Unia TarnówUnia Tarnów
0 : 0
Znicz PruszkówZnicz Pruszków
93'

I mamy koniec spotkania, obie drużyny dzisiaj zawiodły. Żadna z drużyn nie przeważała. Unia Tarnów - Znicz Pruszków 0:0. Dziękujemy wszystkim za śledzenie relacji i zapraszamy na pozostałe na ekstraklasa.net

91'

W doskonałej okazji znalazł się Banaszewski, jednak pomocnik gości nie czysto trafił w piłkę w polu karnym

90'

I mamy drugą zmianę w zespole gości, boisko opuścił Paweł Bylak a w jego miejsce wszedł Łukasz Sierociński

90'

Ależ okazja dla Unii, w środku pola świetnie urwał się Wróbel, napastnik gospodarzy uderzył na bramkę gości, ale strzelił minimalnie niecelnie

89'

Szansa dla Unii, dobrze dośrodkowywał Sojda, ale nikt nie przeciął piłki w polu karnym

87'

Rzut wolny dla gospodarzy, ale Pazdan pewnie łapie piłkę

85'

Pierwsza zmiana w ekipie gości, boisko opuścił Mariusz Zawodziński a jego miejsce na placu gry zameldował się Mateusz Majewski

85'

Duda w pole karne, ale obrońcy Tarnowian po raz kolejny wybijają

83'

Szansa dla Zniczu, rzut wolny z prawej strony boiska - 27 metrów od bramki Libery

81'

Ostatnie 10 minut przed nami, czy któryś z zespołów postawi wszystko na jedną kartę?

79'

Teraz to goście przeważają, Znicz próbuje atakować prawą stroną

78'

Znicz w natarciu, z dystansu strzelał Kokosiński, ale niecelnie

76'

trener Kijowski zdecydował się wpuścić na boisko "Świerzą krew"

75'

I druga zmiana w obozie Jaskółek, Na boisku zjawił się Dawid Sojda, który zmienił Fabiana Fałowskiego.

72'

I mamy pierwszą zmianę w Unii Tarnów. Boisko opuścił Piotr Drozdowicz a w jego miejsce na murawie pojawił się Roger Radliński

72'

69'

Strzał gości, Duda uderzał z 17 metrów, ale pewnie wybronił Libera

68'

W ofensywie Znicz, goście próbują atakować lewą flanką, ale defensywa gospodarzy gra dzisiaj pewnie

64'

Szansa dla gospodarzy, z prawej strony dośrodkowywał Jamróg, ale obrońcy Znicza wybijają na rzut rożny.

60'

"Jaskółki" przejęły inicjatywę

49'

Rzut wolny dla Unii z 18 metrów!

48'

Unia od początku zaczęła grać odważniej, gospodarze starają się atakować

47'

Obaj trenerzy nie zdecydowali się na zmiany w przerwie spotkania.

46'

Zaczynamy drugą połowę spotkania!

48'

Tarnowianie starali się atakować, ale zawsze brakowało im tej przysłowiowej kropki nad "I". Zdecydowanie widać w grze brak kapitana Jaskółek Łukasza Popieli. Goście dziś starają się przedrzeć skrzydłami, ale dobrze spisują się boczni defensorzy gospodarzy.

47'

I mamy koniec pierwszej połowy! Obie ekipy dzisiaj rozczarowują, gra zatrzymała się w środkowej części boiska.

45'

Znicz wychodził z atakiem, ale z lewej strony świetnie interweniował Węgrzyn

44'

Jaskółki podkręciły tempo pod koniec pierwszej połowy

44'

Akcja gospodarzy, Węgrzyn w pole karne, ale nikt nie dostawił nogi

42'

Ciężko wskazać, która z drużyn dzisiaj przeważa, obie drużyny nie grają dziś najlepiej

41'

Rzut wolny dla Znicza, ale dośrodkowanie przecina Libera

37'

Szansa dla gości, lewą stroną urwał się Dawid Duda, dośrodkował w pole karne, ale Bylak był na spalonym

35'

Tarnowianie próbują teraz atakować grając długimi piłkami do napastników

33'

Żółta kartka dla Kazika, za faul na Jędrzejczyku

32'

Unia przejęła inicjatywę, coraz śmielej zaczynają atakować bramkę Pazdana.

28'

Dziś w zespole gospodarzy debiutuje 33 - letni Dominik Bednarczyk, ostatnie sześć sezonów spędził grając na Cyprze

24'

Obie drużyny dzisiaj rozczarowują

23'

Przy piłce goście, którzy rozgrywają atak pozycyjny

21'

Szansa dla gości. Z przed pola karnego uderzał Paweł Bylak, ale Libera świetnie broni

19'

Kibice jak zawsze świetnie dopingują gospodarzy.

18'

Przypomnijmy, że Unia po 5. kolejkach jest liderem 2 ligi

17'

Groźna akcja gospodarzy, z lewej strony boiska dośrodkowywał Adrian Ślęzak, do piłki dopadł Wróbel. Uderzył głową obok bramki.

15'

Piłkarze dziś nie rozpieszczają kibiców

14'

Goście starają się przedostać pod bramkę rywali, lecz obrońcy Unii przerywają ataki.

11'

Póki co obie ekipy walczą o piłkę w środkowej części boiska.

8'

Obie drużyny grają bardzo ostrożnie, żadna z ekip nie chce stracić bramki na początku spotkania.

6'

Dziś w zespole Jaskółek brakuje kapitana Łukasza Popieli, pauzuje on za kartki

4'

Groźna akcja gości, Bylek dogrywa na predpole do Dawida Dudy, ale ten strzela niecelnie

3'

Gospodarze w ataku, Drozdowicz usiłował dośrodkować z prawej strony

3'

02'

Dzisiejsze spotkanie prowadzi Pan Rafał Rokosz(Śląsk)

1'

I mamy pierwszy gwizdek sędziego!

16:00

Znicz: 80 - Paweł Pazdan, 7 - Maksymilian Banaszewski, 11 - Paweł Bylak, 20 - Dawid Duda, 4 - Artur Januszewski, 8 - Arkadiusz Jędrych, 3 - Michał Kucharski, 5 - Daniel Kokosiński, 21 - Norbert Jędrzejczyk, 18 - Przemysław Sztybrych, 17 - Mariusz Zawodziński

rezerwowi: 1 - Mateusz Czarnecki, 9 - Maciej Machalski, 22 - Mateusz Majewski, 15 - Bartosz Niksiński, 10 - lukasz Sierociński, 6 - Kamil Tornas, 31 - Igor Mińkowski

15:55

Unia Tarnów: 1-Tomasz Libera, 3- Łukasz Jamróg,28 - Dominik Bednarczyk, 6 - Marcin Furmański, 4 - Paweł Węgrzyn, 8 - Piotr Drozdowicz, 7 - Łukasz Kazik, 13 - Adrian Ślęzak, 14 - Robert Witek, 93 - Fabian Fałowski, 12 - Jakub Wróbel.

rezerwowi: 99 - Dominik Pietuch, 39 - Marcin Szczerba, 88 - Kamil Wilk, 19 - Szymon Adamski, 11- Dawid Sojda, 5 - Roger Radliński, 9 - Kamil Pawiak