Concordia świetnie kontratakuje jednak strzał Stępnia broni Widawski.

Byrski niecelnie z dystansu.

53'

Leszczak dostaje kartkę.

51'

Piłkarze Concordii przekombinowali przy rozegraniu z rzutu wolnego przy bramce rywali.

48'

Fotki kibiców na fan page Concordii Elbląg.

48'

Bogdanowicz po podaniu Szuprytowskiego strzela w bramkarza.

45'

Rozpoczęcie drugiej połowy.

12:56

Bramka Zejglicia.

47'

Koniec pierwszej połowy.

44'

Stępień zagrywa kapitalną prostopadłą piłkę ale Nadolny powstrzymany przez obrońców.

40'

Stepień z pola bramkowego strzela wprost w bramkarza.

39'

37'

Siedlarz przejął wybita piłkę przez Zycha ale strzelił niecelnie.

36'

Bogdanowicz fauluje i dostaje kartkę.

36'

Concordia przeważa w tym meczu. Nadolny biegł sam na sam z bramkarzem jednak obrońcy byli sprytniejsi.

31'

Piszczek faulował Nadolnego i dostał drugą żółtą kartkę.

29'

Zejglić z karnego i gooooooooooooooooooooooool.

26'

Szuprytowski inteligentnie zagrał do wchodzącego napastnika jednak obrońcy przejęli piłkę.

22'

Uwakwe sprytnie technicznie strzelał z dystansu jednak Zych broni.

17'

Concordia ma przewage i rozklepuje gości. Szuprytowski strzela z dystansu jednak obok bramki.

15'

Stepień za dośrodkowanie zrzutu wolnego przed gwizdkiem dostaje kartkę.

14'

12'

Nadolny faulowany w polu karnym jednak sędzia nie zagwizdał.

10'

Zoch broni strzał z główki Brozia.

9'

Sadowski wybija piłkę na rzut rożny po błędzie obrońców.

7'

Concordia opanowała nerwy i stara się dokładnie rozgrywać piłkę.

5'

Bogdanowicz nie dobiegł do piłki po zbyt mocnym podaniu.

3'

Piszczek zatrzymuje Szuprytowskiego który sprytnie minął go dryblingiem.

2'

Piłkarze Garbarni nie wykorzystali straty gospodarzy i niedokładnie rozegrali atak na bramkę.