Wtorek, 26 marca 2013, godz. 14:30
Olimpia GrudziądzOlimpia Grudziądz
1 : 2
94'

Zakończyła się rywalizacja w ćwierćfinale PP. Legia pewnie pokonała Olimpię 2:1 i awansowała do półfinału. Za wspolne 90 minut dziękuje Szura Bartłomiej

92'

Pięknie w pole karne Legii wpadł Cieśliński ale jego uderzenie przeleciało obok słupka

90'

180 sekund dolicza sędzia

89'

G o o o o l l l l ! ! ! ! ! Piękne podanie do Banasiaka od Cieślińskiego, który atomowym strzałem w krótki róg pokonał Skabę!!

88'

Legia jest już myślami przy spotkaniu derbowym z Polonią

86'

Już w tym spotkaniu nic się nie zmieni. Legia zagra w półfinale PP z Ruchem a Olimpia wraca do 1. ligi

84'

Kucharczyk wychodzi sam na sam z bramkarzem ale nie trafia w bramkę!! Powinno być 3:0 dla gości.

81'

Ostatnia zmiana także w zespole Legii. Salinas zmienia Vrdolijaka

79'

Ostatnia zmiana w tym meczu w zespole Olimpii. Gawęcki zmienia Ruszkula

78'

G o o o o l l l l ! ! ! ! ! Legia strzela kolejne bramki!! Tym razem po indywidualnej akcji Saganowski pokonuje Wróbla!!

77'

Astiz melduje się na boisku na ostatnie 13 minut

76'

Kryszak za Smolińskiego

73'

G o o o o l l l l l ! ! ! ! ! Gol zagrywa do Dwalisziliego, który ładnym lobem trafia w okienko bramki Olimpii. Wróbel nawet nie drgnał!

72'

Adam Cieśliński dwukrotnie z trudnej pozycji uderza na bramkę Skaby ale rezerwowy bramkarz Legii nie ma kłopotów z obroną tych uderzeń

71'

Ostatnie 20 minut meczu przed nami. Czy doczekamy się gola?

69'

Frańczak zmienia Szczota

68'

Nudne ostatnie fragmenty spotkania. Legia dominuje a Olimpia coraz słabsza

66'

Młody Jagiełło wchodzi na boisko

65'

Po ostrej centrze Radovica Łabędzki w ostatniej chwili wybił piłkę

63'

Jedna groźna akcja dwójki Ruszkul-Cieśliński to za mało, zdecydowanie za mało jak na prawie 20 minut drugiej połowy.

61'

Wróbel zderzył się z Radovicem i leży na boisku a Radović otrzymuje kartkę

59'

Mamy pierwsze uderzenie w tej części meczu zawodnika z Grudziądza. Kłus strzela z 20 metrów nad poprzeczką

58'

Radović wpada w pole karne i po swoim zagraniu reklamuje zagranie piłki ręką. Ogromna przewaga zawodników z Ekstraklasy

55'

Gospodarze chyba powoli opadają z sił. Wojciech Skaba w pierwszych 10 minutach drugiej połowy praktycznie bezrobotny

53'

Legia ma przewagę ale nie potrafią zawodnicy trenera Urbana przełożyć tego na bramki

51'

Olimpia Grudziądz - Legia Warszawa

51'

Aktywny dziś Kucharczyk faulowany przez Pisarczuka i mamy wolny

50'

Szczot faulowany przez Jędrzejczyka i będzie wykonywał rzut wolny. Po błędzie Vrdolijaka do piłki dochodzi Ruszkul ale zawodnik Legii naprawił swój błąd

48'

Zdecydowanie lepiej skoncentrowani druga połowę rozpoczęli goście. Radović miał przed momentem świetną okazję

46'

Tomasz Radkiewicz rozpoczyna drugą połowę spotkania

15:32

Zawodnicy wracają już na boisko.

45'

Sędzia z Łodzi kończy ciekawą pierwszą połowę meczu. Oczywiście wynik pierwszego spotkania ustawił mecz rewanżowy ale mimo tego oglądamy ciekawe widowisko.

45'

60 sekund dolicza arbiter

43'

Rogalski wchodzi w pole karne Legii ale jego akcja nie miała prawa powodzenia. Vrdolijak rozpoczyna kolejną akcję ofensywmą

41'

Spadło tempo pod koniec pierwszej połowy meczu. Szczot wywalczył rzut rożny.

