Wigan AthleticWikimedia
0 : 1
Arsenal LondynArsenal Londyn
96'

Wigan przegrywa z Arsenalem po słabym meczu 0:1. Za wspólne 90 minut dziękuje Szura Bartłomiej i zapraszam na kolejne relacje LIVE na Ekstraklasa.net.

93'

Ostatnia zmiana w zespole Kanonierów

90'

4 minuty dolicza sędzia

89'

Gomez zmienia Maloneya

88'

Walka, walka, walka ale bramek brak

86'

Maloney otrzymał kartkę za faul

83'

Arsenal zamknięty na swojej połowie. Czy walczący ambitnie gospodarze zdążą wyrównać?

82'

Znów przed szansą był Kone ale tym razem Niemiec w barwach Arsenalu sobie poradził

80'

Podolski schodzi z boiska

78'

Wigan próbuje ambitnie odrobić stratę ale jak do tej pory goście bardzo umiejętnie się bronią

77'

Zmiana także w zespole gospodarzy

75'

Ramsey wchodzi na boisko zmieniając Chamberlaina

73'

Płynna akcja gospodarzy zakończona strzałem David Jonesa minimalnie obok słupka

73'

Oxlade-Chamberlain uderza na bramkę, piłkę odbija obrońca i mamy rzut rożny po ktorym jednak nie było zagrożenia dla bramki Wigan

71'

Dwie świetne interwencje polskiego bramkarza w barwach Arsenalu. Najpierw po strzale Figueroa a potem Kone świetnie broni Szczęsny

68'

Per Mertesacker wybija piłkę na rzut rożny po dośrodkowaniu Maloneya. Z tego stałego fragmentu gry jednak nic nie wynika

66'

Walcott ładnie chciał w polu karnym Wigan przepuścić piłkę do Wilshere'a ale wmieszał się w to wszystko obrońca i wybił piłkę

62'

Rzut karny nieco kontrowersyjny ale powtórki telewizyjne wykazały, że arbiter się wybroni ze swojej decyzji

60'

G o o o o l l l l l ! ! ! ! Arteta pewnie z 11 metrów po faulu w polu karnym Beausejoura. Faulowany był Walcott.

59'

Rzut karny dla gości !!

59'

Kolejne niedokładne zagranie w ofensywie piłkarzy Arsenalu i kolejna szansa dla Wigan na kontrę. Tak mniej więcej wygląda to spotkanie od kilkudziesięciu minut

55'

Lewa strona Arsenalu dziś bardzo zawodzi co może być przyczyną iż faworyt męczy się z outsiderem

52'

Fatalnie marnuje rzut wolny z 20 metrów Podolski strzelając w mur

50'

Ali Al Habsi świetnie obronił strzał Walcotta z 5 metrów

48'

Maloney zablokowany przez bardzo wolnego dziś Mertesackera

46'

Arsenal zaczyna drugą połowię

14:46

Arsenal już na boisku, czekamy na Wigan

45'

Sędzia końćzy pierwsze 45 minut. Ta część spotkania przebiegała niespodziewanie pod dyktando gospodarzy. Arsenal nie potrafi znaleźć "złotego środka" na obronę Wigan. Zapraszam za kilkanaście minut na drugą połowę.

45'

2 minuty dolicza sędzia

44'

Szybka akcja gości na zakończenie 1 połowy kończy się rzutem rożnym

42'

Za przerwanie akcji wślizgiem od tyłu

40'

Szkoleniowiec Arsenalu ze spokojem obserwuje grę swoich podopiecznych

40'

Cazorla próbował zagrać do będącego przed bramką Walcotta ale robi to niedokładnie po raz kolejny

39'

Jean Beausejour na minimalnym spalonym

37'

Shaun Maloney w polu karnym był w dogodnej okazji ale został zablokowany. Od bramki Szczęsny, który źle wybija piłkę i ta wychodzi na aut

34'

Theo Walcott zablokowany przy strzale z 7 metrów!!

33'

Kolejna prostopadła próba podania do Kone jednak niedokładna i piłkę przejął Szczęsny

31'

Niedokładne dośrodkowanie Stama, od bramki Szczęsny. Mimo tego trzeba pochwalić za dobrą grę w ofensywie Wigan

30'

Stam dobrze dośrodkowuje z prawej strony, jednak świetnie interweniuje Szczęsny łapiąc piłkę

29'

1/3 meczu za nami. Jak do tej pory gospodarze dobrze sobie radzą z faworyzowanymi gośćmi.

27'

Dobra wrzutka Artety z rzutu wolnego zostaje wybita przez obrońców gospodarzy

25'

Niesamowitą okazję zmarnował Arouna Kone, który uciekł Mertesackerowi jak bmw Fiatowi 125P ale będąc sam przed Szczęsnym nie trafił w bramkę

22'

Roberto Martinez nerwowo reaguje i instruuje swoich zawodników

20'

Uderzenie Wallcota zablokowane po akcji Gibbsa

19'

Gospodarze rozgrywają piłkę w okolicach linii środkowej mając cały czas kłopoty z przedostaniem się pod bramkę Szczęsnego

16'

Znów Podolski z narożnika pola karnego uderza na bramkę - piłka tym razem przelatuje nad bramką

16'

Cazorla w dogodnej sytuacji źle przyjmuje piłkę i futbolówkę przejmują rywale

14'

Gospodarze próbują zorganizować kontrę i po podaniu di Santo Kone nie doszedł do podania

12'

Uderzenie Podolskiego z 16 metrów zablokowane przez obrońców

11'

Alex Oxlade-Chamberlain w sytuacji sam na sam zostaje zablokowany i po rzucie rożnym gospodarze zażegnali niebezpieczeństwo

9'

Arouna Kone znalazł się sam przed Wojciechem Szczęsnym ale sędzia odgwizdał spalonego

7'

Gospodarze próbowali zaatakować bramkę Szczęsnego ale obrońcy Arsenalu bez problemu sobie z kontrą poradzili i budują kolejny atak

4'

Spokojny początek tego spotkania. Aresanal na początku zaatakował ale teraz gra się wyrównała

3'

Bacary Sagna po ładnej indywidualnej akcji wywalczył rzut rożny

1'

Zaczynają gospodarze!!

13:41

Zawodnicy wychodzą na boisko. Za moment początek tego spotkania

13:22

Nieobecni w zespole Wengera: André Santos, A. Diaby, Ł. Fabiański

13:22

Nieobecni w zespole gospodarzy: R. Miyaichi, Crusat, G. Caldwell, A. Alcáraz, B. Watson

13:20

Zdecydowanym faworytem tego meczu jest zajmujący 5 miejsce w tabeli Arsenal. Rywalem Londyńczyków zajmują dopiero 18. miejsce w ligowej tabeli

13:18

Rezerwowi Arsenalu: L. Koscielny, A. Ramsey, F. Coquelin, A. Arshavin, V. Mannone, C. Jenkinson, Y. Gervinho

13:16

Rezerwowi gospodarzy: G. Caldwell, M. Pollitt, Jordi Gómez, C. McManaman, M. Boselli, F. Fyvie, Román Golobart

13:00

Do rozpoczęcia spotkania pozostało 45 minut - za moment postaram się zaprezentować składy obu zespołów