CracoviaCracovia
2 : 0
Polonia BytomPolonia Bytom
19:50

Koniec meczu! Po żenującym widowisku Cracovia wygrywa 2-0 z bytomską Polonią! Za udział w relacji dziękuje Państwu Krzysztof Orski. Zapraszam na następne relacje w serwisie Ekstraklasa.net!!

92'

Polonia próbowała zaatakować, ale nic z tego nie wyszło. Tutaj już nic się nie zmieni.

90'

Do drugiej połowy sędzia doliczył 3 minuty.

90'

Trzeba obiektywnie stwierdzić, że z przebiegu meczu Cracovii nie należał się ten gol.

89'

GOOOOL!!!! Świetna kontra Pasów!! Steblecki podaje do Saidiego, ten przerzuca piłkę do Boljevicia, który jest sam na sam z Miką. Czarnogórzec ze stoickim spokojem przelobował bramkarza Polonii!!

88'

Pilarz dobrze wypiąstkował piłkę po rzucie rożnym.

86'

Dzisiejszy mecz ogląda 6702 kibiców.

86'

Ależ źle zagrał teraz Bernhardt! Nie zauważył świetnie ustawionego Saidiego a sam stracil piłkę.

84'

Boljević pada w polu karnym, ale sędzia nakazuje grać dalej.

84'

Żółta kartka dla Płókarza.

83'

Jesteśmy świadkami wyjątkowo słabego meczu...

81'

Nowak trafił prosto w głowę Saidiego, który teraz nie podnosi się z murawy.

81'

Zółta kartka dla Ntibazonkizy. Będzie szansa z rzutu wolnego. Piłkę ustawia sobie Nowak.

80'

Ostatnia zmiana gości. Za Białkowskiego wchodzi Krzemień.

79'

Żółta kartka dla Szkatuły.

79'

Ależ szansa Nowaka. Jego strzał z pięciu metrów blokują obrońcy Pasów!!

78'

Setlak strzelił prosto w mur Cracovii.

77'

Ostatnia zmiana w Cracovii. Za Szeligę wchodzi Steblecki.

77'

Ręka Marciniaka, będzie szansa na dośrodkowanie dla Setlaka.

76'

Ależ szansa dla Cracovii!! Danielewicz podaje do Saidiego ale ten trafia prosto w nogę Miki!!!

74'

Uderzenie Trznadla z dystansu mija bramkę Pilarza.

73'

Saidi tym razem uderzył bardzo dobrze! Brakło niewiele żeby padła bramka!

70'

Boljević dośrodkował z rzutu wolnego, piłka przeleciała tuz obok bramki!!! Nie trafił w nią jeszcze Puzigaca, ale i tak byłby na spalonym!

68'

Było groźnie!! Jarka uderzył zza pola karnego. Piłkę z najwyższym trudem odbił Pilarz!!!

68'

Bernhardt z dystansu, ale uderzenie było bardzo niecelne.

67'

Dobra asekuracja Nykiela. Tylko wrzut z auto dla gości.

65'

Druga zmiana w Polonii. Za Laskowskiego wchodzi Nowak.

64'

Bytomianie rozgrywają piłkę na własnej połowie już od dobrych dwóch minut.

62'

Piłka w siatce Polonii!!! Nie ma gola!! Boljević byl na spalonym!

61'

Pilarz spokojnie wyłapał wrzutkę polonistów.

60'

Marciniak dośrodkowywał do Boljevicia, ale ten strzelił obok bramki Miki.

59'

Akcja Saidiego z Bernhardtem. Żaden z nich nie potrafił utrzymać piłki przy nodze.

58'

Cracovia fatalnie wygląda w ataku. Ciężko się ogląda taki mecz. Wieje tu po prostu nudą.

57'

Zmiana w Polonii. Za Jaronia wchodzi Płókarz.

55'

Wrzutkę Białkowskiego wybił Kosanović.

