Aston VillaWikimedia
2 : 3
manchester unitedManchester United
95'

KONIEC! Niesamowite widowisko w Brimingham! Fantastyczna pogoń "Czerwonych diabłów", "wejście smoka" Hernandeza, esencja Premier League w 90 minut! Po niezwykle emocjonującym spotkaniu Manchester United wygrywa z Aston Villą 3:2!

94'

MImo fatalnego dla gospodarzy wyniku, tysiące kibiców wciąż wspierają swoich ulubieńców, fantastyczna atmosfera na trybunach Villa Park!

92'

Holman! Uderzenie z linii szesnastki wybite przez obrońców.

90'

Arbiter dolicza 5 minut.

88'

GOOOOOLLLL!!!! Hernandez! Hernandez!! Bohater spotkania! Van Persie centruje z rzutu wolnego, Chicharito uderza głową i mamy 2:3! Cóż za emocje!!

87'

Ostatnia roszada w dzisiejszej rywalizacji, Delph zmienia Bannana.

83'

Dynamiczny rajd Hernandeza, piłka wstrzelona w pole karne, sytuację wyjaśnia Bannan,

81'

Żegnany brawami Weimann opuszcza boiska. W jego miejsce Holman

81'

Zmiana także w Manchesterze, Anderson wchodzi za utykającego Rooneya.

79'

El Ahmadi pojawia się na placu gry, zmienia Irelanda.

78'

Gra przenosi się pod pole karne Aston Villi, podopieczni fergusona co chwilę wrzucają piłkę w pole karne. Jak dotychczas, bez rezultatu.

73'

Poprzeczka! Van Persie, tym razem z dystansu, trafia w to samo miejsce na poprzeczce, co przed chwilą!

73'

Poprzeczka! Ostre dośrodkowanie Rooneya, strzał głową van Persiego i "Czerwone diabły" były o centymetry od objęcia prowadzenia!

71'

Cleverley zmienia Scholesa.

68'

Wydaje się, że piłka po strzale chicharito nie zmierzała w światło bramki, więc gol zostanie zapewne zapisany jako trafienie samobójcze.

67'

Weimann! Po dośrodkowaniu Bannana austriak miał okazję na hat-tricka! Trafił jednak wprost w bramkarza United.

64'

GOOOOLLL!!! Straty wyrównane! Rooney do Rafaela, Rafael w pole karne, piłkę uderza Hernandez, ta odbija się jeszcze od Vlaara i wpada do siatki!! 2:2!

61'

Spotkanie nabiera rumieńców, oba zespoły idą na wymianę ciosów, fantastyczne widowisko w drugiej połowie na Villa Park!

59'

GOOOOOLLL!! Cóż za wejście Hernandeza! Kapitalne podanie z głębi pola, do piłki dopada napastnik United, ogrywa bramkarza i pewnym strzałem przywraca swój zespół do gry! 2:1!

56'

Ireland starał się utrzymać piłkę w rogu boiska, odebrał mu ją Evra, w wyniku czego piłkarz Aston Villi agresywnie zaatakował francuza wślizgiem. Żółta kartka dla Irelanda.

50'

GOOOOOOLLLLL!!! Ależ sensacja! Śliczny kontratak gospodarzy, Agbonlahor podaje, strzela Weimann! To już jego druga bramka w tym spotkaniu!

49'

Pierwsze minuty zdecydowanie dla gości, Van Persie zagrywał piłkę wzdłuż bramki, jednak nikt nie zdołał jej przeciąć.

46'

Zaczynamy drugą część spotkania. Czy podopiecznym Fergusona uda się odrobić straty?

46'

Zmiana w przerwie, za niezbyt lubianego na Villa Park Ashleya Younga wchodzi Javier Hernandez

46'

Koniec pierwszej połowy. Żadna z drużyn nie potrafiła stworzyć sobie klarownych sytuacji, jeden kontratak dał niespodziewane prowadzenie gospodarzom. Druga część spotkania zapowiada się pasjonująco, zapraszam za 15 minut.

46'

GOOOOOOLLLL!!!! Benteke w pojedynkę wyprowadził kontratak, ograł Smallinga, wyłożył piłkę Weimannowi, a ten mocnym strzałem nie dał szans De Gei! 1:0!

43'

Rooney strzela z ok. 40 metrów, wprost w ręce Guzana.

41'

Składna akcja przy bocznej linii boiska zakończona niedokładnym dośrodkowaniem.

37'

Po ponad pół godziny gry piłkarze żadnej z drużyn nie stworzyli sobie stuprocentowych okazji do strzelenia bramki.

34'

Strzał Irelanda z dalszej odległości niecelny.

31'

Ładna kombinacja Manchesteru, po podaniu Younga, Evra wpada z piłką w pole karne i wykłada futbolówkę na dziesiąty metr. Niestety byli tam tylko defensorzy Aston Villi.

27'

Ashley Young jest dotychczas najczęściej faulowanym graczem United, a przy każdym jego kontakcie z piłką na trybunach słychać głośne buczenie.

22'

Antonio Valencia zdecydował się na uderzenie spod linii bocznej, piłka przeleciała metr nad poprzeczką.

21'

Jak dotąd obraz gry nie przypomina starcia drużyn, które w ligowej tabeli dzieli aż szesnaście pozycji.

18'

Agbonlahor dostał kapitalne prostopadłe podanie i gdyby lepiej dograł piłkę do partnera, gospodarze mieliby świetną okazję do objęcia prowadzenia.

14'

Benteke dostał świetne podanie w boczną strefę pola karnego, lecz zbyt długo zwlekał ze strzałem i został zablokowany.

12'

"Czerwone diabły" na razie spokojnie rozgrywają piłkę, podopieczni Paula Lamberta nie są w stanie jej przechwycić

10'

Złe podanie Paula Scholesa przechwycone przez Bannana, była szansa na groźną kontrę, lecz została zaprzepaszczona przez niecelne zagranie.

8'

Seria cornerów dla gospodarzy, z których jednak nic nie wynika.

4'

Young zdecydował się na strzał zza szesnastki, piłka nieznacznie minęła słupek.

2'

Pierwsza okazja dla gości. Po centrze z rzutu rożnego głową uderzał Carrick, jednak jego strzał nie sprawił żadnych problemów Guzanowi