GOOL, Maiga, 3:1

90'

Wchodzi Maiga, schodzi Cole

87'

Znakomite uderzenie Diame z za pola karnego. Chelsea przegrywa, a Benitez gotuje się przy linii bocznej

87'

GOOL, Diame, 2:1

85'

Niecelne uderzenie Oscara, ale chwali się, że obie drużyny próbują

84'

Po rzucie rożnym West Hamu, Ashley Cole wybija piłkę z lini. Chelsea w wielkich tarapatach

83'

Jarvis zmarnował znakomitą okazje na gola. Piłkę broni Cech

79'

Kolejna zmiana. Marco Marin w miejsce Mosesa

77'

Mata strzela, ale ofiarnie blokuje Reid

77'

Obie drużyny grają długimi piłkami na napastników, ale nic z tego nie wynika

75'

Zmiana w ekipie gości. Na boisko w miejsce Hazarda wchodzi Oscar

73'

Hazard próbował zaskoczyć samego siebie. Z bramki za daleko wyszedł bramkarz gospodarzy i Belg próbował przelobowac go, ale to się nie udało

72'

Teraz próbował Moses z lewej strony jednak bardzo dobrze zachowuje się defensywa West Hamu

66'

Żółta kartka także dla Mikela

67'

Mata z wolnego w słupek! Znakomicie rozkręcił się ten mecz

66'

Żółta kartka dla Noble'a

64'

Carlton Cole strzela wyrównującego gola. Tak jak pisałem, jeśli się kogos nie dobije, to później nie jest cikawie

64'

GOOL, Cole, 1:1

62'

Chelsea gra bardzo nerwowo. Żadna akcja nie jest dobrze przemyślana

60'

West Ham rzucił się na Chelsea jakby co najmniej od remisu zależało to czy zjedzą dzisiaj jakiś posiłek

57'

Znakomicie gra Azpilicueta, to razem z Mosesem najlepszy zawodnik na boisku

56'

Krew z nosa Cahilla sie polała, ale już wraca na boisko

55'

Cole trafia Cahilla nogą w głowę, gra przerwana

51'

Znakomicie zaczął West Ham w drugiej połowie. Niesamowite jest to jak zmotywowani są zawodnicy gospodarzy

50'

Diame strzelił potężnie na bramkę Cecha, ale na ciało przyjął tą piłkę Cahill

49'

Carlton Cole próbował strzału głową, ale piłka przelatuje nad poprzeczką

47'

I druga zmiana. Na boisku zobaczymy Taylora, z boiska schodzi Gary O'Neil

46'

Pierwsza zmiana w ekipie Młotów. Schodzi Tomkins, wchodzi Diame

14:46

Zaczynamy drugą część spotkania

14:33

W przerwie zapraszam na SENSEfootball i na Twittera

47'

Koniec pierwszej połowy

47'

Wolny z 16 metrów dla West Hamu. Piłka ląduje na zawodnikach w murze, ale futbolówka jeszcze trafia na glowę Nolana, który strzela pod poprzeczkę, jednak znakomicie obronił ten strzał Cech

45'

Karta dla Cecha za zagranie ręką poza swoim polem karnym

43'

Chelsea nie może dobić rywala, a to może się źle skończyć

40'

Znakomity Azpilicueta na prawym skrzydle. Ograł 2 przeciwników i dośrodkował w pole karne, ale bramki nie ma

36'

Sędzia Atkinson nie tylko nazwiskiem przypomina komika, który odgrywa rolę Jasia Fasoli. Arbiter odgwizduje każdy, nawet najdrobniejszy faul, a przecież nie z tego słynie liga angielska

34'

Zaskakujące uderzenie Hazarda z lewej nogi. Kto by sie spodziewał, że właśnie teraz uderzy. Próba dobra, ale jak to się dzieje zazwyczaj - nad bramką

33'

Minęło już 30 minut. Zobaczyliśmy 1 bramkę i dużą przewagę Chelsea, ale jeśli The Blues nie dobiją Młotów to obawiam się, że mecz dla Beniteza nie będzie dobry

31'

Mata na spalonym

30'

Azpilicueta wrzucał z prawej strony, ale piłki nie przyjął Mata. Akcja dobra, brak wykończenia

26'

Kontra Chelsea, po ataku Młotów. Wyszli 4 na 2 ale Ramires zdecydowanie za długo przytrzymywał piłkę i wszystko się zawaliło

23'

Teraz The Blues zdecydowanie silniejszy. Dłużej utrzymują się przy piłce, co więcej tworzą akcje, które pachną następna bramką

21'

Mata z wolnego z prawej strony, ale dośrodkowanie fatalne i piłka ląduje w rękach bramkarza West Hamu

18'

Teraz przy piłce trochę dłużej Chelsea, ale Młoty walczą o wyrównanie

15'

Miałem już pisać, że nie zapowiada się na to żeby Chelsea strzeliła dzisiaj pierwszą bramkę pod wodzą Beniteza, ale myliłem się. Moses do wbigającego Torresa, ten znakomicie wypatrzył Matę, który strzelił po długim rogu i mamy 1:0

13'

GOOL, Mata, 1:0

10'

Pierwsza dobra okazja na strzelenie gola jednak Nolan faulował Azpilicuete w polu karnym Chelsea

7'

Znakomicie na lewej stronie zachował się Jarvis, wydawało się, że zdoła dośrodkować piłkę, ale Azpilicueta nie dał się wywieść w maliny

5'

Demel zapędził się prawą flanką pod pole karne Cecha, ale dośrodkowanie, delikatnie mówąc było zle

3'

Mieliśmy pierwszy korner dla The Blues, którzy grają dzisiaj na biało. Piłka rozegrana krótko, ale to nie zaskoczyło defensywę gospodarzy

13:45

Sędzia rozpoczyna spotkanie

13:40

Piłkarze już w tunelu. Zaraz zaczynamy

13:09

Szatnie przygotowane, stadion także. Mecz rozpocznie się za 35 minut. Będzie to z pewnością dobre widowisko, tak jak każdy mecz w Premiership

13:06

dszvf

13:05

Witam i zapraszam na mecz kolejnej kolejki Premier League. Na Upton Park zmierzą się West Ham oraz Cheslea