Bayern MonachiumBayern Monachium
1 : 1
Borussia DortmundBorussia Dortmund
92'

Koniec meczu. Prawdziwy mecz rozpoczął się dopiero po strzeleniu bramek. Zdecydowanie najciekawsze z całego spotkania było ostatnie 15 minut. W całym spotkaniu zanotowaliśmy remis, który tak naprawdę niewiele rozstrzyga. Bayern utrzymuje swoją przewagę w tabeli nad mistrzem Niemiec. Za wspólne 90 minut dziękuje Szura Bartłomiej.

90'

Sędzia doliczył tylko minutę

90'

Ostatnia zmiana w tym meczu. Schieber na boisku zmienia strzelca bramki dla BVB

88'

Roman Weidenfeller kapitalnie broni uderzenie głową Martineza z 3 metrów!!!

86'

Fenomenalnie Weidenfeller broni strzał Kroosa

85'

Gomez na boisku zmienia Mandzukica

85'

Thomas Mueller z lewej nogi z 16 metrów nie trafia w bramkę !! Szczęście dla Bayernu było blisko

83'

Kolejny faul gospodarzy i kolejna okazja dla Borussii

81'

Coraz bardziej nerwowo na boisku. Gospodarze mają coraz większe pretensje do arbitra!

79'

Kontuzjowany Subotić opuszcza boisko w jego miejsce Felipe Santana

76'

Zapowiada się emocjonujący ostatni kwadrans!!

74'

G o o o o l l l l l ! ! ! ! ! Piłkę po rzucie rożnym otrzymał na 10 metrze Goetze i płaskim strzałem pokonał Neurera !!

74'

Perisic zmienia Kubę, który nie zaliczy dzisiejszego meczu do udanych

73'

Błaszczykowski po podaniu od Reusa wpada w pole karne ale nie opanowuje piłki i od bramki gospodarze

69'

Dwadzieścia minut do końca. Czy w końcu zobaczymy sytuacje podbramkowe w tym meczu? Czy w końcu oba zespoły się otworzą?

67'

G o o o o o o o l l l l l l l l l l l l l !!!!!!!Toni Kroos kapitalnie znalazł lukę na 17 metrze przed bramką Borussii i płaskim uderzeniem pokonał Weidenfellera !!!!

65'

Ribery po dośrodkowaniu Mandzukica próbował strzelać nożycami ale nie trafił czysto w piłkę

63'

Hummels dobrze wyprzedził Mandzukica i przerwał groźną akcję Bayernu

61'

Dużo, dużo walki. Bramkarze się nudzą w tym fragmencie gry

59'

Znów w ataku Ribery - tym razem będzie korner dla Bayernu

58'

Ribery zgubił Subotica ale centra Francuza w pole karne była niedokładna

56'

Niski Goetze dochodzi do strzału głową po centrze Reusa ale uderza za słabo. Przewaga w ostatnich minutach należy do gości

54'

Goetze przed bramką Bayernu ale dobrze zatrzymywany przez bramkarza po chwili znó przed szansą BVB ale Błaszczykowski jest zablokowany. Po chwili znów szansa gości ale Schmelzer z woleja z 16 metrów minimalnie obok słupka kieruje piłkę!!

52'

Dużo chaosu w grze, spotkanie jest często przerywane faulami

50'

Dobre dośrodkowanie z rzutu wolnego Reusa. Do piłki dochodzi Lewandowski ale sędzia odgwizduje pozycję spaloną

48'

Błaszczykowski próbował zagrać mocną piłkę do Goetze ale zrobił to zbyt mocno

46'

Kibic na boisku:) mieliśmy chwilową przerwę w grze

46'

Gramy!!

45'

Koniec 1 połowy spotkania. Bayern-Borussia bez bramek. Szlagier w pierwszej połowie zawiódł. Oglądaliśmy dużo walki, dużo prób ale z stwarzaniem okazji pod bramkami było sporo kłopotów. Zapraszam po przerwie

45'

Arbiter doliczył 2 minuty

45'

Ale fantastyczna bomba Reusa z narożnika pola karnego świetnie obroniona przez Neurera

42'

Leży na boisku Mandzukić, który boleśnie upadł na murawę po czystym zagraniu Subotica

40'

Goetze zagrywa do Gundogana ale świetnie blokuje go Lahm i od bramki zacznie Neurer

37'

Badstuber na noszach opuszcza boisko. W jego miejsce Boateng

36'

Holger Badstuber kontuzjowany będzie musiał chyba opuścić boisko

33'

Dante fauluje Lewandowskiego trafiając go przypadkowo łokciem w głowę. Po rzucie wolnym i nieudanym zagraniu Goetze piłka ląduje w rękach bramkarza Bayernu

32'

Pół godziny za nami i tempo meczu spadło dramatycznie....

