Bruk-Bet Termalica NiecieczaBruk-Bet Termalica Nieciecza
95'

Koniec meczu! Termalica wygrywa 2-1 i jest w kolejnej rundzie!

95'

Ostatnia szansa na wyrównanie dla gospodarzy. Rzut rożny. W pole karne biegnie, nawet bramkarz Wigier, Karol Salik. Obrońcy wybijają jednak wrzucaną piłkę, próbował uderzać jeszcze Damian Sobolewski, ale został zablokowany i po chwili arbiter kończy spotkanie.

93'

Ostatnia zmiana w meczu. Nalepa wchodzi w miejsce Dariusza Pawlusińskiego.

91'

Omilianowicz za Grudzińskiego w zespole Wigier.

90'

Mocne uderzenie zza pola karnego w wykonaniu Pawlusińskiego, piłka odbija się rykoszetem i mamy rzut rożny

89'

Kaczmarczyk ruszył skrzydłem, próbował dośrodkować, ale zrobił to na tyle niedokładnie, że od bramki zaczną gospodarze.

88'

Groźne wejście Słowickiego w nogi rywala i żółta kartka.

87'

Termalica konstruuje atak pozycyjny, kontroluje przebieg końcówki spotkania.

83'

Kolejna zmiana w ekipie Wigier. Aktywny dzisiaj Adam Tomian opuszcza boisko, a w jego miejsce na placu gry melduje się Rafał Bujnowski.

82'

Kolejne dogranie w pole karne Wigier, tym razem Pawlusiński. Po raz kolejny niecelnie.

80'

Termalica przewyższa piłkarsko zespół gospodarzy i osiąga zdecydowaną przewagę w tej części spotkania.

80'

Piątek dogrywa w pole karne, zablokowany i aut z boku dla gości.

78'

Wolny po faulu Lauryna. Uderza Pawlusiński, Salik z trudem odbija piłkę i obrońcy oddalają zagrożenie.

78'

Kamil Lauryn

75'

Przemysław Jastrzębski pojawia się w miejsce Jakuba Cesarka.

74'

Karol Piątek precyzyjnym strzałem po długim rogu daje gościom prowadzenie. Niedługo cieszyli się gospodarze z remisu.

74'

2-1 dla Termaliki! Karol Piątek!

73'

Kaczmarczyk zmienia Ceglarza.

71'

Fatalny błąd Macieja Budki, który niedokładnym wyrzutem piłki do kolegi z obrony sprokurował niebezpieczną sytuację dla gospodarzy. Wykorzystał ją Kamil Lauryn, który strzałem zza pola karnego doprowadza do wyrównania!

71'

1-1! Kamil Lauryn!

69'

Lekki uraz Ceglarza, ale po chwili zawodnik wraca do gry.

68'

Rajd Biskupa, podanie do wbiegającego Ceglarza, ale nie dokładnie i strata piłki.

67'

Dariusz Pawlusiński zdecydował się na uderzenie z woleja, ale piłka ląduje wysoko nad bramką.

64'

Rzut wolny sprzed linii pola karnego. Do piłki podchodzi Adam Tomian, ale brakuje precyzji temu uderzeniu.

60'

Kolejny faul na Tomianie, bardzo aktywny jest ten zawodnik w tym spotkaniu.

59'

Biskup dopiero co pojawił się na boisku, a już stwarza zagrożenie. Dobra jego akcja lewą stroną, dobre uderzenie tuż przy okienku i Salik paruje strzał na rzut rożny.

58'

Pierwsza zmiana w ekipie gości. Jakub Biskup zmienia Damiana Piotrowskiego.

56'

Piotr Ceglarz faulował przed polem karnym. Do rzutu wolnego podchodzi Maciej Kisiel, ale jego mocny strzał mija bramkę.

54'

Tomian dośrodkowuje z rzutu rożnego, po którym w polu karnym powstaje ogromne zamieszanie, ale ostatecznie obrońcy Termaliki oddalają zagrożenie poza pole karne.

53'

Strzał Piotrowskiego zablokowany czystym wślizgiem przez Sobolewskiego.

50'

Słowicki oddaje strzał zza pola karnego, ale piłka ląduje bardzo daleko od bramki strzeżonej przez Macieja Budkę.

49'

Sobczak wygrywa piłkę i zagrywa na 16 metr do Ceglarza, ten uderza, ale minimalnie obok lewego słupka. Było blisko drugiej bramki dla Termaliki.

48'

Tomian faulowany w środku pola.

