Niedziela, 4 listopada 2012, godz. 13:00
concordiaConcordia Elbląg
94'

Koniec meczu.

92'

Strzał w poprzeczkę napastnika Olimpii Elbląg i Kołosow przy dobitce trafia w bramkarza.

91'

Drewek za Korzeniewskiego.

89'

Korzeniewski niedokładnie dośrodkowuje do Bamgboye.

86'

Bamgboye za Nadolnego.

83'

Nadolny strzela jednak piłka obok słupka bramki.

80'

Taibow za Ślifirczyka.

78'

Szmydt za Szuprytowskiego.

77'

Świetne podanie prostopadłe do Sedlewskiego jednak Zoch dobrze broni.

74'

Olimpia broni się przed polem karnym. Piłkarze gospodarzy wybijają podania gości.

70'

Sambor zablokował podanie Lubenowa do napastników.

68'

Zoch wyłapuje piłkę po dośrodkowaniu Broniarka.

66'

Sambor wspomagał partnerów w ataku jednak podanie obrońcy gości przejęli piłkarze Olimpii Elbląg.

64'

Nadolny nie wykorzystał kontrataku i niedokładnie dośrodkował.

62'

Sambor wybija piłkę Lubenowowi w polu karnym Concordii Elbląg.

60'

Concordia Elbląg rozgrywa kombinacyjną akcję jednak piłkę wybił Lewandowski.

56'

Lewandowski fauluje Nadolnego i dostaje żółtą kartkę.

53'

Paprocki fauluje obrońcę gości i piłka dla Concordii Elbląg.

50'

Kołosow w sytuacji sam na sam z bramkarzem fauluje Zocha.

49'

Szuprytowski podaje do Nadolnego jednak piłke przejmuje obrońca gospodarzy.

49'

Lewandowski wybija piłkę po dośrodkowaniu piłkarza Concordii Elbląg.

46'

Rozpoczęcie drugiej połowy.

47'

Koniec pierwszej połowy.

46'

Bogdanowicz przed polem karnym dostał podanie od Nadolnego jednak jego strzał broni Rogaczow.

41'

Sedlewski nie wykorzystał błędu obrońcy i nie przejął piłki.

36'

Stępień niedokładnie podawał do Bogdanowicza i piłka dla Olimpii Elbląg.

33'

Lubenow wbiegał w pole karne ale niedokładnie podał i piłka dla gości.

27'

Sytuacja bramkowa Concordii Elblag. Dośrodkowanie w pole karne i piłke do bramki strzelał napastnik gości jednak obrońca. gospodarzy zablokował ten strzał.

23'

Zoch broni strzał z pola karnego piłkarza gospodarzy.

22'

Ładna akcja gości. Bogdanowicz pieta zagrywa do Wierciocha który strzela nad bramką.

17'

Lubenow w pole karne jednak niedokładnie.

17'

Ślifirczyk faulowany i rzut wolny dla gospodarzy.

17'

Ichim wybija piłkę Łukaszowi Nadolnemu.

15'

Wiercioch strzela niecelnie z dystansu.

13'

Zoch wyłapuje dośrodkowanie Lubenowa.

10'

Kołosow do Ślifirczyka który strzela nad poprzeczką.

8'

Szuprytowski wrzuca w pole karne w poszukiwaniu Zejglicia jednak wyłapuje Rogaczow.

8'

Ichim dośrodkowuje wprost w ręce bramkarza Concordii Elbląg

4'

Kołosow zbyt lekko główkuje po dośrodkowaniu Lubenowa.

4'

Kołosow z dystansu jednak broni Zoch.

3'

Nadolny do Bogdanowicza jednak troche za mocno podawał piłkarz gości.

2'

Olimpia od poczatku atakuje jednak piłki prostopadłe nie docieraja do napastników.

13:01

Rozpoczęcie meczu.

13:00

Piłkarze Olimpii Elbląg wyszli na boisko w towarzystwie flag które potem wręczyli kibicom.

12:43

Kibiców jest sporo i zajmują wszystkie sektory. Na trybunie fanów gospodarzy są transparenty i flagi.

12:40

Witam kibiców na meczu Olimpia Elbląg - Concordia Elbląg. Na stadionie w Elblagu pierwsze derby w drugiej lidze.