Niedziela, 11 listopada 2012, godz. 17:50

Sędzia kończy spotkanie. Barcelona wygrywa 4:2.

Dudu Aouate łapie dośrodkowanie Alvesa.

90'

Sędzia dolicza 3 minuty

90'

Mallorca czeka już tylko na końcowy gwizdek i liczy na to, że Barcelona więcej goli już nie strzeli

89'

Alexis minął bramkarza, ale kąt był zbyt ostry żeby móc oddać strzał na bramkę. Wycofał piłkę do Messiego, a ten bez zastanowienia uderzył na bramkę. Fantastycznie broni jednak Dudu.

88'

Ostatnia zmiana w tym spotkaniu

86'

Bartra wchodzi na boisko

85'

Alexis szukał Messiego w polu karnym, ale brakowało centymetrów, by Argentyńczyk sięgnął piłkę

84'

Kolejna zmiana w szeregach gospodarzy

83'

Messi próbował wbiec z piłką w pole karne, ale zatrzymał się na ostatnim obrońcy

80'

Prostopadła piłka do Alexisa, ale Chilijczyka uprzedza bramkarz gospodarzy

78'

Nerwowa interwencja obrońcy gospodarzy, ale na ich szczęście Alexis faulował

75'

Zmiana w zespole gospodarzy

74'

Piłkarze gospodarzy mieli pretensje do sędziego. Sygnalizowali, że przy zagraniu piłki do Alexisa był spalony. Powtórki jednak pokazują, że sędzia się nie pomylił.

70'

GOL! Bomba Messiego po zgraniu piłki przez Alexisa. Bramkarz był bez szans.

68'

Alves fatalnie dośrodkował jednak obrońca gospodarzy wybił piłkę na rzut rożny nie wiedząc co dzieje się za jego plecami

67'

Zmiana w zespole Barcy

67'

W końcu gospodarze się obudzili. Atakują coraz odważniej, włączają większą ilość graczy w akcje ofensywne. Zrobił nam się mecz!

65'

Tello walczył w pojedynku biegowym z zawodnikiem Majorki. Początkowo zwiódł obrońcę, ale w później został przez niego zablokowany i cała akcja straciła tempo.

64'

Pereira próbował przedrzeć się lewą stroną, ale górą obrońca Barcelony.

62'

Po dwóch bramkach dla gospodarzy trybuny się ożywiły. Kibice uwierzyli, że da się odwrócić losy tego spotkania.

61'

W sam środek bramki uderza Victor Casadesus

60'

Wspomniana kartka dla Sergio

60'

ale mamy emocje na Majorce ! Busquets zagrał piłkę ręką w polu karnym i mamy rzut karny dla gospodarzy! Szansa na kontaktowego gola.

58'

Spotkanie nabiera tempa. Tym razem jesteśmy po stronie gospodarzy. Faul przed polem karnym i mamy identyczną sytuację jak przed pierwszą bramką. Messi jednak nie zdołał zamienić stałego fragmentu gry na gola.

57'

GOL! Pereira mocnym strzałem skierował piłkę do bramki po wrzutce w pole karne. Czy jest do zapowiedź powrotu gospodarzy do tego meczu?

55'

Messi prostopadłym podaniem szukał Davida Villi jednak piłkę wybił obrońca

51'

Okazja dla Majorki, ale sędzia odgwizdał spalonego.

51'

Leo Messi podał piłkę do Tello, a ten bez większego pomysłu wstrzelił ją w pole karne. Kiepski pomysł i jeszcze gorsze wykonanie. Futbolówka przeleciała bez echa.

47'

Hemed schodzi z boiska. Dziwna decyzja jeśli nie jest to podyktowane kontuzją.

46'

Zaczynamy drugą połowę. Będziemy świadkami cudów?

45'

Koniec pierwszej połowy. Barca do przerwy wygrywa 3:0.

45'

GOOOL! Mamy już 3:0. Tello w końcu wziął ciężar gry na swoje barki i fantastycznym płaskim strzałem pokonał bramkarza. Mallorca jest już na kolanach. Świetną pracę przy tej bramce wykonał Alba.

43'

LEO MESSI! Minął dwóch rywali i huknął na bramkę. Błąd całej defensywy jak i bramkarza.

43'

Niebezpieczne zagranie obrońcy gospodarzy. Próbował wycofać piłkę do swojego bramkarza, ale tuż za jego plecami czaił się rywal. Dudu Aouate ratował się wybiciem piłki na aut.

42'

Tym razem z dystansu uderzał Fabregas, ale piłka trafia w obrońcę.