46'

Prostopadłe podanie od Grudzińskiego do Tomiana, ten oddaje strzał, ale niecelny.

46'

Zaczynamy drugą połowę

45'

Koniec pierwszej połowy, bez doliczonego czasu gry.

45'

Tomian uderzył z dystansu niespodziewanie, ale bramkarz wybił z problemami piłkę na rzut rożny. Korner rozegrany krótko, ale bez efektów.

43'

Ceglarz wbiegł z lewej strony w pole karne, ale obrońca przeciął dośrodkowanie i wybił piłkę.

42'

Teraz więcej gry w środku pola, ale przewagę ma wyraźnie Termalika.

39'

Rzut wolny dla Wigier, po jego wykonaniu obrońcy wybili na rzut rożny, po którym nie było zagrożenia.

38'

Pawlusiński fauluje ostro Lauryna i zostaje ukarany żółtą kartką.

37'

Jarecki wrzuca w pole karne, gdzie Sobczak strzałem głową pokonuje bramkarza! 1:0 dla Termaliki!

35'

Akcja Wigier, ale Tomian w ataku traci piłkę, i próbując ją odzyskać fauluje.

33'

Termalika wysokim pressingiem stara się zmusić Wigry do błędu.

30'

Co raz większa przewaga Termaliki, Wigry starają się grać głównie z kontry.

28'

Tomian wbiegł w pole karne i zagrał za plecy do Cesarka, piłka trafiła do Słowickiego, który uderzył niecelnie.

27'

Termalika poczyna sobie co raz odważniej i podchodzi wyżej pola karnego, ale nic szczególnego z tego nie wynika, bo Wigry uważnie grają w obronie.

25'

Żółta kartka dla Horvátha za faul na Laurynie, który musiał opuścić boisko na chwilę.

24'

Kolejny atak Termaliki, ale Sobczak za daleko zabrał się z piłką i dośrodkował zza linii końcowej.

23'

Sobolewski przerwał dobrą akcję Termaliki czystym wślizgiem.

21'

Lipecki uderzył z dystatnsu z 25 metrów, ale wysoko nad bramką.

18'

Jak na razie Termalika dłużej rozgrywa piłkę, budując akcje od własnej połowy, podczas gdy Wigry starają się grać długimi podaniami do przodu, z czego jednak niewiele wynika.

16'

Tomian niedokładnie dośrodkowuje z rzutu wolnego i od bramki Termalika.

15'

Termalika miała okazję, jednak niegroźną. Wigry wyszły z kontrą, którą faulem powstrzymał Lipecki, ale kartki nie dostał.

14'

Sobczak wbiegł w pole karne, ale Lauryn wybił na rzut rożny, po którym nie było zagrożenia.

12'

Trochę spokoju w grze obu zespołów po szybszym początku.

9'

Pawlusiński faulowany na 20 metrze. Sam poszkodowany dośrodkował, Jarecki zdołał oddać strzał głową, ale obok bramki.

8'

Sobczak wpadł w pole karne i upadł, ale za symulowanie dostał żółtą kartką.

7'

Jakub Cesarek wrzucił piłkę w pole karne, ta doszła do Grudziński, który uderzył wysoko nad bramką.

5'

Po dośrodkowaniu z lewej strony strzał zdołał oddać Tomian, który przyjął sobie piłkę, ale uderzył ponad bramką.

3'

Termalika zaczęła spokojnie, ale przyspieszyła. Po błędzie Lauryna z woleja w polu karnym uderzył Pawlusiński, ale piłka przeszła nad poprzeczką.

1'

Początek spotkania. Rozpoczęła Termalika.

18:57

Piłkarze są już na boisku. Wigry w swoich domowych, biało-niebieskich, Termalilka na pomarańczowo.

18:46

Ławka rezerwowych Termalici: Sebastian Nowak, Jakub Biskup, Andrzej RYbski, Damian Skołorzyński, Michał Nalepa, Krzysztof Kaczmarczyk, Jan Pawłowski

18:45

Ławka rezerwowych Wigier: Mateusz Grabowski, Filip Plichowski, Paweł Omilianowicz, Rafał Bujnowski, Przemysław Jastrzębski

18:35

Nie ma jeszcze za wielu kibiców, ale spodziewamy się ok. 500 fanów na meczu 1 rundy PP.

18:34

Witamy z Wgier, gdzie trwa rozgrzewka piłkarzy przed meczem Pucharu Polski Wigry - Termalica.