A jednak nie mamy bramki! Guzan broni strzał Piazona!

Nie mamy kolejnej bramki, Oscar trafił tylko w boczną siatkę.

Aleee bramka !!! Eden Hazard!!!!

82'

I ostatnia zmiana w drużynie gości.

80'

Do karnego podszedł faulowany przez Herda Oscar i precyzyjnym uderzeniem umieścił piłkę w bramce.

79'

Gooolll! Oscar !!!

78'

Jedenastka dla Chelsea Londyn!

77'

Przed chwilą wprowadzony Piazon, podał świetne podanie do Ramireza, a ten błyskawicznym uderzeniem podwyższył wynik spotkania.

76'

Gooolll Ramirez!

75'

Ostatnia zmiana w Chelsea Londyn. Za Juana Mate pojawi się Lucas Piazon.

74'

Andreas Weimann zdecydował się na uderzenie zza pola karnego, ale było ono niecelne.

18:26

18:26

69'

Oscar chwilę po pojawieniu się na boisku mógł zdobyć bramkę ale fatalnie spudłował z bliska.

68'

Kolejna zmiana w Chelsea. Oscar pojawił się za Torresa.

67'

Cesar Azpilicueta uderzył z prawej strony, Był to nieprzyjemny strzał, ale nie zobaczyliśmy kolejnej bramki na Stamford Bridge.

66'

Zmiana w Aston Villi to Ireland za Westwooda, a w Chelsea za Lamparda pojawił się Ramirez.

59'

Wspaniałe uderzenie Franka Lamparda zza pola karnego, dzięki któremu Chelsea Londyn prowadzi już 4:0!

58'

Goooll! Frank Lampard!!!

56'

Podwójna zmiana w Aston Villi. Z boiska zszedł Eric Lichaj, a za niego pojawił się Bennett.

56'

Uderzenie Ashleya Cola minęło bramkę gości.

52'

Uderzenie Fernando Torresa po rykoszecie wychodzi poza plac gry. Za chwilę po dośrodkowaniu z rzutu rożnego zza pola karnego uderzył Lampard, ale trafiła ona w ręce Guzana.

50'

Ale okazja Chelsea Londyn! Moses podał do Maty, który znalazł się przed bramkarzem gości. Hiszpan uderzył na bramkę, ale fantastyczną interwencją popisał się Brad Guzan!

46'

Z rzutu rożnego dośrodkowywał Eden Hazard, ale zbyt lekko i piłkę wybił jeden z defensorów gości.

46'

Rozpoczynamy drugą część spotkania.

17:50

Koncertowa gra Chelsea Londyn, która w pierwszej połowie zdobyła trzy bramki. Miejmy nadzieję że, w drugiej części spotkania także zobaczymy kolejne trafienia.

46'

Koniec pierwszej części spotkania!

45'

Sędzia doliczył jedną minutę.

43'

Chelsea - Aston Villa

41'

Po stracie Mosesa, swoją szansę mieli piłkarze Aston Villi, ale na spalonym znalazł się Christian Benteke.

38'

Po podaniu Lamparda, na uderzenie zza pola karnego zdecydował się David Luiz, piłka wpadła jednak wprost w ręce Brada Guzana.

37'

Szykuje się na pogrom Aston Villi na Stamford Bridge! Piłkę po dośrodkowaniu z rzutu rożnego przyjął i uderzył Cahill. Dobrą interwencją popisał się Brad Guzan, jednak przy dobitce Ivanovica, nie miał już szans.

34'

Goollll! Ivanović!!!

32'

Tym razem rzut wolny wykonywał Mata, ale piłka odbiła się od muru i wyszła poza boisko.

30'

30'

I Chelsea wykorzystała tą okazję! Na wykonanie rzutu wolnego zdecydował się David Luiz i atomowym uderzeniem umieścił piłkę w bramce.

29'

Gollll! David Luiz!!!

29'

Faulowany przed polem karnym był Hazard i Chelsea Londyn stanie przed okazją do strzelenia kolejnego gola.

23'

Ashley Cole dośrodkowywał w pole karne do Torresa, który mógł być faulowany przez jednego z obrońców, ale w tej sytuacji gwizdek sędziego milczał.

20'

David Luiz popisał się dobrym podaniem do Juana Maty, który znalazł się przed bramkarzem, niestety w ostatnim momencie piłkę wybił mu jeden z defensorów gości.

18'

Mata starał się podawać do Hazarda, ale podanie piłki górą nie było dobrym pomysłem.

11'

Prawą stroną przedzierał się Brett Holman, który wywalczył rzut rożny. Stały fragment gry nie przyniósł jednak zagrożenia pod bramką Chelsea Londyn.

10'

Dobre dośrodkowanie z prawego skrzydła Mosesa, ale zamiast Torresa, do piłki dopadł jeden z defensorów gości.

6'

Po raz kolejny piłkę do Fernando Toressa starał się zagrywać Cesar Azpilicueta, ale tym razem była zbyt mocno zagrana i trafiła w ręce bramkarza gości.

5'

Z prawej strony dośrodkowywał Cesar Azpilicueta, do piłki wyskoczył Fernando Torres i wspaniałym uderzeniem głową umieścił ją w bramce.

3'

3'

Goollll Torres!!

2'

Pierwszy rzut wolny po faulu na Torresie. Do piłki podszedł Frank Lampard, ale uderzył wprost w mur.

1'

Rozpoczynamy pierwszą część spotkania!

16:54

Ławka rezerwowych Aston Villi: Given, Ireland, El Ahmadi, Albrighton, Delph, Bowery, Bennett

16:51

Ławka rezerwowych Chelsea Londyn: Ramires, Oscar, Paulo Ferreira, Marin, Turnbull, Lucas Piazon, Ake

16:50

Zwycięstwo pozwoli Chelsea Londyn powrócić na trzecie miejsce w tabeli, natomiast goście będą walczyć o powiększenie przewagi nad strefą spadkową.