38'

Około 7 minut do końca ciekawej pierwszej połowy

37'

Niezła akcja Kucharczyk ale w ostatnim jej fragmencie zabrakło zawodnikowi Legii dokładności

35'

Michał Kucharczyk wyszedł sam na sam z Wróblem po świetnym zagraniu Gola jednak trafił piłką w bramkarza Olimpii

34'

Cieśliński walczy z Żewłakowem ale wszystko wyjaśnia Skaba

33'

Jodłowiec zablokowany na 7 metrze przed bramką przez Kłusa

31'

Chwila spokoju na murawie. Obie drużyny skupiają się na grze w środku boiska

30'

Na spalonym zawodnik gości

27'

Starcie Jędrzejczyka ze Szczotem kończy się stratą piłki przez tego drugiego.

26'

Dośrodkowanie Ruszkula Żewłakow wybija w ostatniej chwili za linię końcową

24'

Ruszkul brzydko kopnął w nogi Jodłowca i zasłużenie zobaczył żółtą kartkę

24'

Dośrodkowanie Radovica wybijają obrońcy Olimpii spod bramki. Przed tym zdarzeniem oglądaliśmy naprawdę klasowe zagranie Tomasza Brzyskiego.

22'

Legia zaczyna dominować. W przeciągu ostatnich minut dwie dogodne okazje dla gości jednak na posterunku Michał Wróbel.

19'

Legioniści powoli opanowują sytuację na boisku choć gospodarze co jakiś czas próbują szczęścia w szybkich kontrach co w słabej grze obronnej gości może mieć różne efekty

17'

Ofiarna interwencja Marcina Stańka, który uderzenie Vrdolijaka przyjął na ciało

15'

Rogalski dostaje kartkę za faul na Brzyskim

14'

Adam Cieśliński niepilnowany na linii pola karnego oddaje strzał, który przechodzi niewiele obok słupka

13'

Marcin Smoliński notabene były gracz Legii uderza z 20 metrów jednak jego uderzenie blokuje obrońca gości.

12'

Brzyski jednak z rzutu wolnego źle zagrywa i Wróbel łapie piłkę

11'

Ruszkul z Cieślińskim próbowali zaskoczyć obronę Legionistów ale stoperzy z Warszaw sobie poradzili. Po szybkiej kontrze mamy rzut wolny z 25 metrów dla gosci

10'

Ładną akcje Tomasza Brzyskiego jak profesor przerwał młody Pisarczuk.

9'

Seria rzutów rożnych dla gości tym razem jednak bez zaskoczenia dla bramkarza Olimpii

9'

Mamy odpowiedź Legii - po wymianie piłki przed polem karnym Olimpii na bramkę Wróbla uderzał Tomasz Brzyski ale bramkarz gospodarzy wybił piłkę. Po rzucie rożnym Saganowski trafia w poprzeczkę!!

5'

Legia musi się zdecydowanie obudzić, ponieważ gospodarze zaskoczyli lidera Ekstraklasy na samym początku

4'

Kolejna doskonała szansa Olimpii!!! Rogalski znów po zagraniu Ruszkula stanął przed znakomitą okazją na gola ale nie trafił w bramkę

2'

Doskonała szansa Olimpii. Łatwo dał się ograć Jedrzejczyk Cieślińskiemu i zawodnik gospodarzy świetnie dośrodkował na głowę Rogalskiego, którego uderzenie głową o milimetry minęło bramkę

1'

Pierwszy faul w tym meczu. Na boisku leży Pisarczuk

1'

Przy piłce gospodarze zaczynamy to spotkanie!!!

14:29

Sędzia z Łodzi wyprowadza obie drużyny na boisko! Za moment rozpoczniemy spotkanie!!

14:26

Murawa w Grudziądzu z pewnością nie przypomina kolorem trawy jednak jak sam powiedział trener Jan Urban jej stan jak na tą porę roku jest zadowalający.

14:20

Stadion w Grudziądzu powoli się wypełnia.

13:47

Przypomnijmy, że pierwszy mecz zakończył się pewnym zwycięstwem Legii 4:1 choć pierwsi gola sensacyjnie zdobyli ówcześni goście.

13:46

Rewanżowe spotkanie ćwierćfinału PP w Grudziądzu miało się odbyć dwa tygodnie wcześniej ale wskutek ataku zimy mecz został wtedy odwołany. Dziś już nic nie powinno przeszkodzić obu drużynom w grze.

13:43

Rezerwowi Legii: Berezowski, Astiz, Rzeźniczak, Suler, Choto, Salinas, Jagiełło

13:41

Rezerwowi gospodarzy: Osiecki, Mazurkiewicz, Kokoszka, Kryszak, Gawęcki, Górka, Frańczak

13:36

Witamy w relacji na żywo ze spotkania Olimpii Grudziądz z Legią Warszawa. Za moment przedstawimy skład gospodarzy oraz ławki rezerwowych.