Atletico MadrytAtletico Madryt
93'

Koniec meczu.

90'

Falcao podawał do Adriana, ten przewrócił się w polu karnym, ale sędzia ani myślał podyktować rzut karny.

88'

Modric zmienia Ozila.

86'

Żółta kartka dla Falcao za brzydki faul na Callejonie.

84'

Faulowany Ramos na własnej połowie.

82'

Odbiór Realu w środku pola, ale niedokładne podanie Khediry do Ronaldo.

80'

79'

Kontra Realu, Ozil do Ronaldo,a Portugalczyk trafia w słupek.

78'

Ostatnia zmiana w Atletico.

76'

Potężny strzał Ronaldo, tylko w poprzeczkę.

75'

Żółta kartka dla Mirandy i rzut wolny z linii pola karnego.

73'

73'

Podwójna zmiana w Atletico.

72'

Silny strzał Callejona, piłka w rękach bramkarza.

70'

Z boiska schodzi Angel Di Maria,a pojawia się wcześniej wspomniany Callejon.

69'

Przygotowany już do zmiany Callejon.

67'

Błąd obrony gości, kompletnie niepilnowany Ozil pokonuje bramkarza z bliskiej odległości. Przy bramce asystę zalicza Ronaldo.

66'

GOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL!!!!!!!!!!OZIL!!!

64'

Ronaldo pogubił się w swoich sztuczkach technicznych i przy piłce Atletico.

62'

Ronaldo z rzutu wolnego, znalazł gdzieś lukę w murze, ale Courtois pozostał czujny i sparował piłkę.

60'

Faulowany Ronaldo, żółta kartka dla Juanfrana.

58'

Faulował w polu karnym Cristiano Ronaldo.

57'

Rzut rożny dla Realu po wybiciu Godina.

56'

Di Maria niedokładnie podaje do Ozila.

54'

Ozil wyłożył piłkę dla Ronaldo. Portugalczyk strzelił obok bramki.

52'

Dośrodkowanie Koke , ale nieudane. Wcześniej realizator wyłapał brzydkie zagranie Diego Costy.

51'

Rzut wolny dla Atletico. Będzie okazja na dośrodkowanie.

50'

Falcao strzelał z dystansu, minimalnie obok bramki.

48'

Ronaldo faulowany, wcześniej popisał się efektowną sztuczką techniczną.

47'

Zablokowany strzał Ronaldo i rzut rożny.

46'

Rozpoczynamy II połowę. Oba zespoły chyba bez zmian.

23:00

Trafienie Ronaldo:

45'

Sędzia kończy I połowę.

43'

Mario uderzał z dystansu, ale strzał nie zaskoczył Casillasa.

41'

Wychodził z groźną kontrą Real, ale wcześniej piłka była już poza linią boczną boiska i mamy aut dla Realu.

39'

Falcao zwija się z bólu, ale była to chyba tylko próba wymuszenia czerwonej kartki dla Ramosa.

37'

Ronaldo próbował z dystansu,to mogło zaskoczyć bramkarza.

36'

Faul na Ronaldo,obył się bez kartki.

35'

Benzema przegrywa pojedynek z Mirandą.

33'

Błąd Diaza, nie wykorzystał tego Benzema niedokładnie dośrodkowując do Di Marii.

31'

Dośrodkowuje Ramos, głową piłkę wybija Diaz.

29'

Benzema uderzał zza pola karnego,ale jego strzał został zablokowany.

27'

Dośrodkowywał Angel Di Maria, to podanie nie doszło do żadnego z partnerów.

27'

Wydawało się, że Falcao był faulowany przed polem karnym, jednak gwizdek sędziego milczy.

24'

Fauluje Khedira Ardiego Turana, żółta kartka.

22'

Khedira dogrywał do Benzemy,ale niedokładnie i piłkę ma już Atletico.

20'

Brzydki faul Diego Costy na Pepe.

19'

W ostatnim El Derbi Madrileno Cristiano Ronaldo także otworzył wynik z rzutu wolnego, tamto spotkanie zakończyło się wynikiem 1-4 na korzyść Królewskich.

16'

GOLLLLLLL!!!!!! Cristiano Ronaldo przerzuca piłkę nad murem i trafia tuż obok słupka.

15'

Żółta kartka i rzut wolny dla Realu, ręką zagrał Turan.

14'

Dośrodkowanie Coentrao ląduje na głowie Godina.

13'

Dogranie Gabiego do Falcao, w ostatniej chwili podanie przeciął Arbeloa.

10'

Falcao znowu w pojedynku z Pepe, wywalczył aut.

8'

Długie podanie do Benzemy, piłka ostatecznie w rękach Courtoisa.

8'

Nieudanie wykonany korner.

7'

Falcao wyprzedził Pepe, portugalski stoper naprawił swój błąd i mamy tylko rzut rożny.

6'

Atletico gra bardzo wysokim pressingiem. Rojiblancos odbierają piłkę już na połowie Królewskich.

5'

Costa faulowany przez Ronaldo w środku pola.

3'

Alvaro Arbeloa dryblował w polu karnym,ale stracił piłkę.

2'

Real Madryt rozpoczyna atak pozycyjny

1'

Od środka rozpoczynają piłkarze Realu Madryt

21:58

Obie drużyny wchodzą na boisko.

21:55

Ławki rezerwowych: Real Madryt:Adán, Varane, Kaká, Carvalho, Modrić, Callejón, José Rodríguez. Atletico Madryt:Asenjo, Tiago, Cisma, Silvio, Emre, Adrián, Raúl García.

21:50

A tymczasem w Barcelonie Blaugrana pewnie pokonała Athletic Bilbao 5-1.

21:45

,, W meczu derbowym nie ma znaczenia aktualne miejsce w tabeli. Wszystko może się zdarzyć''- tak mówił o dzisiejszym spotkaniu Jose Mourinho na konferencji prasowej.