l l l l l ! ! ! ! ! ! Goetze uderzył kapitalnie z narożnika pola karnego i Casteels musiał skapitulować !!!

26'

Voland w indywidualnej akcji jednak na pozycji spalonej

24'

Schröck w swoim polu karnym świetnie zatrzymuje Błaszczykowskiego

23'

Casteels dobrze uprzedza Lewandowskiego w walce o górną piłkę

21'

Gospodarze widząc, że Borussia nie zachwyca próbują strzelać na bramkę gości. Uderzenia jednak są najczęściej niecelne

19'

Błąd Weidenfellera po rzucie wolnym w wykonaniu Rudego. Bramkarz BVB źle wybija piłkę, która trafia w głowę rywala. Futbolówka jednak przelatuje nad bramką

17'

Kolejna świetna interwencja Subotica we własnym polu karnym

14'

Goetze po indywidualnej akcji strzela z 15 metrów wprost w bramkarza

13'

Mało emocjonujący początek tego meczu w wykonaniu obu zespołów

12'

Roman Weidenfeller od swojej bramki rozpoczyna kolejną akcję Borussi

11'

Hummels próbuje dograć za plecy obrońców do wychodzącego Lewandowskiego ale szybszy okazał się tym razem belgijski bramkarz gospodarzy

9'

Przed momentem grający dziś na lewej stronie obrony Błaszczykowski świetnie powstrzymał kontrę rywali

8'

Bardzo niepewnie w obronie poczynają sobie zawodnicy Hoffenheim jednak goście nie potrafią tego wykorzystać.

15:36

Jakub Błaszczykowski rozpoczął to spotkanie na pozycji lewego obrońcy! Eksperymentuje na całego Juergen Klopp.

6'

Doskonała okazja Leitnera po rykoszecie. Świetnie jednak wyszedł z bramki bramkarz gospodarzy i zatrzymał pomocnika z Dortmundu

4'

Goetze fauluje Becka i rozpoczną od rzutu wolnego gospodarze

2'

Pierwszy korner dla BVB

1'

Pierwsza akcja dwójki Reus-Goetze jednak zatrzymana przez obrońców

1'

Mistrz Niemiec rozpoczyna spotkanie!!

15:29

Przywitanie, losowanie i za moment zaczynamy!!

15:27

Już za moment początek spotkania. Zawodnicy wychodzą na boisko. Przyjdzie im dziś grać w padającym śniegu

15:17

W tym roku jeszcze piłkarzy Juergena Kloppa czeka jedno spotkanie - 19.12 spotkają się w 3 rundzie Pucharu Niemiec z Hannoverem

15:12

Ławka rezerwowych gospodarzy: Jens Grahl, Patrick Ochs, Roberto Firmino, Takashi Usami, Denis Streker, Eren Derdiyok, Joselu

15:11

Ławka rezerwowych BVB: Mitchell Langerak, Felipe Santana, Marcel Halstenberg, Ivan Perisic, Oliver Kirch, Jonas Hofmann, Julian Schieber

15:08

Już za 20 minut początek ostatniego ligowego spotkania w 2012 roku mistrza Niemiec. Borussia w spotkaniu wyjazdowym spotka się z 1899 Hoffenheim