Koniec meczu. Wychowanek ratuje 3 punkty Królewskim.

Pepe zażegnuje niebezpieczeństwo spod bramki.

90'

Rzut wolny dla Levante, chyba ostatnia szansa dla gospodarzy.

88'

Martins uciekł Ramosowi i znalazł się w sytuacji sam na sam z Ikerem Casillasem. Nigeryjczyk minął bramkarza, ale na linii bramkowej asekurowali go już obrońcy i napastnik przestrzelił.

87'

Zmiana w zespole gospodarzy.

86'

GOLLLLL!!!!!!!!!!!!!!!Alvaro Morata po dośrodkowaniu z rzutu wolnego głową pokonuje bramkarza.

83'

Nawet chłopcy od podawania piłek pomagają zespołowi w utrzymaniu wyniku,nie kwapią się z podawaniem futbolówek piłkarzom.

82'

Na boisku pojawia się Alvaro Morata, zmienia Mesuta Ozila. Czy nie za późno na taką decyzję?

81'

Korner dla Levante, krótko rozegrany.

79'

Z kontrą wyszło Levante, ostatecznie decydujące podanie do Martinsa nie dochodzi.

78'

Di Maria w mur.

78'

Faul na Ozilu. Będzie okazja z rzutu wolnego.

76'

Błąd Albiola, po jego stracie Juanlu znalazł się oko w ok z bramkarzem i niewiele brakowało aby jego strzał znalazł drogę do bramki.

74'

Powtórki pokazały, że faul na Callejonie był jeszcze przed linią pola karnego,więc sprawiedliwości stało się zadość.

73'

Broni Munua!!

72'

Karny wykona Xabi Alonso.

72'

Rzut Karny po faulu na Callejonie.Teraz pytanie keto podejdzie do piłki,na boisku nie ma Ronaldo.

71'

Zmiana w Realu Madryt. Na boisku melduje się Kaka.

69'

Korner dla Realu,ale obrońcy wybili piłkę.

69'

Realizator wychwycił minimalny spalony przy bramce Levante, ale patrząc na powtórki sędzia jest w 100% usprawiedliwiony.

67'

Długie podanie do Di Marii, piłka zaplątała się gdzieś pomiędzy nogami Argentyńczyka.

66'

Di Maria dośrodkowywał ze skrzydła, czujni obrońcy Levante.

62'

Angel Rodriguez uciekł dla Pepe i znalazł się w sytuacji sam na sam, w ostatniej chwili podciął piłkę nad Ikerem Casillasem i zdobył gola.

62'

GOLLL!!!!!! ANGEL RODRIGUEZ!!!!

59'

Korner dla Realu.Po zamieszaniu w polu karnym piłka znalazła się pod nogami Ramosa, po jego strzale trafiła w poprzeczka i wylądowała z powrotem w boisku. Potem niewiele brakowało do strzelania samobója,ale ostatecznie niebezpieczeństwo zażegnane.

58'

Juanlu obejrzał żółtą kartkę za brzydki faul na Pepe.

57'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego niekryty Pepe doszedł do strzału głową i tylko poprzeczka uratowała Levante.

57'

Z ostrego kąta próbował Callejon, Munua z trudem sparował strzał.

55'

Pierwsza zmiana w zespole gospodarzy.

54'

Strzelał z daleka Di Maria,ale w tych warunkach strzały po ziemi nie mają prawa bytu.

53'

Dośrodkowywał Juanlu, ale piłka znalazła się na głowie Ramosa.

50'

Wydaje mi się, że stan murawy się minimalnie poprawił,ale wciąż jest on tragiczny.

49'

Coraz odważniej atakują gospodarze.

48'

Strzelał Barkero , efektownie piłkę złapał Casillas.

46'

A wcześniej jeszcze z boiska zszedł Cristiano Ronaldo,a zmienił go Raul Albiol. Trochę dziwna zmiana, widać, że jak ognia wystrzega się Mourinho wstawiania graczy ze szkółki.

46'

Świetny strzał Juanlu,ale jeszcze lepsza interwencja Casillasa.

