2 : 3
VfL WolfsburgVfL Wolfsburg
1. połowa1 : 2
96'

Koniec. BVB przegrywa 2:3 i chyba ostatecznie przestaje się liczyć w walce o mistrzostwo Niemiec. Za wspólne 90 minut dziękuje Szura Bartlomiej

92'

Dost zmarnował sytuację sam na sam z bramkarzem

90'

Genialnie Reus z wolnego i świetnie broni Benaglio

90'

3 minuty doliczył Stark

89'

Kahlenberg za faul na Hummelsie

85'

Druga zmiana w zespole gości

84'

Santana i Lewandowski leżą w polu karnym ale Stark nie reaguje

82'

Goetze otrzymuje kartkę za zbyt szybkie wykonanie rzutu wolnego

80'

Schieber wchodzi na boisko zastępując Błaszczykowskiego

79'

Borussia bije głową w mur...

77'

Szybka kontra Wolfsburga zatrzymana przez Santanę

76'

Kwadrans do końca. Czy tutaj jeszcze się coś zmieni??

73'

G o o o o l l l l l ! ! ! ! Diego zagrał genialną prostopadłą piłkę do Dosta, który w sytuacji sam na sam pokonał golkipera BVB !!!

73'

Diego doskonale minął Hummelsa wyszedł sam na sam z bramkarzem ale uderzył obok słupka

72'

Duńczyk Kahlenberg zmienił Josue

72'

Znów po rzucie wolnym Benaglio próbował zaskoczyć Reus.

70'

Marco Reus do środka zagrał piłkę do Goetze, temu podskoczyła piłka. Do odbitej futbolówki dopadł Perisić ale uderzył wysoko nad bramką

66'

Dzieje się dziś dużo w Dortmundzie. Szkoda, że jednym z głównym negatywnych bohaterów jest Stark

66'

Za dyskusje

63'

za faul na Gundoganie

61'

G o o o l l l l l !!!! Kuba pewnie z 11 metrów trafia !!!!!!!

61'

za faul w polu karnym na Lewandowskim

61'

Karny dla BVB !!

59'

Mario Goetze uderza z 20 metrów po koźle ale obok bramki

58'

Bardzo mądra gra gości sprawia, że Dortmundowi będzie ciężko zdobyć choć 1 punkt w tym meczu

55'

Rzut rożny dla BVB

53'

Ostre wejście w nogi Lewandowskiego i rzut wolny z 18 metrów dla BVB

53'

Przepiękna akcja Piszczka z Lewandowskim i Reus przewrotką strzela na bramkę. Piłka jednak wpada w ręce bramkarza

52'

Kolejna akcja Lewandowskiego ale znów Polak zagrał źle do Reusa. Tym razem za lekko

49'

Reus dostaje kartkę za podważanie decyzji arbitra

48'

Lewandowski uderza z 12 metrów lewą nogą bardzo wysoko nad poprzeczką

47'

Borussia rozpoczęła aktywnie ale co z tego jak piłkarzom BVB brakuje dziś skuteczności

46'

Zaczyna Borussia !!

46'

Zmiana w przerwie w zespole BVB

45'

Koniec 1 połowy. Zapraszam po przerwie

45'

Gundogan strzela z 16 metrów wysoko nad bramką. Sędzia dolicza 2 minuty

42'

Nerwowa końcówka 1 połowy. Wszystko przez katastrofalny błąd Starka.

41'

G o o o o o l l l l l l l ! ! ! ! ! ! ! Naldo pokonuje strzałem z woleja Weidenfellera !!

39'

Ogromny błąd Wolfgang Starka. Rzutu karnego oraz czerwonej kartki nie powinno być.

37'

G o o o l l l !! Diego pewnie pokonuje Weidenfellera

37'

Schmelzer dostał kartkę za rzekome wybicie piłki z bramki ręką. Jednak powtórki pokazały, że Schmelzer nie dotknął piłki ręką!

35'

Rzut karny dla gości i czerwona kartka dla Schmelzera!!!

30'

Pół godziny za nami i nic się nie zmienia w obrazie meczu. BVB dominuje na boisku a goście schowani na swojej połowie próbują kontrować

27'

Borussia gra z takim polotem, że wydaje się iż goście zostaną rozgromieni. Piłkarzom Kloppa brakuje jednak skuteczności

25'

Robert Lewandowski przegrał sytuację sam na sam z Benaglio

22'

Bardzo szybkie 20 minut za nami przebiegło jednak przy ogromnej dominacji BVB, która pomimo zdobycia 1 bramki kilkakrotnie była przed szansą na podwyższenie wyniku

21'

Kolejne genialne zagranie Reusa do Lewego ale Polak został zatrzymany

19'

Ależ koronkowo grają dziś gospodarze. Przed momentem w doskonałej okazji najpierw był Goetze a potem Schmelzer ale żaden z nich nie potrafił mocno kopnąć do siatki

18'

Mielibyśmy powtórkę bramki ale tym razem golkiper gości wybił piłkę

17'

Lewandowski znakomicie znalazł się w polu karnym po podaniu Mario Goetze ale tym razem obrońca Wilków zatrzymał Polaka

14'

Serpentyny posprzątane - gramy dalej !!

12'

12 minuta i 12 sekunda i doping na Signal Iduna Park już jest słyszalny :)

11'

Kapitalne zagranie z powietrza głową Piszczka do Lewandowskiego, który jednak nie opanował piłki!!!

9'

Świetnie Leitner do Błaszczykowskiego ale Kuba źle dośrodkowuje i piłka wychodzi na aut

8'

Kolejna szansa dla BVB ale tym razem Naldo głową wybija piłkę po wrzutce z rzutu rożnego Reusa

6'

G o o o o o o l l l l l l l l !!!!! Marco Reus bezpośrednio z rzutu wolnego trafia do bramki !!! Genialny początek BVB !!!

5'

Błaszczykowski w starciu z rywalem wywalczył rzut z autu po którym w okolicach narożnika pola karnego faulowany był Goetze.

3'

Pierwszy rzut rożny dla BVB ale Goetze źle zagrał w pole karne

2'

Szybki początek meczu jednak brak akcji pod bramkami

1'

Gramy!!

15:28

Już za moment początek meczu

14:55

Rezerwowi gości: Marvin Hitz, Emanuel Pogatetz, Alexander Madlung, Ricardo Rodriguez, Slobodan Medojevic, Thomas Kahlenberg, Srdjan Lakic

14:52

Rezerwowi BVB: Mitchell Langerak, Neven Subotic, Ivan Perisic, Oliver Kirch, Marvin Bakalorz, Kevin Groskreutz, Julian Schieber

14:51

Witamy w relacji na żywo z przedostatniej kolejki Bundesligi. Tym razem mistrz Niemiec zagra na Signal Iduna Park z VfL Wolfsburg.