Bamgboye niecelnie strzela z dystansu.

82'

Bamgboye ośmieszył dryblingiem piłkarzy Wigier.

82'

Co za debiut czarnoskórego napastnika. Wszedł na boisko i po kilku minutach wywalczył rzut karny dla drużyny.

78'

Gooooooooooooooooooool! Z rzutu karnego Tomasz Wiercioch.

77'

Bamgboye za Szuprytowskiego.

74'

Nadolny za Korzeniewskiego.

72'

Słowicki fatalnie przestrzelił rzut karny strzelając niecelnie.

70'

Rzut karny dla Wigier Suwałki.

69'

Pomian strzelał jednak odbita piłkę przejął bramkarz Concordii.

67'

Łapiński nie wykorzystał rzutu wolnego i piłka dla Concordii Elbląg.

65'

Bogdanowicz dostaje kartkę za faul przed polem karnym Concordii Elbląg.

63'

Napastnik Wigier faulował obrońcę gospodarzy. Piłkarze z Suwałk zaatakowali większa ilością jednak nie byli skuteczni.

60'

Tuttas za Gondeka.

59'

Łapiński niecelnie strzela.

59'

Goście próbują rozgrywać piłkę ale najczęściej wykorzystują dośrodkowania by kreować sytuacje.

57'

Łapiński za Sobolewskiego.

55'

Pomian niedokładnie podaje do napastników.

54'

Michał Lepczak niecelnie z dystansu.

52'

Zoch broni w polu karnym strzał napastnika Wigier.

52'

Masztaler dryblingiem sprytnie wypracował sobie sytuację do strzału jednak dobrze blokują obrońcy.

45'

Rozpoczęcie drugiej połowy.

47'

Koniec pierwszej połowy.

46'

Piłkarz Wigier nie trafia w sytuacji sam na sam z bramkarzem.

45'

Bogdanowicz wybija piłkę po dośrodkowaniu piłkarza Wigier.

43'

Concordia nie wykorzystała okazji z dośrodkowań i Wigry przejęły piłkę.

41'

Wesołowski dostaje kartkę.

39'

Słowicki wślizgiem wybija piłkę Kiełtyce.

38'

Rzut karny dla Concordii Elbląg jednak nie wykorzystał tej sytuacji Jakub Zejglić.

35'

Podopieczni litewskiego trenera rozgrywają piłkę w środku boiska jednak nie potrafią stworzyć dobrej sytuacji.

32'

Concordia w defensywie tylko skupia się na kontratakach. Michał Kiełtyka miał dobra sytuację jednak dośrodkowanie w pole karne przejął obrońca Wigier.

28'

Za Florka na boisku Masztaler.

28'

Zejglić z kontratakiem ale fauluje go piłkarz Wigier.

26'

Wigry starają się wyrównać ale to Concordia ma lepszy pomysł na rozgrywanie piłki. Szczególnie dobrze radzi sobie Szuprytowski jednak również Michał Kiełtyka swoją ambicją imponuje kibicom.

23'

Concordia zagrała świetną akcję w stylu Barcelony. Dokładne podania piłka do Szuprytowskiego który tak podał do Kiełtyki że ten tylko strzelił do pustej bramki.

19'

Gooooooooooooooooooooooooool! Michał Kiełtyka strzela bramkę dla Concordii Elblag.

12'

Wigry zaatakowały ale dośrodkowanie piłkarza gości było niedokładne.

10'

Zejglic strzela jednak obok bramki.

8'

Piłkarze z Suwałk często faulują podopiecznych Adama Borosa.

7'

Szuprytowski nie wykorzystał dobrej sytuacji po rajdzie z piłką.

6'

concordia na połowie Wigier jednak goście dobrze ustawiaja defensywe.

6'

Faulowany Zejglić i okazja do dośrodkowania.

5'

Prostopadła piłka od pomocników której nie przejął napastnik Concordii.

4'

Z rzutu wolnego niecelnie Szuprytowski.

3'

Szuprytowski faulowany przed bramką Salika.

2'

Gondek przejął podana piłkę w polu karnym ale trafił obok bramki.

11:57

Rozpoczęcie meczu.

11:57

Drużyny na boisku. Wigry rozpoczną mecz.

11:42

Witam na meczu Concordia Elbląg - Wigry Suwałki. Drużyny właśnie rozgrzewają się na murawie.