Koniec spotkania, Polonia wciąż bez zwycięstwa.

Żółta kartka dla Walęciaka za opóźnianie gry.

90'

Polonia atakuje bez efektu, kontry Kolejarza także nieudane.

90'

Rzucają wszystkie siły do ataku Poloniści, doliczone trzy minuty, dwa rożne dla Polonii wciąż bez bramki.

89'

Giesa uderza bezpośrednio na bramkę, rykoszet i korner. Dobrze interweniuje Mika.

88'

Długie podanie Giesy zatrzymuje ręką zawodnik Polonii, szansa na dośrodkowanie z rzutu wolnego.

87'

Kontra gości, dobrze powstrzymany Michalik.

87'

Ostatnia zmiana w tym spotkaniu.

84'

Widać, że nie odzyskał pełnej sprawności jeszcze Mika, który utyka poruszając się wzdłuż linii bramkowej.

80'

Rozklepali defensywę gości Poloniści, wszystko zepsuł niecelnym strzałem Pokotyliuk.

79'

Mika ucierpiał przy wspomnianej interwencji.

78'

Ostatnią zmianę wykorzystuje Jacek Trzeciak.

78'

Świetna piłka Giesy do Wolańskiego, ofiarnie Mika na dwudziestym metrze !

75'

W polu karnym Polonii goście, Pietrzak podaje pod nogi rywala...

73'

Fauluje w środku pola Białkowski.

71'

Wolański dośrodkowuje, niecelnie uderza Pietrzak.

69'

Druga zmiana w szeregach gości.

68'

Szansa Polonistów, piłka odbijała się od zawodników stojących w polu karnym Kolejarza w końcu trafiła do Szkatuły, który uderzył w Ferenca.

65'

Nitkiewicz opuszcza boisko na którym melduje się Pietrzak.

65'

Pierwsza połowa zdecydowanie ciekawsza od tych dwudziestu minut drugiej odsłony.

62'

Z prawej strony płasko dośrodkował w pole karne Kowalczyk, na jedenastym metrze Nitkiewicz uprzedzony przez obrońce gospodarzy.

60'

Za faul w środku pola ukarany kartką Nitkiewicz.

59'

Drugiej zmiany dokonuje trener Trzeciak.

58'

Bocian dokładnie dośrodkował na głowę Nitkiewicza, dobre uderzenie i jeszcze lepsza interwencja Miki.

56'

Raz jeszcze niezła akcja Polonii, boją się strzelać dziś Poloniści.

54'

Po drugiej stronie długa piłka do Wolańskiego- również niecelne podanie.

53'

Na potwierdzenie tych słów Szkatuła dośrodkował z rzutu wolnego bardzo niecelnie.

52'

Ciężko pisać cokolwiek, dużo błędów, strat, niecelnych podań...

49'

Rozgrywają piłkę na własnej połowie Poloniści...

47'

Dwa rzuty rożny dla Kolejarza bez strzału na bramkę.

46'

Cempa w miejsce Kaczora.

46'

Rozpoczęli goście.

18:01

Gotowi do rozpoczęcia drugiej połowy piłkarze, będzie zmiana w Polonii.

45'

Koniec pierwszej połowy, po dobrej grze Polonii i skutecznym futbolu Kolejarza prowadzą goście.

44'

Dośrodkowanie w pole karne gości, na raty piąstkuje Forenc, uderza jeszcze Szkatuła- nad bramką.

43'

Żółtą kartką ukarany Bocian.

42'

Indywidualnie w polu karnym Kowalczyk, jego strzał broni Mika a dobitka skutkuje rzutem rożnym, po którym górą również bramkarz gospodarzy,

38'

Sporo rzutów rożnych po obu stronach, tym razem szanse zaprzepaścili goście.

36'

Gra Polonii wygląda całkiem nieźle, gorzej jeśli chodzi o wykończenie akcji...

35'

Jeszcze raz z narożnika Poloniści, bronią się dobrze goście.

33'

Kulpaka przed kolejną szansą na wyrównanie. Świetne dośrodkowanie zaskoczyło chyba zawodnika z Bytomia, który oddał niecelny strzał.

