Valencia CFValencia
2 : 0
Atletico MadrytAtletico Madryt
95'

Sędzia kończy spotkanie, a fantastyczna passa Atletico została przerwana. Valencia zdobywa cenne 3 punkty. Za uwagę dziękuje Maciej Akimow.

95'

GOL GOL GOL ! ! ! Valdez który wszedł na boiska za Soldado zadaje ostateczny cios drużynie z Madrytu ! Bramkarz był bez szans.

93'

Napór Atletico trwa. Starczy im czasu na wyrównanie?

93'

Sędzia dolicza 5 minut.

91'

Druga żółta, w konsekwencji czerwona kartka dla zawodnika Valencii

91'

Ostatnia zmiana w tym spotkaniu. Schodzi strzelec jedynego gola

90'

Sędzia w pewnych momentach bywa zbyt impulsywny. Kolejna kartka dla zawodnika Atletico.

89'

Miranda również ukarany

88'

Cissokho ukarany katronikiem za spięcie z Mirandą

88'

Pole karne Valencii bombardowane jest kolejnymi dośrodkowaniami Atletico

88'

Zółta kartka dla Pereiry

86'

Fantastyczną akcję zrobił Godin. Wyprowadził piłkę za linię środkową, odegrał piłkę i poszedł za akcją. Znalazł się w polu karnym, ale źle przyjął podanie od kolegi z drużyny.

85'

Guardado potężna bomba, ale równie mocno co niecelnie

83'

Druga zmiana w zespole gospodarzy

82'

Sędzia odgwizduje pozycję spaloną na której był Falcao. W akcji ucierpiał również Diego Alves, ale z perspektywy kamery nie wygląda na to by faktycznie był faulowany.

81'

Kolejny faul na zawodniku Atletico na 30-35 metrze. Kolejna szansa na centrę.

81'

Coraz mniej zawodników Atletico wraca do obrony. Wiedzą, że to jest fragment meczu w którym muszą zaryzykować.

80'

Guardado płaski strzał zza pola karnego. Piłka przeleciała obok prawego słupka.

79'

Strata Filipe Luisa na połowie Valencii. Próba wyjścia z szybką kontrą, ale w pojedynku siłowym pomiędzy Godinem, a Soldado górą był zawodnik gości. Nie zdołał jednak opanować futbolówki, a piłka wyszła na rzut rożny.

78'

Szybka odpowiedź gospodarzy na mój komentarz. Gago znalazł się w polu karnym Atletico i szukał w nim Soldado. Obrońca jednak wybija piłkę.

75'

Valencia w drugiej połowie mocno się cofnęła. Teraz to Atletico buduje kolejne akcje i to po ich stronie jest posiadanie piłki.

74'

Kolejny bezpośredni strzał z rzutu wolnego na bramkę Valencii. Strzał jednak leciał prosto w Diego Alvesa.

74'

Atletico akcja w stylu Barcelony. Rodriguez prostopadły podaniem szukał Turana, ale kąt był zbyt ostry by można z tego zrobić coś rozsądnego. Piłka trafia w boczną siatkę.

72'

Ostatnia zmiana w szeregach Atletico

70'

Fantastyczny pojedynek Rodrigueza z Pereirą w bocznym sektorze boiska. Górą zawodnik z Madrytu.

69'

Zmęczony Gabi schodzi z boiska

68'

Ruiz ledwo co wszedł na boisko i już dorobił się żółtej kartki. Sędzia kartkuje zbyt pochopnie

66'

Zmiana w Valencii, schodzi kontuzjowany Rami

66'

Kiepskie wykonanie stałego fragmentu umożliwiło kontrę Valencii. Mamy rzut rożny tym razem dla Valencii. Tempo meczu nabiera rozpędu.

64'

Turan wywalczył rzut rożny. Atletico coraz mocniej naciska.

64'

Atletico próbowało wyjść z kontrą, akcja miała tempo, ale Costa zatrzymał całą akcję

63'

Kolejna kartka tym razem dla zawodnika gospodarzy

62'

Kolejny zawodnik Atletico ukarany

60'

Filipe Luis kolejne dośrodkowanie w pole karne (tym razem udane). Piłka spada na głowę Falcao, ale ten uderzył minimalnie nad poprzeczką. Strzał był jednak zbyt słaby nawet jakby leciał w światło bramki.

