2 : 3
manchester unitedManchester United
1. połowa0 : 2
95'

Czerwone Diabły wygrały 147. derby Manchesteru. Pod koniec meczu doszło do skandalicznego wydarzenia - Rio Ferdinand prawdopodobnie został trafiony jakimś przedmiotem z trybun a po gole na 3:2 na boisko wpadło kilku kibiców. Za wspólne 90 minut dziękuje Szura Bartłomiej

93'

Za faul na Rooneyu

93'

Za faul

92'

G o o o o l l l l l l ! ! ! ! ! ! ! Nieprawdopodobne !!!! van Persie pokonał Harta z rzutu wolnego !!! Piłka po rykoszecie od Nasriego wpadła do siatki !!!!

90'

4 minuty doliczył sędzia

88'

Tevez otrzymuje kartkę za przepychankę w polu karnym

87'

Ostatnia zmiana w tym meczu w zespole gości

85'

G o o o l l l l ! ! ! ! Zabaleta atomowym uderzeniem z 16 metrów doprowadza do remisu!!!

84'

Dzeko na boisku

84'

Zmiana w zespole United

83'

Goście przenieśli grę na połowę rywala jednak nie atakują bramki Harta

82'

City walczy ale United świetnie się broni

79'

David Silva po pięknej akcji wpadł w pole karne i oddał atomowe uderzenie, które barkiem obronił David de Gea

77'

Ostatnie minuty to zacięta walka w środkowej strefie boiska jednak bez okazji pod bramkami

75'

Yaya Toure za faul

73'

Rooney ogląda kartkę za faul na Yaya Toure

71'

Znów Aguero zatrzymany przez Smallinga

68'

Tevez utrzymuje się na nogach mimo ataku Evry i uderza za lekko na bramkę gości. Gdyby napastnik City przewrócił się arbiter miałby podstawy do ukarania United rzutem karnym

65'

Ferdinand za kopnięcie Teveza otrzymuje kartkę

65'

Sergio Aguero zablokowany przez Chris Smallinga

63'

Genialny mecz zrobił się nam w ostatnich minutach. MC od momentu wejścia na boisko Teveza zaczął zupełnie inaczej grać.

60'

Powtórki telewizyjne pokazały, że gol Ashleya Younga powinien być uznany!

60'

G o o o o o o l l l l l ! ! ! ! Yaya Tore trafia do bramki po akcji Dawida Silvy !! Ale emocje w derbach Manchesteru!!! Asystę zaliczył Tevez.

59'

van Persie trafia w słupek, Ashley Young trafia do siatki ale sędzia odgwizduje spalonego

57'

Ferdinand doskonale wyprzedził Aguero 4 metry od bramki United.

56'

Aguero z 16 metrów uderza technicznie nad bramką!!

54'

Nasri dostał kartkę za dyskusję z arbitrem

53'

Kolejny raz Tevez na pozycji spalonej

51'

Tevez zmienia Balotelliego, który poszedł do szatni

50'

Aguero minął w pełnym biegu 3 zawodników podał do Samira Nasriego, który jednak nie potrafił przejąć piłki

48'

Utykając Evans opuszcza boisko

47'

Szybko rozpoczęli drugą połowę gospodarze czyli podobnie jak w 1 połowie na samym początku United zepchnięte na swoją połowę

46'

Gramy!!

45'

Sędzia zakończył 1 połowę. Po pierwszych 45 minutach United prowadzi 2:0

45'

2 minuty doliczone

44'

Aguero pada w polu karnym po starciu z Ferdinandem ale sędzia nie reaguje.

43'

Gareth Barry uderza z dystansu obok bramki. To była dobra okazja na bramkę kontaktową!!

41'

da Silve próbował zagrać prostopadle do van Persiego jednak Zabaleta dobrze przeczytał zamysł rywala

40'

Manchester City - Manchester United

39'

City próbują odrobić do przerwy choć 1 bramkę ale rywal jest obecnie doskonale usposobiony.

37'

Young wybija piłkę na rzut rożny po akcji Balotelliego

35'

Robin van Persie na spalonym po podaniu od Valencii

33'

Evans wyciął Nasriego 25 metrów przed bramką

32'

Tom Clevelrey bardzo wysoko nad bramką z 16 metrów.

30'

Ależ pewnie poczynają sobie teraz na boisku zawodnicy Fergusona. Gospodarze wyglądają jak bokser po drugim liczeniu

28'

G o o o o o o l l l l l l ! ! ! ! ! Świetne podanie z prawej strony Rafaela da Silvy do Wayne'a Rooneya, który z 8 metrów po raz drugi pokonał Harta!!!

28'

Rooney za lekko do Clevelrey'a i po kontrze City Tore strzela wysoko nad bramką

27'

W ostatnich minutach to przewaga gości, którzy po zdobyciu bramki poczuli się zdecydowanie pewniej

23'

Genialna odpowiedź Aguero ale ten techniczny strzał broni bramkarz United

22'

Genialne wyjście z bramki Harta zatrzymało Younga na linii pola karnego!!

21'

I mamy zmianę. Kolo Tore na boisku

20'

da Silva umiejętnie zatrzymał na środku boiska Aguero

18'

Akcja gospodarzy ale na pozycji spalonej Nasri

17'

17'

..i po golu Mancini wstał z ławki...

16'

G o o o o o o o o l l l l l l l ! ! ! ! ! ! Ależ kontra United !!! Ronney dostał piłkę na 16 metrze od Ashleya Younga i technicznym strzałem pokonał Harta !!!

14'

Evra został zatrzymany przez obrońców City a po szybkiej kontrze Balotelli brzydko sfaulował Evansa

13'

Aguero zablokowany i kolejny rzut rożny. Silva będzie wykonywał ten stały fragment gry

10'

Pierwszy strzał na bramkę Balotelliego - piłka jednak wysoko nad bramką

9'

Mancini ogląda mecz spokojnie, Ferguson nerwowo przy linii

7'

Czerwone Diabły zepchnięte na swoją połowę od samego początku meczu

6'

Balotelli z wolnego mocno i musi bronić bramkarz United!! Mamy korner!!

5'

Ferdinand fauluje Aguero i będziemy mieć wolnego blisko bramki United

3'

Rooney dwukrotnie ostro fauluje rywala. Sędzia upomniał zawodnika

1'

City na swojej połowie rozpoczyna akcję ofensywną

1'

Zaczyna United!!

14:26

Zawodnicy już wychodzą na murawę!! Zapraszamy na spektakl!!

14:20

Oby Martin Atkinson nie zepsuł tego piłkarskiego święta jak wczoraj w meczu Bundesligi pomiędzy BVB a Wolfsburgiem zrobił to Wolfgang Stark, który po spotkaniu przyznał się do błędu.

14:18

Nieobecni w United: S. Kagawa, A. Valencia, Anderson, Nani

14:17

Nieobecni w City to: A. Kolarov, M. Richards, J. Rodwell

14:05

Rezerwa United: P. Jones, R. Giggs, C. Smalling, J. Hernández, D. Welbeck, P. Scholes, S. Johnstone

14:03

Rezerwa gospodarzy: Maicon, J. Lescott, E. Džeko, Javi García, K. Touré, C. Pantilimon, C. Tévez