1. połowa0 : 2
15:42

Dziękuję za uwagę!

15:42

Mecz mógł się podobać. Gdyż Newcastle do końca grało o punkty. Górą okazali się goście, którzy dzięki tej wygranej pomniejszyli stratę w tabeli do Czerwonych Diabłów.

94'

Koniec meczu! City wygrywa 3:1!

93'

Trzech zawodników City na jednego obrońcę Srok. Wydaje się że powinna paść bramka, ale piłkę Dzęko wybił właśnie defensor.

90'

Sędzia przedłużył spotkanie o 3 minuty.

88'

Aguero mógł zgrywać do Dżeko, ale zdecydował się na indywidualną akcję, w której fatalnie spudłował, mając przed sobą tylko bramkarza.

79'

Shola Ameobi zastąpił na boisku Cisse,

85'

Aguero zgrywa do Silvy, ale Hiszpana uprzedził Coloccini i zgrał piłkę do bramkarza.

83'

Zmiana w Newcastle. Simpsona zastępuje Ferguson.

80'

Zmiana w City. Lescott zastąpił Teveza.

79'

Zabaleta znalazł się w polu karnym z piłką i zgrał ją na piąty metr, gdzie Yaya Toure skierował ją do bramki.

77'

Goolll ! Yaya Toure!

76'

Jonas Gutierrez uderza w polu karnym, ale dobrą interwencją popisuje się po raz kolejny Joe Hart.

74'

Zmiana także w Newcastle. Z boiska schodzi Tiote, a wchodzi Marveaux.

72'

Zmiana w City. Za Kolarova pojawił się Dżeko.

70'

Aguero dośrodkowywał z lewej strony, przewrotką popisał się Tevez, ale nie trafił w piłkę.

69'

Demba Ba uderza zza pola karnego, ale zbyt lekko by zagrozić Hartowi.

66'

Kolarov zgrywał z lewej strony do nadbiegających napastników, ale piłkę na rzut rożny wybił Coloccini.

64'

Newcastle United - Manchester City

63'

Anita zbyt długo zwlekał na uderzenie, dlatego piłkę zdążył wybić mu Garcia. Chwilę potem po dośrodkowaniu z rzutu wolnego, w boczną siatkę trafił Demba Ba.

60'

Z prawej strony pola karnego zagrywał Zabaleta, ale żaden z napastników nie był w tym miejscu gdzie zagrywał Argentyńczyk.

58'

Tiote strzela zza pola karnego, ale bardzo niecelnie.

55'

Żółta kartka dla Percha, za wcześniejszy faul. Sędzia poczekał jak się zakończy akcja i dopiero ją pokazał.

51'

Krótko wykonany rzut rożny. Piłka trafia do Colocciniego, który dośrodkował w pole karne gości, gdy wszyscy już je opuszczali. Znalazł się tam Demba Ba i pokonał Joe Harta!

50'

Goooollll! Demba Ba!

48'

Santon wbiegł w pole karne i zdecydował się na uderzenie, bramki jednak nie ma, bo piłka trafiła tylko w boczną siatkę.

46'

Diote podaje piłkę do Samba Ba, ale ląduje ona w rękach Harta.

46'

Rozpoczynamy drugą część spotkania!

14:35

The Citizens do przerwy prowadzą dwoma bramkami, nie musiało wcale tak być, gdyż swoje okazje na strzelenie bramki mieli także piłkarze Newcastle. Na posterunku stał jednak Hart, który kilkakrotnie popisał się świetnymi interwencjami.

48'

Koniec pierwszej połowy!

48'

Na spalonym Kolarov i od bramki rozpocznie Krul.

46'

Sędzia do pierwszej połowy doliczył trzy minuty.

45'

Simpson dośrodkowywał do Cisse, ale w ostatniej chwili na rzut rożny piłkę wybił Zabaleta.

40'

Chwilę przed bramką nastąpiła zmiana, w której kontuzjowanego Nasriego zastąpił Kolarov.

39'

Do piłki dośrodkowanej z rzutu rożnego wyskoczył Garcia i uderzył. Na linii bramkowej stał Santon, ale zkiksował i piłka wpadła do bramki.

39'

Gollll. Javi Garcia!

37'

Żółta kartka dla Aguero za faul na jednym z zawodników gospodarzy.

32'

Coloccini w starciu z Tevezem uderza go łokciem w głowę, ale sędzia uznał że było to nieumyślne i nie ukarał obrońcy Srok.

31'

Demba Cisse uderza na bramkę zza pola karnego, ale niecelnie.

29'

Trójkowa akcja Manchesteru City! Tevez do Silvy, Hiszpan do Aguero, ale ostatni z nich nie trafił w bramkę!

28'

Żółta kartka dla Simpsona za brzydki faul na Silvie.

26'

Mike Williamson uderza z bliska na bramkę, ale fantastyczną interwencją popisał się Joe Hart!

24'

Z prawej strony podążył Tevez, ale zamiast szybko podać, zdecydował się na indywidualną akcję, w której stracił piłkę.

20'

Newcastle United - Manchester CityNewcastle United - Manchester City

18'

100% okazja dla The Citizens! Nasri z ostrego kąta prosto w słupek, a dobitka z bliskiej odległości wybita przez jednego z obrońców na korner!

18'

Nasri podążył prawą stroną i podał do Silvy. Hiszpan minął w polu karnym jednego z obrońców, ale kolejny wybił mu piłkę spod nóg.

15'

Pierwsza kartka w tym spotkaniu, dla Mika Williamsona.

14'

Jeszcze jedna idealna piłka Nasriego w pole bramkowe, Carlosowi Tevezowi zabrakło centymetrów, by wpisać się na listę strzelców.

12'

Bramkarz Newcastle ratuje swój zespół znakomicie broniąc uderzenie Aguero!

10'

GOOOOOOOOL!! Sergio Aguero zamyka z bliska akcję Samira Nasriego!

7'

Pierwsze minuty zdecydowanie dla gospodarzy. Tym razem Demba Ba nieprzepisowo zatrzymał Kolo Toure.

4'

Świetna interwencja Joe Harta po rzucie rożnym! Ostro dośrodkowywał Jonas Gutierrez.

2'

Ale okazja gospodarzy! Po dośrodkowaniu z prawej strony boiska, w polu karnym na bramkę uderzał Papiss Demba Cisse. Na posterunku stał jednak Joe Hart, który uratował drużynę przed stratą bramki.

1'

Rozpoczynamy pierwszą połowę!

13:33

Ławka rezerwowych Newcastle United: Bigirimana ,Elliot, Marveaux, Shola Ameobi, Sammy Ameobi, Ferguson, Tavernier

13:32

Ławka rezerwowych Manchesteru City: Lescott, Džeko, Sinclair, Kolarov, Pantilimon, Razak, Rekik

13:29

Ostatni pojedynek pomiędzy Srokami a The Citizens rozegrany został w maju, gdzie na St. James' Park padł wynik 0:2. Bohaterem spotkania został Yaya Toure, który zdobył dwie bramki dla zawodników z Manchesteru.

13:27

W drużynie gospodarzy zgodnie z przewidywaniami nie zobaczymy Hatema Ben Arfy, któremu powróciły problemy ze ścięgnem udowym. Podobnie ma się rzecz do The Citizens, osłabione w tym spotkaniu brakiem swojego kapitana Vincenta Kompany’ego.

13:23

Witamy podczas relacji spotkania 17 kolejki Premier League, w którym Newcastle United podejmie na własnym stadionie Manchester City, pragnący zmazać plamę po ostatniej przegranej w derbach Manchasteru.