59'

Zmiana w zespole gości

55'

Juanfran uderzenie na bramkę z narożnika pola karnego. Mógł jednak bardziej się postarać przy tym strzale. Od bramki Diego Alves.

53'

Składna akcja Atletico z lewej strony boiska, ale Felipe kiepsko dośrodkował i piłka dla gospodarzy.

51'

Atletico ma problem z wyjściem poza linię środkową boiska

49'

Turan soczysty strzał zza pola karnego ! Minimalnie nad bramką.

46'

Zaczynamy drugą odsłonę meczu

47'

Koniec pierwszej połowy. Valencia po golu Soldado prowadzi 1:0. Emocje w drugiej połowie gwarantowane.

47'

Tym razem Falcao szukał Juanfran wrzucając piłkę z drugiej strony boiska.

46'

Ajjj, Felipe Luis długim podaniem szukał Falcao. Kolumbijczyk był bliski dojścia do tego podania.

44'

Kolejny sędzia w Primera Divsion odesłany na trybuny. Tym razem ofiarą padł trener Pellegrino. Który to już trener w tym sezonie ?

42'

Rzut wolny dla Valencii. W polu karnym gości było sporo spięć i sędzia odgwizdał faul jednego z graczy gospodarzy.

36'

Dośrodkowanie Emre z rzutu wolnego, ale piłką przeciął jeden z obrońców Valencii. Mamy rzut rożny.

36'

Sporo fauli w dzisiejszym meczu, a kolejni piłkarze intensywnie pracują na żółty kartonik

35'

Falcao dostał podanie podcinką, nieźle zgasił piłkę, składał się do przewrotki, ale ostatecznie stracił równowagę i z całej akcji nic nie wyszło.

33'

Dośrodkowanie Turana, ale piłka spada na głowy obrońców drużyny gospodarzy

32'

Rami odważne uderzenie z dystansu, ale strzał bez większego zagrożenia.

32'

Tym razem mamy rzut rożny po drugiej strony boiska.

30'

Juanfran włączył się w akcje ofensywną i wywalczył rzut rożny.

29'

Faulowany Feghouli, ale sędzia nakazał grać dalej. Valencia nie miała jednak większej korzyści z całej akcji więc sędzia wrócił do całego zdarzenia. Faul na środku boiska również bez większych konsekwencji.

28'

W starciu z Falcao tym razem ucierpiał Gago

27'

Valencia szybciej rozgrywa piłkę. Atletico póki co bardzo ospałe.

25'

Próba bezpośredniego uderzenia na bramkę Diego Alvesa z rzutu wolnego, ale bramkarz pewnie sparuje piłkę do bocznej strefy boiska

23'

Brzydkie niesportowe spięcie pomiędzy Pereirą a Filipe Luisem

21'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOL ! Mamy 1:0 dla Valencii ! Co za uderzenie Soldado !

20'

Turan ukarany żółtą kartką za faul na Feghoulim.

18'

Fatalne rozcięcie Falcao. Sprawcą zdarzenia był chyba Soldado, ale sędzia zinterpretował to jako przypadkowe zagranie. Lekarze opatrują Kolumbijczyka poza boiskiem.

17'

Gabi fatalny przerzut na drugą stronę boiska. Valencia blisko przejęcia.

15'

Optyczną przewagę na boisku mają gospodarze. To oni są częściej przy piłce.

15'

El Tigre uderzył obok słupka.

14'

Krótki zryw Valencii, ale strata Costy, która umożliwiła kontrę drużynie Atletico. Jeden z zawodników gospodarzy jednak przerwał akcję faulem. Rzut wolny dla gości niemal z narożnika pola karnego. Do piłki podchodzi nie kto inny jak Falcao, ale obok jest też Gabi.

10'

Gabi uderzenie sprzed pola karnego, ale strzał bez historii. To nie mogło zaskoczyć bramkarza.

10'

Falcao w kleszczach trzech zawodników pada na murawę. Faul w środku pola bez konsekwencji.