41'

Sporo piłek w tym spotkaniu przechodzi przez Tello. Cristian nieźle dośrodkował, ale zabrakło centymetrów w polu karnym.

40'

Fabregas do Tello, a ten bez namysłu chciał podawać po raz kolejny do Cesca. Ten jednak minął się z piłką po zagraniu za plecy.

39'

Niezłe dośrodkowanie, ale nie na tyle dobre by móc zamienić je na bramkę.

38'

Rzut rożny dla gospodarzy. Może ze stałego fragmentu uda się zdobyć bramkę?

38'

Xavi podawał piłkę do wbiegającego Alvesa. Brazylijczyk chciał dośrodkować, ale trafił wprost w obrońcę.

36'

Prostopadła piłka do Tello, a ten bez namysłu próbował oddać ją do wbiegającego w pole karne Villi. Obrońca jednak wybija futbolówkę na rzut rożny.

35'

Próba długiego podania do Nsue, ale zawodnik gospodarzy nie zdołał dojść do piłki.

30'

W polu karnym pada Alves, ale obrońca czysto wybijał piłkę. Rzut rożny dla gości.

27'

GOOOOOL! Xavi fantastycznym strzałem z rzutu wolnego umieścił piłkę w siatce. Bramkarz tylko odprowadził futbolówkę wzrokiem.

27'

Faul przed polem karnym gospodarzy i rzut wolny dla Barcelony.

27'

Messi się rozpędził, próbował zagrać z kimś kombinacyjną akcję, ale jego koledzy nie potrafili przeczytać zamiaru. Piłkę wybił jeden z obrońców.

26'

Mocno bita piłka w pole karne gospodarzy trafia w jednego z obrońców.

25'

Po rzucie rożnym dla gospodarzy mieliśmy groźną kontrę Dumy Katalonii. Na spalonym został złapany jednak Tello.

23'

Wrzutkę w pole karne Barcelony wybijają obrońcy. Piłkę zbiera jeszcze zawodnik gospodarzy i po raz kolejny próbuje dośrodkowania. Futbolówka spada na głowę Hemeda, a ten idealnie się złożył i oddał strzał. Świetna interwencja Valdesa ratuje Barcelonę!

23'

Faul przed polem karnym gości i kolejna okazja dla Majorki

19'

Strata Barcelony, a obrońca drużyny gospodarzy bez namysłu posłał piłkę do przodu. Do piłki ostatecznie dopadł Pereira, ale jego wrzutka w pole karne była zbyt słaba i Valdes ją wyłapał.

18'

Centra do Hemeda jednak zbyt niedokładna.

18'

Mascherano taktyczny faul na środku boiska. Póki co bez konsekwencji, ale kolejne takie zagranie może zostać "nagrodzone" żółtą kartką.

18'

Tello miał szansę strzelać na bramkę, ale zamiast uderzyć szukał podania i cała akcja spaliła na panewce.

18'

Alves próbował dojść do prostopadłego podania, ale obrońca skutecznie go powstrzymywał.

15'

Messi próbował wziąć ciężar akcji na swoje barki. Starał się wymanewrować obrońców i wbić się w pole karne, ale jedynie udało mu się wywalczyć rzut rożny.

13'

Na spalonym Tello.

11'

Alves odpalił z dystansu jak z armaty ale wprost w bramkarza.

11'

Próba długiego prostopadłego podania do Tello, ale Conceicao dobrze przeczytał całą akcję.

9'

Wrzutka w pole karne sprawiła sporo problemów bramkarzowi gospodarzy. Z dystansu próbował uderzyć jeszcze Xavi jednak bardzo niecelnie.

8'

Rzut wolny dla Barcelony w odległości 30 metrów od bramki.

5'

Pierwsza próba efektownej klepki Barcelony pod polem karnym rywala

4'

Hemed faulował Mascherano

3'

Pierwszy rzut rożny dla Barcelony. Standardowo rozegrany krótko.

1'

Dopiero początek spotkania, a Barcelona popełniła już pierwszy błąd w obronie. Na całe szczęście dla nich bez konsekwencji.

1'

Zaczynamy spotkanie!

17:48

Już za chwilę usłyszymy pierwszy gwizdek. Nikt praktycznie nie daje szans drużynie gospodarzy. Czy będziemy świadkami sensacji?

17:46

Zawodnicy rezerwowi Barcelony: Pedro, Song, Alexis, Iniesta, Bartra, Montoya, Pinto

17:45

Zawodnicy rezerwowi Majorki: Arizmendi, M. Fernandez, Fontas, Brandon, Alfaro, Kevin, Calatayud