46'

Rozpoczęcie II połowy.

45'

Koniec I połowy.

44'

Żółta kartka dla El Zhara za dyskusję z sędzią.

43'

Jak pokazują powtórki to nie w mur trafiła piłka, a stojącego gdzieś w pobliżu Pepe.

42'

Tym razem Ronaldo,ale on też w mur.

41'

Żółta kartka i rzut wolny dla Realu.

38'

Ozil uderza w mur.

38'

Ponownie Królewscy będą mieli okazje z rzutu wolnego.

37'

Prostopadłe podanie do Callejona, niestety piłka zatrzymała się w pół drogi.

34'

Callejon dryblował na skrzydle, przeciwko sobie miał nie tylko obrońców, ale i murawę, ostatecznie niebezpieczeństwo zażegnane z pod bramki gospodarzy.

32'

Dośrodkowanie doszło do Sergio Ramosa który znalazł się w świetnej sytuacji, jego strzał w ostatniej chwili zablokowany przez obrońcę. Jednak okazało się, że i tak był na pozycji spalonej.

32'

Kolejny faul na Coentrao i kolejna okazja z rzutu wolnego.

29'

Dośrodkowanie wypiąstkował Casillas.

29'

Rzut rożny dla Levante.

27'

Munue faulował Ramos, po tym jak zbyt agresywnie wyszedł do dośrodkowania.

27'

Callejon zwija się z bólu po tym jak podczas walki o piłkę kopnął go Juanfran.

25'

Barkero zdecydował się na uderzenie, ale nie zmusił bramkarza do jakiejkolwiek interwencji.

25'

A teraz mamy rzut wolny dla gospodarzy,także z niebezpiecznego miejsca.

23'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego piłkę tak nieudolnie wybijał Navarro, że znalazła się ona przy nodze Ronaldo. Portugalczyk mając przed sobą tylko bramkarza potężną bombą umieścił piłkę w bramce.

22'

GOLLLLL!!!!!!!! CRISTIANO RONALDO!

21'

Faul na Coentrao będzie okazja z rzutu wolnego.

19'

Żółta kartka dla Ronaldo po zagraniu ręką.

18'

Z dystansu strzelał Xabi Alonso, ale wysoko nad poprzeczką.

17'

Real Madryt wychodził z groźnym kontratakiem, z piłką pędził Di Maria, ale w połowie boiska piłka zatrzymała się w kałuży, a piłkarz wytrącony z równowagi wylądował na murawie.

15'

Długim podaniem próbowało się przedostać pod bramkę Levante,ale piłka w rękach Casillasa.

13'

Gra na razie toczy się głównie w środku pola, Królewscy nieumiejętnie konstruują ataki.

11'

Komicznie wyglądają piłkarze obu drużyn ślizgając się po murawie, ale mądrze unikają podań po ziemi.

9'

Żółta kartka dla kapitana gospodarzy.

8'

Dopiero teraz na boisko powrócił Cristiano Ronaldo.

8'

Kolejna okazja dla gospodarzy.Martins wyłożył piłkę do Juanlu, ten jednak z ostrego kąta w trybuny.

6'

Levante miało okazje na otwarcie wyniku jednak po dośrodkowaniu z rzutu wolnego żaden z piłkarzy nie opanował piłki.

5'

Real Madryt próbuje się przedostać pod bramkę rywali górnymi podaniami, ale bez skutków jak na razie.

3'

Rozcięty łuk brwiowy Cristiano Ronaldo,polało się trochę krwi.

2'

Murawa w fatalnym stanie, boisko to jedna wielka kałuża. Przypomina mi to mecz Polski z RFN na mundialu w 1974 roku.

1'

Mecz rozpoczyna Raal Madryt.

21:22

Barcelona ograła pewnie Real Mallorce,a w rozgrywanym teraz meczu Atletico Madryt zasłużenie prowadzi nad Getafe 2-0. Więc Królewscy muszą dziś wygrać,aby nie pozwolić za daleko uciec czołówce.