Stal atakuje i dominuje w meczu. Dobrze radzą sobie pomocnicy.

Zejglic z trudnej pozycji strzelał jednak Zieliński wyłapał ta piłke.

Kachniarz niecelnie podawał i piłke przejął Kopka.

67'

Kachniarz za Popielarza.

66'

Concordia ma przewagę w rozegraniu piłki jednak niewiele jest dla tej druzyny dobrych okazji.

63'

Łanucha dostaje kartke za faul.

62'

Kopka broni strzał Getingera.

61'

Łanucha nie przejął podania i piłka dla Concordii Elbląg.

60'

Sadowski wybija piłkę po akcji rywali.

60'

Stal rozgrywa piłkę jednak Concordia nie potrafiła wykorzystać kontrataku.

55'

Drużyny głównie rywalizują w środku pola.

51'

Białek świetnie wypracował sobie sytuację i miał tylko jednego obrońcę przed bramką Kopki. Jednak piłkarz Concordii zablokował strzał napastnika.

48'

Za Zawierowskiego wchodzi Florek.

47'

Zmiana w Concordii Elblag.

45'

Rozpoczęcie drugiej połowy.

55'

54'

45'

Koniec pierwszej połowy.

43'

Bogdanowicz minimalnie niecelnie główkował wykorzystując dośrodkowanie.

42'

Piłkarze Stali próbują długie piłki jednak widać że Concordia juz ustawia sie lepiej na boisku.

37'

Nadolny powstrzymany przy strzale na bramkę Zielińskiego.

37'

Bogdanowicz radzi sobie coraz lepiej. Podawał do wbiegającego piłkarza ale jego pomysł przeczytali rywale.

36'

34'

Kontratak gości jednak obrońca wybija piłkę.

33'

Concordia ma przewagę. Jest na połowie Stali Stalowa Wola.

33'

Nadolny zablokowany i rzut rozny dla Concordii Elbląg.

31'

Dąbek na rzut rożny.

29'

Białek znowu w dobrej sytuacji jednak tylko interwencja obrońcy zapobiegła bramce.

26'

Jak na razie strzały z dystansu Stali. Ekipa Concordii nie potrafi zagrozić bramce Zielińskiego.

23'

Getinger z dystansu jednak efektownie broni Kopka.

20'

Concordia nie potrafi przejąc piłki w środku pola i dopiero we własnym polu karnym przechwytuje futbolówkę.

19'

Kibiców Stali nie ma na meczu. To fani Olimpii Elbląg wspomagają trybuny.

18'

Stal juz nie atakuje tak łatwo i mecz jest bardziej wyrównany jednak to goście maja jakby przewagę i charakteryzują się umiejętnością rozgrywania piłki.