31'

Nokaut ! Szkatuła dośrodkował wprost w twarz Szufryna, który wyłożył się jak długi na murawie. Już wszystko w porządku z piłkarzem gości.

30'

Za to przewinienie żółtą kartką ukarany Kaczor.

29'

Kontra gości i taktyczny faul wracającego zawodnika Polonii.

29'

Kolejna szansa Polonii, płaskie dośrodkowanie z rzutu wolnego i zablokowane uderzenie Barana.

28'

Niełatwo musi się grać Polonistą w asyście salwy gwizdów i pokrzykiwań z trybun.

26'

Ależ szansa na wyrównanie !!! Alancewicz miał piłkę na ósmym metrze, przed sobą tylko bramkarza jednak zamiast strzału wybrał drybling i podanie pod końcową linie do Szkatuły, którego uderzenie mija bramkę.

24'

Na prowadzenie wychodzi Kolejarz Stróże ! Nitkiewicz zagrał z lewej strony, na piątym metrze do piłki doszedł Markowski, który spokojnym strzałem pokonał Mike.

20'

Faulowany Gryźlak, dośrodkowanie z rzutu wolnego Nitkiewicza wyłapuje Mika.

19'

Mocno z dystansu uderzył Kowalczyk, na raty, z problemami interweniuje Mika.

17'

Miał dużo miejsca i czasu na strzał z przed pola karnego Banaś. Przyjął piłkę, uderzył jednak beznadziejnie.

15'

Kontra Polonii, zamiast zagrożenia tylko rzut rożny bez efektu strzeleckiego.

13'

Kolejne uderzenie Wolańskiego, tym razem trafił w obrońce gospodarzy. Na nic się zdaje sygnalizacja zagrania ręką w polu karnym.

12'

Obie drużyny grają wyraźnie do przodu, bezbramkowy remis nam chyba dziś nie grozi.

10'

Przekombinował przy narożniku Szkatuła- od bramki Forenc.

10'

Kaczor prostopadle do Białkowskiego, ten znajdował się na spalonym i nie ruszył nawet do podania.

9'

Pierwsze uderzenie w światło bramki, przy strzale Wolańskiego na rzut rożny piłkę wybija Mika. Ten korner również nie przynosi zagrożenia.

8'

W środku pola Wolański próbował rozpocząć akcję gości, radzą sobie dobrze obrońcy Polonii.

5'

Tym razem Poloniści ruszyli prawą stroną, kolejny korner i kolejna strata.

3'

Dośrodkowanie Szkatuły z lewej strony, przytomnie Forenc.

2'

Pierwszy rzut rożny dla Polonii, krótkie rozegranie i szybka strata.

1'

Rozpoczęli gospodarze !

16:56

Wychodzą na murawę zawodnicy. Polonia w domowych strojach, Kolejarz na biało.

16:55

Natomiast w pierwszym składzie gości najskuteczniejszy strzelec ligi- Maciej Kowalczyk.

16:52

Na ławce rezerwowych gospodarzy Dawid Cempa, który wraca po kontuzji przed którą trafiał w trzech kolejnych meczach.

16:45

Trwa przedmeczowa rozgrzewka. ruch

16:36

Co ciekawe dziś na ławce rezerwowych gospodarzy komplet graczy, czyżby dobry prognostyk dla gospodarzy ?

16:34

Znamy już składy w jakich obie drużyny rozpoczną dzisiejsze spotkanie, znamy również listę rezerwowych: Polonia: Balaz, Gamla, Pokotyliuk, Krzemień, Grzybek, Cioch, Cempa. Kolejarz: Zarychta, Pietrzak, Arłukowicz, Giesa, Michalik, Pieczara, Gajtkowski.

16:33

Ze stadionu Polonii Bytom wita Państwa serdecznie Albert Wegan.

14:49

O godzinie siedemnastej rozpocznie się spotkanie Polonii z Kolejarzem. Naszą relację rozpoczniemy tradycyjnie około godziny 16:30. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z zapowiedzią dzisiejszego spotkania..