Arsenal LondynArsenal Londyn
0 : 0
SunderlandSunderland
94'

Koniec spotkania. Mecz kończy się bezbramkowym remisem co na pewno cieszy gości.

93'

Arsenal jeszcze raz zaatakował ale po dośrodkowaniu Arshavina piłkę wybili defensorzy gości.

92'

Rzut rożny dla gospodarzy. Ostatnia okazja?

90'

Sędzia doliczył 4 minuty.

90'

Minęło 90 minut spotkania.

88'

Gibbs starał się dośrodkować, ale nie ma już chyba sił.

87'

3 minuty do końca, obie drużyny starają się wykrzesać resztki sił.

85'

Rzut wolny dla gości jednak nikt nie skoczył do dośrodkowania i piłka wypada za pole karne.

84'

Arsenal szuka jeszcze okazji do zdobycia bramki, ale cały czas bardzo dobrze broni się Sunderland.

82'

Kapitalne podanie prostopadłe Cazorli i Giroud fatalnie przestrzelił.

79'

Martin O'Neil także dokonał ostatniej zmiany.

79'

Dobra akcja Gervinho, ale tak jak dotychczas, zawodnik gospodarzy zatrzymany.

77'

Ostatnia zmiana w zespole Londyńczyków.

77'

Dobre przejęcie Cazorli, podanie do Girouda, ale ten nie potrafił obrócić się z piłką w polu karnym.

75'

Obie drużyny grają tak, jakby cieszył je ten rezultat.

71'

Cały czas przeważa Arsenal, ale nie potrafi tego udokumentować bramką.

68'

Na boisku w zespole Arsenalu pojawił się Ramsey.

68'

Kolejna zmiana.

65'

Gervinho dwoi się i troi, ale nie może przebić się przez defensywę gości.

64'

Pierwsza zmiana w Arenalu, na boisko wchodzi Giroud.

64'

Na boisku witamy Luisa Sahe.

67'

Kolejne uderzenie, tym razem Walcott w boczną siatkę.

63'

Arsenal stara się naciskać, ale cały czas dobrze broni się Sunderland.

60'

Dobra okazja Kanonierów. Dwa strzały Gervinho zablokowane, a poprawka Cazorli minimalnie obok słupka.

59'

Podolski uderzył z rzutu wolnego, ale piłka przeleciała nad poprzeczką bramki Mignoleta.

58'

Zaczął rozgrzewać się król strzelców ligi francuskiej w poprzednim sezonie - Olivier Giroud. Może on pociągnie ofensywną grę Arsenalu.

53'

Na razie Arsenal nie potrafi wyraźnie przejąć inicjatywy i stworzyć sonbie dogodniejszej sytuacji.

50'

Dobry przechwyt Gervinho, podanie do Podolskiego, ale ten został uprzedzony przez obrońcę.

48'

Druga połowa rozpoczęła się podobnie jka pierwsza. Oba zespoły spokojnie, bez szaleńczych ataków.

46'

Rozpoczęła się druga część meczu na Emirates Stadium.

45'

Pierwsza połowa kończy się bezbramkowym remisem. Zdecydowanie lepszy jest Arsenal, ale Sunderland mądrze rozbija ataki gospodarzy. Podolski nie odnalazł się na szpicy i chyba trener Wenger musi pomyśleć nad zmianą.

46'

Sędzia doliczył minutę do regulaminowego czasu gry.

44'

Znów naciskają gospodarze. Gervinho wymanewrował dwóch rywali, ale jego dośrodkowanie nie dotarło w pole karne.

43'

Bardzo dobra akcja Arsenalu. Po prostopadłym podaniu Walcott wpadł w pole karne, zagrał do Podolskiego, ale w ostatniej chwili piłkę wybili obrońcy.

41'

Wreszcie ofensywna akcja gości. Colback wpadł w pole karne, ale jego strzał zatrzymał się na bocznej siatce.

38'

Mecz nie stoi na wysokim poziomie, a ofensywna gra Sunderlandu woła o pomstę do nieba.

33'

Rzut wolny dla Arsenalu. Mocne uderzenie Artety nad bramką.

28'

Bramka dla gospodarzy wisi w powietrzu.

27'

Kapitalna wymiana podań w środku pola przez graczy Arsenalu, strzał Diabiego i kapitalna parada Mignoleta.

26'

Kolejny atak Kanonierów. Cazorla dośrodkował w pole karne, a Walcott uderzył głową nad poprzeczką.

25'

Wzrasta przewaga Arsenalu. Goście z Sunderlandu nie potrafią stworzyć dogodnej sytuacji.

23'

Arsenal coraz odważniej atakuje. Po strąceniu przez Podolskiego Walcott uderzył obok bramki.

22'

Kolejna dobra akcja Londyńczyków. Jenkinson dośrodkował z prawej strony, ale w zamieszaniu piłka wyleciała na rzut rożny.

18'

Po dobrej akcji Arsenalu, Gervinho wpadł w pole karne zagrał na 12 metr do Cazorli, a ten minimalnie chybił.

18'

Na razie obie drużyny stawiają przede wszystkim na obrone, nikt nie chce się za bardzo odkryć.

15'

Kwadrans gry za nami, a mieliśmy tylko po jednej dobrej okazji z obu stron. Ale mecz toczony jest w szybkim tempie, możemy spodziewać się jeszcze emocji.

11'

Colback dostał piłkę między Diabiego i Mertesacera i uderzył mocno po ziemi. Szczęsny wypluł piłkę, ale zdążył ją dogonić i opanować.

9'

Diaby podszedł pod samą linię końcową w polu karnym i dośrodkował wzdłuż bramki, ale wprost w ręce Mignoleta. Ładna akcja piłkarza Arsenalu.

7'

Arsenal cały czas wysoko na połowie Sunderlandu. Goście mają problem z wyjściem za środek boiska.

5'

Pierwsza okazja Arsenalu! Uderzył Cazorla i dobrze obronił Mignolet!

4'

W odpowiedzi akcja Sunderlandu i pierwszy kontakt Wojtka Szczęsnego z piłką.

4'

Gibbs próbował dośrodkować spod linii końcowej, ale został zablokowany.

3'

Gervinho próbował przedrzeć się lewą stroną, ale wywalczył tylko aut na wysokości pola karnego.