Niespodzianka na Santiago Bernabeu. Real zremisował z Espanyolem 2:2.

W kapitalnej sytuacji znalazłby się Morata, gdyby opanował piłkę.

Fabio Coentrao wrzucił długą piłkę na aferę. Obrońcy Espanyolu interweniowali bez zarzutu.

Arbiter doliczył cztery minuty.

90'

Di Maria uderzał z dystansu. Piłkę złapał golkiper Espanyolu.

88'

Wprowadzony na boisku w drugiej połowie Juan Albin okazał się katem Realu. Po rzucie rożnym piłkę zgrał Moreno, a z 5. metra Casillasa pokonał Albin pewnym strzałem po długim rogu.

88'

GOOOOOL! 2:2 Albin

87'

Zamieszanie w polu karnym Realu. Najpierw strzału próbował Colotto, a potem Sergio Garcia, jednak oba strzały zostały zablokowane.

86'

Ronaldo uderzał z około 20 metrów. Strzał był zbyt lekki i skierowany niemal w środek bramki. To nie mogło zaskoczyć Kiko Casilli.

85'

Piłkę po rzucie wolnym dla Espanyolu trącił zawodnik z Katalonii, a Joan Capdevila mógł z 5 metrów trafić do siatki, jednak fatalnie przestrzelił.

83'

Cristiano Ronaldo wziął rozbieg i... trafił w mur.

82'

Kolene przewinienie. Tym razem faulował Portugalczyk Simao Sabrosa. Będzie rzut wolny dla Królewskich z około 35 metrów.

80'

Real spokojnie rozgrywa piłkę, nie forsując tempa. Czyżby Królewscy zadowolili się jednobramkowym prowadzeniem?

79'

Kolejna żółta kartka. Tym razem żółtko obejrzał Cristiano Ronaldo.

78'

Victor Sanchez, wychowanek La Masii, sfaulował Sergio Ramosa i obejrzał żółty kartonik.

77'

Javi Lopez nieczystym wślizgiem zatrzymał Ronaldo. Od wolnego Real.

75'

Efektowna akcja jak po sznurku Realu. Ronaldo zagrał nad obrońcami piłkę do Oezila, który odegrał do Moraty. Napastnik Królewskich przeniósł piłkę głową nad poprzeczką.

74'

Za Callejona na boisku pojawił się Morata.

73'

Do wejścia na boisko szykuje się Alvaro Morata.

72'

Efektona akcja dwójki Di Maria - Callejon. Ten drugi uderzał z powietrza, ale nieczysto trafił piłkę i Casilla pewnie interweniował.

70'

Za Joana Verdu na bosiku melduje się Albin.

69'

Xabi Alonso ukarany żółtą kartką

67'

Kolejna akcja na prawym skrzydle Alfonso. Ta akcja musiała skończyć się niepowodzeniem, ponieważ żaden z kolegów nie wsparł skrzydłowego.

66'

Christian Alfonso szarżował w polu karnym, jednak Ramos spokojnie wyczekał skrzydłowego Espanyolu i będzie róg dla Katalończyków.

65'

Real wychodził z szybką kontrą, jednak Oezil został zatrzymany nieczystym zagraniem.

64'

Fatalny błąd defensywy Espanyolu Ronaldo znalazł się w idealnej sytuacji, ale liniowy odgwizdał spalonego.

62'

Ronaldo szybko przedarł się lewą stroną, jego wrzutka zakończyła się rzutem rożnym.

61'

Christian Alfonso ukarany żółtą kartką

60'

Real - EspanyolReal - Espanyol

58'

Po kontrze Angel Di Maria podawał do Ronaldo w pole karne. Portugalczyk fatalnie skiskował, nie trafiając w piłkę.

58'

Za Alvareza wchodzi Capdevila

57'

W odpowiedzi akcja Espanyolu. alfonso przedzierał się skrzydłem, wrzucił piłkę w pole karne, ale tu pewnie interweniował Ramos.

55'

Angel Di Maria mocno uderzył piłkę odbiła, która się jeszcze od jednego z rywali i zatrzymała się na poprzeczce bramki Kiko Casilli.

53'

Verdu przerzucił piłkę nad Alvaro Arbeloą, byłaby bramka, ale Coentrao wybił futbolówkę, która niechybnie zmierzała do siatki.

51'

Oezil padł przed polem karnym, ale sędzia nie dopatrzył się przewinienia.

50'

Sami Khedira strzelał po podaniu Callejona. Casilla z trudem obronił.

48'

Cristiano Ronaldo popisał się efektownym podaniem zza siebie do Fabio Coentrao, który wygrał pojedynek z Javi Garcią i płaskim strzałem po długim rogu zaskoczył bramkarza Espanyolu.

48'

GOOOOLLL! 2:1 dla Realu. Coentrao.

47'

Prawą strona dynamicznie pociągnął Angel Di Maria, który minął dwóch zawodników Espanyolu, jednak dośrodkowanie w pole karne nie było precyzyjne.

46'

Espanyol rozpoczął 2. połowę.

46'

Za Lukę Modricia wchodzi Angel Di Maria.

45'

Sędzia kończy 1. połowę.

45'

Sami Khedira dośrodkował piłkę z prawej strony, Ronaldo wyskoczył do niej i piętą wpakował futbolówkę do bramki Espanyolu

45'

GOOOOL!!!! 1:1 Cristiano Ronaldo

45'

Sędzia doliczył jedną minutę do pierwszej połowy.

