Nadolny strzelił strzelił głową do pustej bramki po świetnym podaniu.

Gooooooooooooooooooooooool! Łukasz Nadolny.

76'

Za Wierciocha wchodzi Stępień.

72'

Concordia kontroluje mecz i jest drużyną lepszą i dobrze zorganizowaną w stosunku do kiepskiego Świtu Nowy Dwór Mazowiecki.

70'

Za Strzałkowskiego wchodzi Gmitrzuk.

67'

Napastnik Concordii strzelił do pustej bramki.

66'

Gooooooooooooooooooooooooool! Łukasz Nadolny.

66'

Za Korzeniewskiego Szuprytowski.

63'

Nadolny strzela minimalnie obok słupka bramki Bigajskiego.

60'

Makowski dośrodkował i piłka trafiła do Zawiski którego strzał był zablokowany.

55'

Szmydt strzela jednak broni Bigajski. Przewaga Concordii jest wyraźna.

53'

Makowski dośrodkował jednak nie było w polu karnym żadnego z partnerów.

52'

Zejglić po rzucie rożnym niecelnie strzela.

51'

Za Ziąbskiego wchodzi Lelujka.

50'

Za Obema wchodzi Zawiska.

45'

Początek drugiej połowy.

47'

Koniec pierwszej połowy.

47'

Nadolny nie przejął świetnie podanej piłki którą wyłapał Bigajski.

41'

Jakub Zejglić strzela jednak Bigajski wyłapuje piłkę.

40'

Napastnik dostał świetne prostopadłe podanie i strzałem przy dalszym słupku pokonał Bigajskiego.

38'

Gooooooooooooooooooool! Łukasz Nadolny.

37'

Piłkarze Świtu nie radzą sobie z pomocnikami Concordii i często faulują.

34'

Bogdanowicz z dystansu jednak niecelnie.

32'

Świt wreszcie rozegrał przyzwoita akcję i znalazł się w okolicach bramki Zocha jednak dośrodkowanie z autu było niedokładne.

30'

Korzeniewski niecelnie z dystansu. Concordia radzi sobie dobrze w ataku pozycyjnym.

28'

Concrodia atakuje na połowie rywala który nie może wyjść z własnego pola karnego.

27'

Ładne podanie Nadolnego jednak znowu wybija obrońca.

25'

Bigajski wyłapuje podanie do Nadolnego.

23'

Sporo fauli i niedokładnych podań w wykonaniu obu drużyn.

17'

Korzeniewski niecelnie z dystansu.

16'

Melon nieudanie strzela i piłka sporo obok bramki.

15'

Goście przejęli inicjatywę i często dośrodkowują ze stałych fragmentów.

13'

Łukasz Sosnowski zbyt lekko z wolnego strzela na bramkę.

11'

Po błędzie bramkarza Świtu piłkę z przed pustej bramki wybił obrońca.

11'

Na trybunach niewielu kibiców. Najwięcej na trybunie krytej, pozostałe świecą pustkami.

10'

Concordia dominuje i jest częściej na połowie drużyny z Nowego Dworu Mazowieckiego.

7'

Łukasz Nadolny nie strzela rzutu karnego po paradzie Michała Bigajskiego.

6'

Świt Nowy Dwór Mazowiecki: Michał Bigajski, Karol Drwęcki, Radosław Kamiński, Łukasz Sosnowski, Damian Zawadzki, George Enow, Marcelinus Obem, Karol Ziąbski, Szymon Makowski, Michał Strzałkowski, Rafał Melon

rezerwowi:Jakub Wiśniewski, Adam Gmitrzuk, Bartosz Grzelak, Michał Krzymiński, Michał Lelujka, Marcin Świderski, Mateusz Zawiska

12:00

Początek meczu.

12:00

Concordia: Hieronim Zoch, Michał Lepczak, Szymon Sadowski, Tomasz Sambor, Mateusz Bogdanowicz, Tomasz Wiercioch, Adrian Korzeniewski, Jakub Zejglić, Mateusz Szmydt, Bartłomiej Florek, Łukasz Nadolny

rezerwowi: Michał Kopka, Michał Kiełtyka, Michał Lewandowski, Bartosz Drewek, Damian Szuprytowski, Radosław Stępień, Łukasz Gładek

11:29

Witam wszystkich Michał Libuda i zapraszam na mecz Concordia Elbląg - Świt Nowy Dwór Mazowiecki.