Celta VigoCelta Vigo
23:50

Żegnam się bardzo serdecznie. Dobranoc

23:49

Atletico po rundzie jesiennej ma 40 punktów i niezależnie od wyniku jutrzejszego spotkania Realu z Mallorcą, "Rojiblancos" pozostaną wiceliderem Primera Division

93'

Ostatni gwizdek sędziego

92'

Ładna okazja Ardy Turana, który z zerowego konta, z lewej strony pola karnego strzelał, ale odbił piłkę Varas

90'

Trzy minuty potrwa jeszcze to spotkanie.

90'

Faulowany Arda Turan z lewej strony boiska po pięknej akcji Falcao

88'

Rzut wolny wykonuje Aspas, ale poślizgnął się i oddał beznadziejny strzał

87'

Druga żółta kartka Mirandy. Brazylijczyk dotyka piłki ręką, tuż przed własnym polem karnym

85'

Ostatnia zmiana w ekipie z Vigo. Wchodzi de Lucas, w miejsce Fernandeza

83'

Świetna okazja Atletico, w efekcie której Falcao dostaje żółtą kartkę

81'

Odpowiedź Celty. Ładnie przedarł się Mallo z prawej strony pola karnego, ale jego strzał powędrował obok bramki Courtoisa

79'

Świetne uderzenie Adriana z ok. 18 metrów, lewą nogą pod poprzeczkę

78'

GOOOOOOOOOOOOOOL!!!

77'

Ostatnią zmianę mamy w Atletico. Schodzi Cisma, a zastępuje go Raul Garcia

75'

Drugiej zmiany dokonuje Paco Herrera. W miejsce Insy pojawia się Vila

74'

Atletico próbuje sforsować obronę Celty, ale wszystkie akcje kasowane są w okolicach bramki Varasa

72'

Zmiana w Atletico. Za Costę pojawia się Adrian

71'

Mallo leży na boisku

70'

Dobra akcja Falcao. Jego strzał prześlizgnął się po nodze obrońcy, rzut rożny

68'

Rzut rożny dla Atletico, jednak dośrodkowanie zbyt głębokie i łapie Varas

66'

Tym razem zmiana w Celcie. Wchodzi Bermejo za Lopeza

61'

Żółta kartka dla Varasa

59'

Będzie zmiana w Atletico. Za Gabiego wchodzi Rodriguez

55'

Drugie wejście łokciem Mirandy w Aspasa, tym razem bliżej własnej bramk i żółta kartka

54'

Brzydkie wejście Mirandy, w środku boiska uderzył łokciem Aspasa

52'

Rożny dla Celty, ale niebezpieczeństwo zażegnali obrońcy Atletico

50'

Zaskakujące rozegranie rzutu wolnego przez Atletico, obok bramki strzelał Miranda

49'

Strzał obok bramki Lopeza

48'

Strzelał Juanfran, wysoko nad bramką

46'

Drugie 45 minut rozpoczyna Celta

22:49

Przez pierwsze 45 minut przeważało Atetico. Na prawej stronie szarpał Juanfran. To po jego dośrodkowaniach "Rojiblancos" mieli najlepsze okazje. Celta próbowała z kontry, jednak wszystkie jej akcje, były kasowane przez obrońców daleko od bramki Courtoisa

46'

Nic już więcej nie zdarzy się w pierwszej połowie. Czas na przerwę

45'

Doliczona minuta

43'

Okazja dla Atletico, pada w polu karnym Costa i nie ma jedenastki

41'

Leży na boisku Cabral, gra przerwana

37'

Po rzucie rożnym Atletico, kolejna kontra Celty, jednak Krohn - Dehli stracił piłkę

36'

Strzelał Falcao, piłkę pewnie złapał Varas, ale i tak Kolumbijczyk był na spalonym

34'

Dobry kontratak Celty, ale Aspas sam z przodu nie poradził sobie z obrońcami Atletico

32'

Dobry strzał Ardy Turana, ale prosto w ręce Varasa

30'

Pierwszy groźny strzał piłkarza Celty, Fernandeza, jednak głową obok bramki

28'

Diego Costa świetnym wślizgiem zaatakował piłkę po centrze Juanfrana, ale po raz kolejny piłka wędruje obok słupka

28'

Dobre dośrodkowanie z prawej strony, ale strzał Godina głową niecelny

26'

Wolny dla Atletico po faulu na Falcao

23'

Diego Costa ładnie ograł na lewej stronie Bellvisa i podał do Falcao, ale Kolumbijczyk naciskany przez oborońcę wywalczył tylko rożnego

20'

Ładnie akcję budowało Atletico, ale skończyła się ona niecelnym dośrodkowaniem

18'

Znowu Juanfran dośrodkowywał, ale nie sięgnął piłki Falcao

13'

Atletico przeważa, tym razem w słupek z ok. 16 metrów strzelał Koke

12'

Niezła okazja dla Atletico i rzut rożny po strzale Diego Costy

9'

Kolejne dobre dośrodkowanie Juanfrana z lewej strony, jednak głową obok bramki strzelał Koke

7'

Było groźnie po rzucie rożnym dla Celty, ale ładnie na przedpolu piłkę wypiąstkował Courtois

6'

Szuka swojej okazji Atletico, dobre dośrodkowanie Juanfrana, ale piłkę wybijają obrońcy

4'

Pierwszy strzał oddaje Alex Lopez, ale piłka poszybowała wysoko nad bramką

1'

Pierwszy gwizdek sędziego i od środka rozpoczynają gospodarze

21:57

Piłkarze już na boisku, czekamy na rozpoczęcie spotkania

21:56

Na trybunach pojawił się selekcjoner reprezentacji Hiszpanii, Vicente del Bosque

21:54

Na Vicente Calderon Atletico nie przegrało od kwietnia. W sumie to już 17 spotkań bez porażki "Rojiblancos" na własnym obiekcie. Ciekawe czy tą passę da radę przełamać Celta.

21:49

Ławki rezerwowych: Atletico: Asenjo, Suarez, Adrian, Raul Garcia, Rodriguez, Diaz, Emre Celta: Alvarez, Vila, Bermejo, Bustos, Joan Tomas, Toni, de Lucas

21:45

Dobry wieczór, Michał Przybycień Zapraszam na relację live z meczu 17 kolejki Primera Division pomiędzy Atletico Madryt i Celtą Vigo.