29'

Jak na razie Dante dobrze sobie radzi z Lewandowskim, który nie miał żadnej dobrej okazji do strzelenia gola

27'

Holger Badstuber ciągnie za koszulkę Lewandowskiego i sędzia odgwizduje rzut wolny z 25 metrów ale Schmelzer zagrywa niedokładnie do Lewandowskiego

25'

Pierwszy strzał w stronę bramki gości. Po akcji Piszczka i Goetze Sven Bender z 16 metrów uderza wysoko nad bramką

23'

Lewandowski próbuje zmusić do błądu bramkarza Bayernu ale ten dobrze radzi sobie w grze nogami poza polem karnym

21'

Sporo nabiegać się musi Łukasz Piszczek za Francuzem Ribery w tym spotkaniu

19'

Szansę na kontrę mieli goście ale arbiter przerwał grę dopatrując się faulu w środku boiska Lewandowskiego

17'

Po nieporozumieniu w szeregach gości mamy korner

17'

Kwadrans za nami. Jak do tej pory oglądamy na boisku dużo walki w środkowej strefie boiska z obu stron ale dogodnych okazji pod bramkami jest niewiele

15'

Sędzia decyduje, że Mandzukić faulował Subotica w walce o górną piłkę. Od rzutu wolnego zacznie bramkarz BVB

13'

Toni Kroos mając piłkę 20 metrów od bramki pośpieszył się z decyzją o strzale i ten był bardzo nieudany

12'

Obaj trenerzy nerwowo przy linii bocznej gestykulują i modyfikują grę swoich zespołów

10'

Błąd Dante o mało nie wykorzystał Błaszczykowski a po kontrze dośrodkowanie Lahma padał łupem bramkarza Borussi

9'

Thomas Mueller uderza z 12 metrów ale to uderzenie blokuje Subotić

8'

Borussia rozpoczęła mecz chyba za bardzo schowana pod swoją bramką. Bayern jednak nie potrafi stworzyć zagrożenia pod bramką BVB

7'

Schmelzer ratuje gości wybiciem na korner po groźnej akcji Ribery'ego

6'

Borussia po początkowej dominacji Bayernu próbuje otrząsnąć się aby zaskoczyć skuteczną akcją Bayern

4'

Manuel Neuer popełnił koszmarny błąd w polu karnym, Reus próbuje szybko zagrać do Lewandowskiego ale robi to niedokładnie

3'

Franck Ribery z 16 metrów uderza z woleja obok bramki

2'

Pierwsza centra z prawej strony Lahma, niepewnie Subotić ale Błaszczykowski wyjaśnił sytuację

1'

Zaczynają goście!!

18:30

Sędzia z Bremy wyprowadza obie drużyny na murawę

18:30

W trzech ostatnich spotkaniach między BVB a Bayernem Robert Lewandowski zdobył aż 5 bramek. Czy dziś polski napastnik znów pokona Neuera?

18:28

Pełny stadion już za kilka chwil będzie miejmy nadzieję świadkiem kosmicznego widowiska

18:18

Borussia wygrała 4 ligowe mecze z rzędu - czy coś się zmieni w sobotę wieczorem?

18:16

Przypomnijmy, że w Superpucharze Niemiec w tym sezonie Bayern już raz pokonał BVB 1:0.

18:14

Emocji w Monachium z pewnością nie zabraknie.

18:12

W razie porażki obecni mistrzowie Niemiec będą tracić już 14 punktów a to sprawi, że sprawa obrony tytułu będzie bardzo wątpliwa

17:38

Natomiast do dyspozycji trenera gości pozostają: Mitchell Langerak, Felipe Santana, Moritz Leitner, Ivan Perisic, Oliver Kirch, Kevin Groskreutz, Julian Schieber

17:37

Rezerwowi Bayernu: Tom Starke, Rafinha, Jerome Boateng, Xherdan Shaqiri, Anatoliy Tymoschuk, Claudio Pizarro, Mario Gomez