53'

Dobry pressing gości utrudnia grę Pasom.

52'

Saidi zdecydował się na uderzenie z dystansu, ale wyszło to fatalnie.

51'

Niezła piłka do Saidiego, ale ten został powstrzymany przez Trznadla.

50'

Cracovia gra agresywnie na początku drugiej połowy. Zawodnicy chyba otrzymali delikatny ochrzan od trenera Stawowego.

48'

W starciu z Marciniakiem ucierpiał Szkatuła. Zaraz jednak wróci na boisko.

48'

Rajd Saidiego zakończył się na ostatnim obrońcy gości.

46'

Saidi podawał do Boljevicia, ale ten był na pozycji spalonej.

46'

Zaczynamy drugą połowę!

46'

I za Zejdlera wchodzi Ntibazonkiza.

46'

Zmiana w Cracovii. Za Budzińskiego wchodzi Dąbrowski.

18:58

Piłkarze wracają już na boisko. Za chwilę początek drugiej połowy!

18:48

Tak prezentuje się sektor gości

18:45

Koniec pierwszej połowy. Do przerwy 1-0 dla Cracovii. Gra obu zespołów jest jednak bardzo słaba. Miejmy nadzieje, że w drugiej odsłonie będą większe emocje. Na drugie 45 minut zapraszamy za kwadrans.

45'

Słabe uderzenie piąstkuje Mika.

45'

Żółta kartka dla Trznadla za faul na Puzigacy. Kolejna okazja na wrzutkę dla Boljevicia.

44'

Efektowny rajd Puzigacy. Bośniak strzela, ale piłkę odbija Mika!!

43'

Na murawie lezy Laskowski. Potrzeba jest pomoc medyków.

41'

Słabo wykonany stały fragment gry. Dodatkowo w polu karnym leży Kosanović, który ucierpiał w tej akcji. Obrońca Pasów chyba jednak będzie kontynuował grę.

40'

Zółta kartka dla Broniewicza. Kolejna szansa dla Boljevicia.

39'

Tymczasem na boisku trwa festiwal drobnych fauli.

37'

A teraz robią znany z wieczorów panieńskich striptiz. Więcej się dzieje na trybunach niż na boisku...

36'

Kibice Polonii bawią się w najlepsze na swoim sektorze. Teraz zrobili znany z wesel pociąg ;)

35'

Michalik uderzył zza pola karnego, ale poradził sobie z tym strzałem Pilarz.

34'

Żółta kartka dla Kosanovicia.

33'

Wrzutka Bernhardta ląduje prosto w rękach Miki.

32'

Osamotniony Boljević nie ma szans w pojedynkach z obrońcami Polonii.

31'

Głęboka wrzutka Boljevicia, Mika minął się z piłką, ale z ostrego kąta Marciniak strzelił obok bramki!

30'

Faulowany Zejdler z boku pola karnego. Będzie szansa na wrzutkę dla Boljevicia.

28'

Niezła akcja Pasów, ale na spalonym został złapany Zejdler.

26'

Piłka w siatce Cracovii, ale wcześniej piłka opuściła plac gry! Słuszna decyzja sędziego.

25'

Od dobrych 10 minut Cracovia nie potrafi skonstruować akcji ofensywnej!

24'

Szkatuła uderzył ze stojącej piłki prosto w mur.

22'

Bernhard otrzymuje żółtą kartką za faul na Setlaku. Będzie szansa dla gości!

21'

Niezłe dośrodkowanie Puzigacy, ale Bernhardt został umiejętnie przyblokowany przez bytomskich stoperów i piłka wylądowała w rękach Miki.

20'

Po stracie gola podopieczni trenera Trzeciaka grają bardzo dobrze. Są o włos od wyrównania. Dziwi taka postawa Cracovii.

18'

Szansa dla bytomian!! Z lewej strony piłę wstrzelił Szkatuła, doszedł do niej Jarka, ale uderzył obok bramki Pilarza!! Było groźnie!!