45'

Oezil ładnie przedarł się prawym skrzydłem. Ostro wrzucił piłkę w pole karne, jednak tutaj najlepiej ustawieni okazali się defensorzy Espanyolu.

43'

Sergio Ramos wybił piłkę po niezbyt dokładnej centrze.

42'

Będzie rzut wolny spod linii bocznej dla Espanyolu z około 35 metrów przed bramką Casillasa.

41'

Szybka kontra Realu. Cristiano Ronaldo znalazł się w dogodnej sytuacji strzeleckiej w polu karnym. Casilla obronił płaski strzał Portugalczyka.

40'

Po kornerze piłka trafiła do Sergio Garcii, który uderzył ponad poprzeczką.

39'

Sergio Garcia prostopadłym podanie chciał uruchomić Alfonso, podanie było odrobinę za mocne. Skrzydłowy Espanyolu powalczył do końca o futbolówkę i będzie miał rzut rożny.

37'

Dośrodkowanie w pole karne Fabio Coentrao w kierunku Cristiano Ronaldo. Zagranie było zbyt wysokie by CR7 doszedł do tej piłki.

36'

Przy linii bocznej intensywnie rozgrzewa się Angel Di Maria.

35'

Real cały czas w posiadaniu piłki, jednak obrona Espanyolu mądrze się asekuruje i odcina od piłek ofensywnych graczy Królewskich.

33'

Casilla pewnie łapie piłkę po kornerze Alonso.

32'

Real od razu ruszył do ataku. Sami Khedira próbował sforsować defesywę Katalończyków, w akcji pomagał mu jeszcze Oezil, który jednak stracił piłkę.

31'

Fenomenalne, prostopadłe podanie od Verdu do Sergio Garcii, który idealnie w tempo wbiegał w pole karne. Napastnik Espanyolu precyzyjnym strzałem po długim rogu nie dał szans Casillasowi.

31'

GOOOOL!!! Dla Espanyolu. Sergio Garcia!

29'

Długa piłka do Callejona, który nie najlepiej przyjmował futbolówkę i skutecznie Hiszpanowi spod nóg wygarnął ją Moreno.

28'

Za Mubaraka Wakaso wchodzi Alfonso.

26'

Real podkręcił tempo rozegrania piłki i to od razu przyniosło efekt w postaci doskonałej sytuacji strzeleckiej. Modrić łatwo zwiódł Colotto i znakomicie uderzył po długim rogu, piłka trafiła w słupek.

24'

Był dobra okazja dla Realu, jednak sędzia odgizdał ewidentnego spalonego.

23'

Real miał rzut rożny, ale po centrze Xabiego Alonso nie było zagrożenia dla bramki Espanyolu.

22'

Piłka dość przypadkowo trafiła na szesnastym metrze do Modricia jego uderzenie zostało jednak zablokowane.

20'

Ostro grający w dzisiejszym spotkaniu Mubarak teraz sam leży na na boisku.

19'

Oezil dynamicznie ruszył prawym skrzydle. Obrońcy Espanyolu potroili krycie niemieckiego pomocnika Realu i skutecznie wybili piłkę na aut.

18'

Sergio Ramos długim podaniem znalazł w polu karnym Ronaldo, który chciał sprytnie odegrać partnerowi z zespołu. Obrońcy Espanyolu byli jednak dobrze ustawieni.

16'

W odpowiedzi Espanyol. Zdecydowanie pociągnął lewą strona Simao Sabrosa, który oddał strzał na bramkę Realu. Uderzenie spokojnie wzrokiem odprowadził Casillas.

15'

Pepe idealnie wyskoczył do główki po rzucie wolnym. strzelił jednak prosto w Casillę. W tej sytuacji w polu karnym faulował Sergio Ramos.

13'

Żółta kartka dla Wakaso Mubaraka, który wślizgiem skasował akcję Modricia.

12'

Oezil wrzucał piłkę z rzutu wolnego, w polu karnym główkował Ramos, piłka odbiła się jeszcze od obrońcy Espanyolu i będzie róg dla Królewskich.

10'

Sergio Garcia próbowała ofensywnej akcji. Została ona skutecznie skasowana przez Ramosa.

8'

Po rzucie wolnym z lewej strony Cristiano Ronaldo ostro wrzucił futbolówkę, defensorzy Espanyolu wybili piłkę, która trafiła pod nogi Oezila. Niemiecki pomocnik uderzył z pierwszej piłki. Jego strzał został jednak zablokowany.

6'

Cristiano Ronaldo pociągnął lewą strona boiska dobre 30 metrów. Po czym upadł na murawę, jednak arbiter pokazał, że nic nie było. Gramy dalej.

5'

Luka Modrić otrzymał znakomite podanie od CR7 i sytuacyjnym strzałem próbował zaskoczyć Casillę. Niewiele brakowało.

3'

Szybka wymiana piłek przez graczy Realu i Ronaldo strzelał obok lewego słupka golkipera Espanyolu.

2'

Cristiano Ronaldo został desygnowany przez Jose Mourinho na środek ataku. Zobaczymy jak spiszę się CR7 na tej pozycji.

1'

Pierwszą połowę zaczęli Królewscy.

18:59

Obie jedenastki wychodzą już na murawę Santiago Bernabeu. Za chwilę arbiter spotkania rozpocznie zawody.

18:51

Ławka rezerwowych Espanyolu: Raul Rodríguez, Baena, C. Stuani, J. Albín, Capdevila, Alfonso

18:50

Ławka rezerwowych Realu: Kaka, Ricardo Carvalho, Adan, M. Essien, A. di María, Nacho, Álvaro Morata