17'

Szansa dla Polonii! Najpierw szarżował Białkowski, oddał piłkę Jarce, ale ten tuż przed strzałem się poślizgnął i z akcji nic nie wyszło.

17'

Bytomianie nie dają za wygraną. Próbują atakować i nawet przez chwilę udało im się zamknąć Cracovię na ich połowie boiska.

15'

Cracovia w końcu zrealizowała plan taktyczny. Gol w początkowych minutach z pewnością ustawi grę Pasów.

13'

Faul Budzińskiego, szansa dla Polonii z rzutu wolnego. Dośrodkowanie wybija jednak Kosanović.

12'

GOOOOL!!! Na strzał z dystansu zdecydował się Kosanović, piłka odbiła się od Danielewicza i kompletnie zmyliła Mikę!! 1-0!

10'

Cracovia prowadzi grę, ale ma ewidentne problemy z przedostaniem się pod bramkę Polonii.

8'

Boljević dośrodkował z rzutu wolnego, ale spokojnie piłkę złapał Mika. Bramkarz Polonii rozpoczął kontratak, ale w końcowej fazie na spalonym został złapany Jarka.

6'

Dobra akcja Pasów!! Bernhard do Boljevicia, ten oddaje piłkę Zejdlerowi, który nie miał z czego uderzyć i w efekcie piłka przeleciała nad bramką.

5'

Bernhardt do Boljevicia, ale ten został przyblokowany przez Broniewicza. Nie ma zagrożenia bramki Miki.

4'

Nykiel dobrze przerywa kontrę Polonii. Będzie aut.

3'

Szacunki policji okazują się słuszne. Na sektorze gości zasiadło około 500 kibiców gości, którzy głośnym dopingiem wspierają swoich ulubieńców.

1'

Ależ mógł być początek dla gości!! Po błędzie Marciniaka Pilarz wykopuje piłkę, ale trafia w Jarkę. Piłka wolno toczy sie w stronę bramki Pasów. W ostatniej chwili obrońcy wybijają futbolówkę!!

1'

Zaczynamy! Pierwsza piłka dla zawodników Cracovii!

17:55

Sędzia dzisiejszego meczu, Tomasz Kwiatkowski, wyprowadza obie jedenastki na boisko. Trwa przywitanie zespołów.

17:50

Murawa już pusta. Do rozpoczęcia meczu zostało 10 minut. Na trybunach na razie mało kibiców. Rzekłbym nawet, że bardzo mało...

17:47

Do rozpoczęcia spotkania pozostało już mniej niż kwadrans. Zawodnicy Polonii schodzą do szatni. Na boisku pozostają jeszcze podopieczni trenera Stawowego.

17:40

W ramce po lewej stronie widoczne są już wyjściowe składy obu zespołów. Podaję nazwiska piłkarzy, którzy zasiądą na ławkach rezerwowych.

Polonia Bytom: Maścibrzuch, Nowak, Wojsyk, Płókarz, Pietrycha, Krzemień, Banaś

Cracovia: Perdijić, Ntibazonkiza, Dąbrowski, Steblecki, Żołądź, Zieliński, Struna

17:37

Pierwsza jedenastka Cracovii już na rozgrzewce. Tymczasem na trybunie gości przybywa kibiców z Bytomia. Policja spodziewa się 500 fanatyków ze Śląska.

17:36

Rozgrzewka Polonistów

17:35

Na boisku trwa rozgrzewka piłkarzy Polonii Bytom. Krakowianie na razie są w szatni. Grzeją się tylko rezerwowi i bramkarze Pasów.

17:31

Serdecznie witamy prosto ze stadionu przy ulicy Kałuży 1 w Krakowie! Już za około 30 minut początek spotkania Cracovia - Polonia Bytom! Zapraszamy do pozostania z nami! Najszybsza relacja LIVE tylko w serwisie Ekstraklasa.net!